Skoči na vsebino

Cagiva Raptor 125


GHOST RIDER

Priporočene objave

motor je isti sam dizajn je mau drgacn auspuh je pa tut isti :)  sam lonc nakonc ni

pomoje je tud lonc isti...sam da je čez posebej pršraufan tisti kos, k mal bol poudari auspuh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje je tud lonc isti...sam da je čez posebej pršraufan tisti kos, k mal bol poudari auspuh

ja sej krvne pa to so use iste sam lonc nakonc je debelejs :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej mam se en made in doma auspuh narjen tak k ga ma raptorca ga je un sam naredu :kva2: :D

Popravljeno . Popravil straza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

LP

zanima me po čem se ta motor loči med letnikom 03 ter 06. :alien1:

+ kakšne izkušnje imate s CAGIVO?

LP P :kva2:

cagiva je najbl kul .)

Mislm, da smo o tem motorju že govorl... Če ne drugač, uporab ISKALNIK. .)

to je tud res

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poglej v temo od CAGIVA PLANET... je čist isti motor, sam so ga preimonoval iz planet => raptor .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

odpiram novo temo ker nisem zasledil nobene teme o cagivi raptor.

zanima me če jo kdo ima in da malo pove kako je zadovoljen itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje res, da je poteklo že veliko časa in vem, da večina vas sploh ni več na forumu ampak sedaj se bom potrudil in obudil to temo. Torej zanima me, kako narediti tole:

http://www.youtube.com/watch?v=cQJ-K5Vsm3g

Že vnaprej hvala za odgovore :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huh, mislim da tole sam delat, je kr težka. Največji problem vidim pri temu,kako pretvoriti signal o obratih, če se prav spominjam, je obratomer analogn, no vsaj na tastarih, 7speed mašinah je šla zajla z mašine vn na obratomer.

P.S: Zvok je pa s temu originalnmu auspuham obupn :SS

Popravljeno . Popravil _Fingi_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huh, mislim da tole sam delat, je kr težka. Največji problem vidim pri temu,kako pretvoriti signal o obratih, če se prav spominjam, je obratomer analogn, no vsaj na tastarih, 7speed mašinah je šla zajla z mašine vn na obratomer.

P.S: Zvok je pa s temu originalnmu auspuham obupn :SS

A ni zvok enako oz. identičen mitoti? Sam ne opazim razlike med mitotom ter raptorko :) Sicer pa bom prašal možakrja na youtube kako je on porihtal saj sem tam prvič videl ta obratomer :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni zvok enako oz. identičen mitoti? Sam ne opazim razlike med mitotom ter raptorko :) Sicer pa bom prašal možakrja na youtube kako je on porihtal saj sem tam prvič videl ta obratomer :D

Ja, skoraj enak. Sej je tud pr mitotu obup. No, ubistvu 2t na splošno originaln je bl tko... odprt pa :devil: :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, skoraj enak. Sej je tud pr mitotu obup. No, ubistvu 2t na splošno originaln je bl tko... odprt pa :devil: :devil: :devil:

Potem pa hvalakurcu, da imam odprto :)) Mja tudi 4taktni 125 nimajo nevem kaj :) Dobro no SM(še posebej Tomos z Akrapovičem) in enduro jim prav paše ampak poglej npr. Yamaha R125 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem pa hvalakurcu, da imam odprto :)) Mja tudi 4taktni 125 nimajo nevem kaj :) Dobro no SM(še posebej Tomos z Akrapovičem) in enduro jim prav paše ampak poglej npr. Yamaha R125 :D

Hehe... točn tko, poglej- ker slišou jo boš bol težko :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A sem samo jaz na forumu s tem motorjem? Hehe kako zabavno :) Imeti celo temo samo zase :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem pa hvalakurcu, da imam odprto :)) Mja tudi 4taktni 125 nimajo nevem kaj :) Dobro no SM(še posebej Tomos z Akrapovičem) in enduro jim prav paše ampak poglej npr. Yamaha R125 :D

Oh, jest bi si eno 125ko naštimov samo zarad tega zvoka k ga tko pogrešam :D ... :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej prva manjša težavica :) Torej motor imam doma v garaži, kamor sem ga pred pari dnevi pripeljal iz Krškega, kjer sem ga kupil. In sedaj me zanima zakaj mi motor vsake toliko nekaj zaškripa. Tak dokaj dolg cvileč zvok da od sebe. Aja motor je ugasnjen. Sumim, da se je kaj zadnje vzmetenje zjebalo ko smo motor peljali na prikolici saj je bil kar precej stisnjen na prikolico ( ker če ne bi padel dol :) ) Sicer me ne moti preveč, ampak me vseeno zanima :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!