Skoči na vsebino

Honda VTR 1000F Firestorm / VTR 1000 SP-


Janck

Priporočene objave

Hvala Ice!

Pa sej vilce se še vedno da nastavljat z različnimi olji a ne?

Od katerega letnika naprej so pa te pomankljivosti popravljene( tank, vilice...)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej vilce se še vedno da nastavljat z različnimi olji a ne?

hja no ... malce zamudno in tudi vsega ne moreš nastavit samo z drugim oljem ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala Ice!

Pa sej vilce se še vedno da nastavljat z različnimi olji a ne?

Od katerega letnika naprej so pa te pomankljivosti popravljene( tank, vilice...)?

kot je rekel hotschko,malce zamudno bi bilo nastavljati trdoto vilic samo z menjavo olja.ni vijaka,da se nastavi trdota (pre-load) feder.

o odpravah/letnikih ne vem nic,ker se nisem toliko zanimal za VTRo.sem jo samo sprobal enkrat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

pomanjkljivosti niso odpravljene

-vilice za 2004 model so enake (zivljenska doba na nasih cestah 10.000km)

-domet z zrezurvarjem se je iz (160-200) povecal ker je vecji z 3 LITRE :) od l. 02

- pri nas ni teh modelov ker so leta 02 prodali zanji kom (l.2000) ce se ne motim

- imel motor z odprtimi rori odlICNO! prodal .. pogresam navor in enakomreno ras moci skozi celotno obmocje vrtljajev (pristal na zacani 4v vrsto 600 ccm glih se 1x toliko bi jih mogla met)

P.S: amortizerjev - nikoli zrihtal :( prej prodal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole z olji je mal tako. Najboljše bi bilo zamenjat fedre. Včasih, ko so imeli motorji premehke vilce, smo kar mašinsko not ulival, če pa še ni blo zadost, smo pa ventičke gor montiral, da smo jih lahko pumpal. Posledica: običajno je crknu semering, pa motor je bil kot dila. Kar se tiče tega motorja, sem ga imel namen kupit, pa me nekako ni prepričal. Predvsem premajhen rezervoar, pa prenizka balanca-preveč športna drža. Mašine vem, da delajo dobro in tudi vozne lastnosti niso slabe. Je pa V2, zato je pač poraba večja, je pa zvok božanski. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja 50k sem mel na moji

Z oljem ali fedri niti ne bo resena situacija prdnjih vilic - sem se pozanimal - potrebenj je "racing kit" dušilk - problem dušenja - vracanja zaradi pre tankih cevi (500Eur - dobra varianta)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poraba je potem edini problem glede te mrcine? 1000F-ke mislim...

Mal sm zdej brskal po netu in iskal mnenja in so vsi več al manj zadovoljni. Mogoče nekatere motijo premehki mortizerji ampak še zmeri ostaja največji problem poraba.. nekje sm zasledil 13,04l/km do 9,93l na kilometer, that is od 7,6l do 10l na 100 prevoženih km.... ma đizs krajst :blink: :doze: :BUA: ..in še starejši letniki od 2001 majo 16 litrski rezervar.. morš bit skoz na pumpi <_<

Mene ta reč ful mika za nasl. sezono ampak jst se poleti ponavadi FUL vozim in s tem motorčkom se bi težko izidlo.. :cry: že tko niso poceni, najdražja registracija (10% zelo malo pomaga... ) + astronomska poraba... what to do?! :(

Krneki jamram ampak kaj ko ti motorček čist zmeša glavo.. :lol:

LP duhec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poraba je potem edini problem glede te mrcine? 1000F-ke mislim...

Mal sm zdej brskal po netu in iskal mnenja in so vsi več al manj zadovoljni. Mogoče nekatere motijo premehki mortizerji ampak še zmeri ostaja največji problem poraba.. nekje sm zasledil 13,04l/km do 9,93l na kilometer, that is od 7,6l do 10l na 100 prevoženih km.... ma đizs krajst :blink: :doze: :BUA: ..in še starejši letniki od 2001 majo 16 litrski rezervar.. morš bit skoz na pumpi <_<

Mene ta reč ful mika za nasl. sezono ampak jst se poleti ponavadi FUL vozim in s tem motorčkom se bi težko izidlo.. :cry: že tko niso poceni, najdražja registracija (10% zelo malo pomaga... ) + astronomska poraba... what to do?! :(

Krneki jamram ampak kaj ko ti motorček čist zmeša glavo.. :lol:

LP duhec

Duhec. Matematika porabe je naslednja: 2 l več na 100 km. 200 l na 10.000 km= 40.000 SIT. Veliko ali malo?

