Skoči na vsebino

Cagiva Raptor 125


GHOST RIDER

Priporočene objave

Torej prva manjša težavica :) Torej motor imam doma v garaži, kamor sem ga pred pari dnevi pripeljal iz Krškega, kjer sem ga kupil. In sedaj me zanima zakaj mi motor vsake toliko nekaj zaškripa. Tak dokaj dolg cvileč zvok da od sebe. Aja motor je ugasnjen. Sumim, da se je kaj zadnje vzmetenje zjebalo ko smo motor peljali na prikolici saj je bil kar precej stisnjen na prikolico ( ker če ne bi padel dol :) ) Sicer me ne moti preveč, ampak me vseeno zanima :)

A to ko je motor na mestu al ko ga premikaš?ker mogoče če ga premikaš da disk zacvili takoj ko ga potisneš.

Popravljeno . Popravil janstyle
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to ko je motor na mestu al ko ga premikaš?ker mogoče če ga premikaš da disk zacvili takoj ko ga potisneš.

Na mestu je :)

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok maš pa toplo v garaži? Meni je na planetki, če sm jo meu na soncu piskal iz kestla, ko se je segrel in je tlak v kestlu narasu. Takrt k bo piskal, ga probej odpret, pa boš vidu če bo nehal,

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a če ga sam gledaš tud cvil? mislm, sam prašam... ker razlaga je bla full popolna...

če cincaš gor dol; če se vsedeš gor zacvil pa to... al koko?

podri ročičevje zadnjega fedra, podmaž in sestav nazaj... če škriple vilca v okvirju, razdri, namaž in sestav nazaj...

poudarek je : namaž (ok, tud sestavt je treba)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če sem ga gledal je cvililo. Danes pa je to cviljenje potihnilo oz. že včeraj ni več cvililo. Zgleda da smo ga preveč našponali na prikolico.

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem spravil ven svojo žverco :)) Dio mio, to je STROJ :) 140 za malo malico. Se trudiš peljati 90 vendar te kar kliče, da stisneš in ko enkrat stisneš si hitro na 130-140. Drugače to je pa pure fun. I'm in love :wub: :wub:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem spravil ven svojo žverco :)) Dio mio, to je STROJ :) 140 za malo malico. Se trudiš peljati 90 vendar te kar kliče, da stisneš in ko enkrat stisneš si hitro na 130-140. Drugače to je pa pure fun. I'm in love :wub: :wub:

hehe, uživej kr ti bo125 kmal premalsmile.gif

  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe ne bo ne bo :)

Sedaj pa me zanima koliko konjev ima resnično ta motorček. Blokade so odzunaj. Čez 20? Res me zanima :) Hvala za odgovore :)

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo za primerjavo, sicer je grad od mitota, se pa lepo vidi moč, odblokirani in zablokirana...

Klik

Popravljeno . Popravil _Fingi_
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAMMMMMMMMMMMMMNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN.... toliko pa spet nisem pričakoval :wub: . Hvala _Fingi_ :worship: :worship:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAMMMMMMMMMMMMMNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN.... toliko pa spet nisem pričakoval :wub: . Hvala _Fingi_ :worship: :worship:

sam graf je za 7speed mito... se prav do 97letnika (se mi zdi)... takrat so mele še 34 fergazer itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam graf je za 7speed mito... se prav do 97letnika (se mi zdi)... takrat so mele še 34 fergazer itd...

Nope. Piše, da je 6 speed navadna sam zobnik je menjan. Preberi si na vrhu.

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nope. Piše, da je 6 speed navadna sam zobnik je menjan. Preberi si na vrhu.

my bad :surrender: sm sam na zacetk vidu 7 speed :P

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe se zgodi :) čaki ti imaš monsterja? Hehe starejši brat :D

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Heh imam imam :))

Sicer pa mislim, da xakrapovic ne zanimajo lastnosti motorčka saj je ravnokar postal lastnik Tomosa SM 125F

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh imam imam :))

Sicer pa mislim, da xakrapovic ne zanimajo lastnosti motorčka saj je ravnokar postal lastnik Tomosa SM 125F

ja ne me ne zanima več kr mi jo j ta prasec spizdu:D:D nje nje sej se sam hecm. drgači pa sm zadovoljen z tomosm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej spet imam en problemček z mojo cagivco :) In sicer problem je sledeč: Palčka od števca mi skače gor dol. Sicer mi ni nevem kaj moteče ampak vseeno kaj bi lahko bilo narobe. Če se peljem normalno 50,90 ne skače. Skakti začne ko pospeši. Ne gre lepo gor ampak gre malo gor, malo dol in šele nato se ustavi pri določeni hitrosti če jo seveda vzdržujem. Ob žlajfanju pa gre lepo dol. Kaj je narobe :) Fingi? :P

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, jest mislim da je mogoče ta zajla ki gre od polža pri kolesu pa do števca, mogoče staknjena? Če se ne motim ima analogni števec, torej štrom tukaj nima veze? Tako da bi jest najprej pogledal kako je s to povezavo...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pogledal, zatisnil :) Zdaj še sprobat. Zgleda, da ni bilo zatisnjeno do konca in se je zaradi luknjastih cest ( :headbang: ) še bolj odtisnilo. Upam, da bo zdaj držalo :)

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabljeno...2007 letnik, 7k kilometrov. Z mašino ni nič narobe, dela kot urca, do sedaj samo problem z števcem. Vozne lastnosti so meni osebno super. Ni ravno agilen kot kakšen supermoto ni pa tudi tako "težak" kot kakšen supersport, tako, da je vožnja povsod zabavna. Tako po mestu kot izven njega. Pospeški so tudi :wub: , končna...jah 165 sem jo nateral in še bi šla če ne bi zmanjkalo ravnine, ampak ni ravno prijetno, ker je pač naked in se nimaš kam skriti :) Sicer pa je vožnja do 140 km/h zelo prijetna. Res meni osebno odličen motorček :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabljeno...2007 letnik, 7k kilometrov. Z mašino ni nič narobe, dela kot urca, do sedaj samo problem z števcem. Vozne lastnosti so meni osebno super. Ni ravno agilen kot kakšen supermoto ni pa tudi tako "težak" kot kakšen supersport, tako, da je vožnja povsod zabavna. Tako po mestu kot izven njega. Pospeški so tudi :wub: , končna...jah 165 sem jo nateral in še bi šla če ne bi zmanjkalo ravnine, ampak ni ravno prijetno, ker je pač naked in se nimaš kam skriti :) Sicer pa je vožnja do 140 km/h zelo prijetna. Res meni osebno odličen motorček :OK:

Ja, meni se tud ful dopade, edina od 2t ko mi je všeč. Imaš originalen avspuh ali custom? (zanima me kak zvok ima, ker z originalom je baje čudn) Mal gledam če jo kir v Sloveniji prodaja, pa je ne najdem..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, so zelo redke :)

Sicer pa glas je meni ok :) Sam imam vse original samo blokade so odzunaj. Itak pa, lahko zamenjaš auspuh ampak ne boš veliko pridobil. In ja tudi če se mi kdo zasmeje, da ima glas ko kosilka mu rečem če greva en krog. Takoj utihne. Sam osebno nisem gledal na glas, ko sem kupoval motorja ker če bi, bi kupil Tomosa SM :) Gledal sem pospeške, končno, obliko. Vse to trojno ta motorček ima :)

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!