Skoči na vsebino

Cagiva Raptor 125


GHOST RIDER

Priporočene objave

Mene pa zanima ali je pametno dajati olje še v tank?

V manualu sicer z velikimi črkami piše: DO NOT ADD OIL INTO FUEL TANK, mehanik pa mi je predlagal naj ga ob vsakem tankanju malo dodam. Vaše mnenje?

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozimi ko je -5, 1% v mašino.

svetovat pa ti noben ne more saj noben ni bil zraven ko so ti štelali fergazer. če maš občutek da laufa preveč suho pol daj, čene bo pa svinjarija od olja vsepovsod

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem jo jest mal bolj "obremenjeval", torej Raceland, ali pa če sem šel na morje (Pag) kjer res nism hotu da mi zariba, sem dal v poln kestl bencina še 2,5dl olja, poleg že tako močne mešanice...

Zihr je ziht, škodovat ne more. Je pa 2,5dl vsekakor preveč, za vsakdanjo vožnjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje hvala...bom kar upošteval, kar piše v knjigi :) Ko bom šel kam dalje pa bom za vsak slučaj natočil malo olja v tank :)

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Mene pa zanima ali lahko puščam bencin odprt ali je bolje da ga zapiram? Kakšne so slabosti če ga puščam odprtega? Hvala za odgovore :)

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Kdo ve kje bi naredili uradni servis za Raptorco? Rad bi pobrau vn blokade, pa redni servis naredu in ker je motor skoraj nov, bi rad da mi to naredijo uradno (štempl :whistle: ).

Klicou sm že na sto koncev pa se vsi zgovarjajo...

Popravljeno . Popravil Sharko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kontaktiraj Zupina :)

Je pa lepo, da ima vsaj še eden v Sloveniji enak motor kot jaz :)

Enkrat se moramo dobiti :P

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti nebo nč škodlo če boš na usak pouhn tank dau tko 2 pouna čepa od olja not

kot je reku fingi, zihr je zihr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa z bencinom? A ga je treba vedno zapreti in nato nazaj odpreti ali lahko pustim vedno odprto? Ker danes se mi je prvič zgodilo, da sem ga pozabil odpreti :whistle: Posledično itak panika zakaj motor ne vžge, zakaj je crknil, v mislih sem že imel pred seboj vizijo kako grem do bankomata dvignit xxxx € :xx: . Nato pa vidim, da je bencin odprt. A poznate tisti občutek, ko te močno tišči na WC(velika potreba) in si ravno sredi pouka ali službe. In nato v odmoru tečeš na WC in tisti občutek ko se ti odvali kamen od srca ko se usedeš na školjko? No podoben če ne identičen je bil danes ko sem videl, da je bencin zaprt in da je zaradi tega crknil motor in ni kaj hujšega :slap:

Popravljeno . Popravil znj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa z bencinom? A ga je treba vedno zapreti in nato nazaj odpreti ali lahko pustim vedno odprto? Ker danes se mi je prvič zgodilo, da sem ga pozabil odpreti :whistle: Posledično itak panika zakaj motor ne vžge, zakaj je crknil, v mislih sem že imel pred seboj vizijo kako grem do bankomata dvignit xxxx € :xx: . Nato pa vidim, da je bencin odprt. A poznate tisti občutek, ko te močno tišči na WC(velika potreba) in si ravno sredi pouka ali službe. In nato v odmoru tečeš na WC in tisti občutek ko se ti odvali kamen od srca ko se usedeš na školjko? No podoben če ne identičen je bil danes ko sem videl, da je bencin zaprt in da je zaradi tega crknil motor in ni kaj hujšega :slap:

poznamo poznamo ta občutek....

perem husqvarno,res temeljito tudi po mašini.Vžgem...lavfa malo čudno,verjetno zaradi vode pa si rečem nič bom šel en krog da vidim če bo kej bolše.NIČ bolše motor trokiral,ni dobil obratov pa če sm teral je dobilo ampak se je matralo,si že mislim OK,sfukal sem ga!! grem domov mislim odšravfat svečko pa vidim da sem imel zaug/čok vklopljen :worship:

no tedi se mi je res odvalil kamen od srca,še posebi k sm se šou pol pelat k je tok lepo lavfala :fight1:

Popravljeno . Popravil dejko39
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej imam en problem, ki mi gre že precej na kurac. In sicer se mi med vožnjo spravlja LEVO ogledalo. Mislim se ne celo ampak samo tisti del kamor je ogledalo. Sem pogledal če so šraufi odšraufani ampak niso. Kako to odpraviti ker ne morem normalno voziti? HVALA!

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej imam en problem, ki mi gre že precej na kurac. In sicer se mi med vožnjo spravlja LEVO ogledalo. Mislim se ne celo ampak samo tisti del kamor je ogledalo. Sem pogledal če so šraufi odšraufani ampak niso. Kako to odpraviti ker ne morem normalno voziti? HVALA!

Ta problm mam tudi jaz in čeprav mi je serviser zategoval na vso moč ni nič pomagalo ker se je zgleda navoj ali pa kakšna matica uničila (zdej pa itk dobim nova). Snemi dol in poglej!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že pogledal. Ne deluje nič sfukano. Saj me ne bi motilo če bi šlo za desno ogledalo. Ampak levo...dio porko ja :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Not a bad idea :)

Mooo _Fingi_ če boš kaj v naših krajih ti častim pivo, ma kaj eno...cel plato :trance_27_notworthy: :trance_27_notworthy: :trance_27_notworthy: :trance_27_notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej nevem kako maš ti nrjeno ampak pr frendu je tam kjer je una "palčka" ki gre gor na ogledalo ima neko gumico kot manšeto tisto snami in zategni šravfe če so seveda :)

Če ima tam na balanci odspodi matico pa dej še eno kontra matico za štart mogoče pa bo štimalo :=)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Večni problem s temi špegli, sem tudi sam deležen tega problema, in prav tako me zajebava levo ogledalo, desno je pa vredu zategnjeno.

Če je železno ga naštimaš kot ti najbol paše in ga lepo prišvasaš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je železno ga naštimaš kot ti najbol paše in ga lepo prišvasaš :D .

Edina prednost tega da je tak je, da ko me je položl, se mi ni zlamu ampak sam lepo odklonu, tak da mi je bla škoda prihranjena :)

Če bi bil prišvasan bi ga dobu direkt v glavo ko bi ga odlomilo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edina prednost tega da je tak je, da ko me je položl, se mi ni zlamu ampak sam lepo odklonu, tak da mi je bla škoda prihranjena :)

Če bi bil prišvasan bi ga dobu direkt v glavo ko bi ga odlomilo :D

Prišvasaš čist malo tok, da če fukneš da se švas odlom :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh Bog me nima rad :( Danes mi je še zajlo od sklopke utrgalo. Sicer je že zamenjana ampak vseeno smo se jebali dve uri. Je malo drugače tukaj kot na 6ki :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!