Vsakih 200 km na pumpi? Sam imam podoben "problem", ki mi ni problem. Itak se moraš ustaviti, da si malo papke pretegneš. Sam še kakšnega posmodim pa kavo z vodo stisnem. Pa je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ceco problem je bil ko sem mogu it vsakih 160 km na pumpo - to ni niti en posten popoldanski krogec cez okoliske hribcke!

duhec zvok zvok... sosedje ga nic ne pogresajo (od kolega mat je mislna da bo toca ko je 1. pa 2. sredi soncnega popoldneva zaslisala globoko grmenje med ogrevajem motorja :) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, perimund. Jaz tudi ne pridem iz Lj do Portoroža in nazaj brez pumpe (s power cruiserjem, ki je hudo power po porabi). Pa sem Sardinijo zjahal po notranjosti na ta način. Ti suzuki lahko pove kako je to zaj... ob nedeljah v vukojebinah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud mene tale VTR-ka matra. Sicer me mika sv1000s ampak rabljenih še par let ne bo, do takrat pa VTR-ka (morda). Nekam malo jih je na trgu pa še to je najmlajši model letnik 1999. Zanima me, al ma ta motor 98KM ali 110KM? V testih se pojavljata dva različna podatka; kako je s tem?

lp, Pjotr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kupim vtr-o letnik 99 bo imela okrog 30-35000 km. Kakšni so riziki in prvi problemi pri 35000km?

Po dveh sezonah uporabe bom imel 50.000 km; A so pri teh kilometrih že potrebni kakšni konkretni posegi v motor?

lp, Pjotr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sem naredil iz 18k ko sem kuoil 50k nic posegov + sumim da je mela kakih 20k vec kot na stevcu :) :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mas tud 2001 letnik

110ps so pa vse (ene za nek skandinavski trg majo 120)

Kolkor je meni znano ima tovarniško 98KM, izmerili pa so na sklopki 102KM!!!

Vir Motorrad št.15/julij 2001

@Pjotru

Ne skrbi glede vzdržljivosti Hond, še posebej pa VTR-mašin. V nemčiji imaš Varaderote("ista" mašina) z preko 130000Km!!!!

LP Bobo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Jst rad oživljam to temo ker mi je ta motorčk fuuuul všeč :) ;) hehe

Vglavnem, kot vsi veste, life's not fair!!! :blink: Zdej pa še obrazložitev:

Honda VTR1000 SP-2, meni sanjski motorček, stane pri nas (zame) vrtoglavih tri milijone tristodevetinštirideset tisoč (da zgleda več), potem grem na ameriško stran od hondinih motorjev in kaj vidim? VTR1000 SP-2 oziroma pri njih RVT1000R (slikca spodaj)

RC51_large_01.jpg

ali tudi RC51 stane 11.599 $ !!! To je 2.169.000 SIT!!! Jst ga uvozim in pika! Alpa se preselim v US... alpa končam sanjat in get back to real life in EU.

Life's not fair! :BUA:

Aja se informativno: VTR1000F (pri njih Superhawk) stane 8.999 $ to je spet 1.683.000 SIT! :cry:

Lep pozdrav iz EU!

duhec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si pozabil, da dolar pada že kar nekaj časa in se vse stvari preko luže zdijo cenejše za celih 25% kot je to bilo pred letom ali dvema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vglavnem, kot vsi veste, life's not fair!!! :blink: Zdej pa še obrazložitev:

ali tudi RC51 stane 11.599 $ !!! To je 2.169.000 SIT!!! Jst ga uvozim in pika! Alpa se preselim v US... alpa končam sanjat in get back to real life in EU.

Life's not fair! :BUA:

To je cena pred davki, valjda (pri njih dodas se state in federal tax, ki se razlikuje od statea do statea).

Ce gledam uvoz z natancno to ceno:

2.169.000 SIT + 25% Carine (drzava ni v EU) => 2.711.250 SIT

2.711.250 SIT + 20 % DDV => 3.253.500 SIT

Ce prav razumem se ti zdi visek svinjarije, ker je Honda v Sloveniji drazja za 95.500 SIT od tiste, ki bi jo uvozil iz Amerike? (V ceno seveda nisem vstel stroskov transporta in homologacije - Kar te bo stalo kar krepko cez 100.000). Jah prov, pa uvoz iz Amerike, ce verjames, da je tvoj cas ki ga bos porabil za nabavljanje, rihtanje homologacije in ostalih birokratskih sranj tako malo vreden.

sheesh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo že imeli debato o uvozu in se ne splača. Bolje da počneš tačas kaj drugega in služiš denar za razliko. Jebat ga taki časi so.

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, nisem niti pomislu na uvoz samo vceri me je prou vrglo vn s faze k sm vidu tiste cene da... :angry: Pr nas cene vsako leto grejo za 50k-100k (ok vsaj za hondo), pol pa ponesreči prletiš na ameriško stran in vidiš njihove cene.. :blink: :doze: :baa:

In ne, tudi da dolar pada nisem pozabil ker sem izračunal po trenutnem tečaju, ok sem zaokrožil kar 1$ = 187SIT.

Mal prevec resno ste me vzeli sm opazu :rolleyes: ...sm nalasc napisal da Jst ga uvozim in pika! Alpa se preselim v US... alpa končam sanjat in get back to real life in EU. B)

Lep lep pozdrav

duhec ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo se link od moje ex. VTRke z Wings skarjami.

http://users.volja.net/perimund/wings.wav

:wub:

P.S: prov nic je vec ne pogresam (razen zvoka), sem full trepel zaradi polozaja sedez krmilo stopalke... grrrr. Sem mislil da sem samo Jest (od nesrece - hrbtenica) sam zdej videm da na drugih motorjih nimam problemov. :hmm: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!