Skoči na vsebino

Honda VTR 1000F Firestorm / VTR 1000 SP-


Janck

Priporočene objave

2005 je bla uvožena, jaz jo mam od 2010. Prejšnji lastnik je izpuhe homologiral kot LeoVince. Kak je to speljal nimam pojma, sem pa mu hvaležen.

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lonec je rostfrei za krivine pa nimam pojma, verjetno rostfrei. Koga bi moral kontaktirat za volno in karbon ovoje? Če maš št. mi jo prosim napiši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

Pozdravljeni!

Včeraj prodal motor, zvečer pa me je kupec klical da motor ne gre čez 7000 o/min, razen v prostem teku, in da zgleda kot da bi imel blokado. Glede na to, da se letos z motorjem še nisem vozil, omenjenega problema nisem zaznal, preteklo sezono pa je šel motor povsem normalno. Je že kdo imel podobno izkušnjo, oz. morda kdo ve v čem je problem, saj nimam nobene želje kupcu prodati motor v okvari?! 

Hvala za morebitno pomoč in lep pozdrav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...
  • 5 mesecev pozneje...
  • 10 mesecev pozneje...

Totalno nezanimiv motor 4. je tud zravn :D:D:D

2006 letnik zadnja k so jih še delal :)

Torej 1. VTR je v kosih  iz nje bo nastal... projekt :) ta je prababica (1997) če prav vem Cartman help :D

Torej vrjetno ima okoli 100.000 km dobila bo nov menjalnik in magnet ter kompletno nova tesnila in pregled vseh delov (če je ze na ponku v kosih :D) od VTR ostane okvir agregat in rezervoar za gorivo. Platišča VFR800 zadnja nihajka VFR800 prednji del bo kompleten 600RR USD vilce in radialne celjusti. Kozmeticno še nimam dodelano ker bi rad prvo mehaniko podelal. Izpuh si bom pa vrjetno kar komplet naredil sam iz vseh koncev in krivin ki lezijo doma po delavnici... Torej projekt za duso, barvno bo vrjetno NH69... Edino kar sem siguren, da bo spredaj okrogla luc pa namesto 2h stranskih hladilnikov gre 1 spredaj... 

Druga pa bo cestna Veti, ki bo transportirala mene in boljso polovico v stilu in grmenju mladih let :D  ta bo dobila pa kompletno znanje iz Matrisa https://www.matrisdampers.com/en/prodotto/senza-categoria-en/vtr-1000f-97-07/  nove dele, ki so zaradi bivsih lastnikov slabi ali poškodovani zavorne čeljusti od GSX-R 1000 in novo barvo, ki si jo bom izmislil se vmes. 

Aja pa rorcke bo treba zamenjat ker teli Leovince so grozni kot dve salame ob strani so ;) 

Torej ja... namesto novih strojev, ki se sami skoraj vozijo in omogočajo nagibe do ušes brez kakih hudih naporov bom tele cegle vozil... po cesti ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Zdravo, vprasam se tukaj, ker na avtonetu ni ravno kaj veliko izbire: ali prodaja kdo oz. pozna koga, ki prodaja VTR sp (rc51) :)

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...
  • 4 mesecev pozneje...
  • 2 let pozneje...

Evo po dolgem času bi si jaz tudi spet privoščil kako VTR.. če ve kdo za katero, ki je naprodaj za razumno ceno prosim piši na mail... boskokot@gmail.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!