Skoči na vsebino

Honda VTR 1000F Firestorm / VTR 1000 SP-


Janck

Priporočene objave

Hm... :blink:

men odpre motosvetov oglas.

Ne vem zakaj ne dela :surrender:

Dal si link od aktivacije oglasa in ne od samega oglasa po tem, ko je že bil objavljen...

T, je kaj interesa za hondo? Vsi bi radi imeli motor za 1500 eur.....Kljub temu, da vidi kupec v živo, da je motor v nulo in da praktično stroškov ni po nakupu nič, handlajo in jim gre v nos letnik....Pol pa naj raje kupi tisto uničeno ninjo ali r6 z trikrat prevertenimi kilometri pa petkrat na tleh....... :closedeyes:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom itak je par 100€ pa se lako mal peljem ce hočem :)

Trenutno se odločam med SP-02, 999, in Tuno...

Če ne bo lepega primerka babi matram naprej.

Je pa dejstvo, da ljudje vecinoma kupujejo kot si napisal ti.

Žal :blush:

Tuna je ena lepa bliz :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja ni čisto tako. se dobi za tak denar dejansko mnogo več motorja... predvsem novejši. Koliko so kilometri prevrteni se pa itak vidi na potrošnem materialu...

V novi gorici se prodaja ena zelo lepa VTR1000F za borih 2200€, pa verjetno bo ceno moral še spustiti če bo hotel prodat...

Cajti so taki da je pač treba prodat skoraj pod ceno če sploh hočeš prodat...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak sej ne rečem de je moja vredna 3000€ vem de ni...

Jest jo dam za 2000€ in to v čisto originalnem stanju :kva2:

Na moji je opreme konkretno preko 2000€ :ninja:

Motor pa je realno vreden 1500-1800€ in tolk bo vreden dokler bo delal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej za ta dnar, pa bi IMO: ostal motor pri hiši, pa naj zaseda kolikor pač hoče prostora. Bi pa bil k kakšen pony kolo/pony-express k se vedno najde pr bajti, ampak koristen je pa vsako leto.

:smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam...

Če bo guzva v garazi pa tekasko stezo pa bicikle ruknem vn :)

Generalno mi gre sam na jetra k nimam placa za dva.

ko sm mel še CB 1300 SA zravn je bla garaza skoz cist polna :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja ni čisto tako. se dobi za tak denar dejansko mnogo več motorja... predvsem novejši. Koliko so kilometri prevrteni se pa itak vidi na potrošnem materialu...

V novi gorici se prodaja ena zelo lepa VTR1000F za borih 2200€, pa verjetno bo ceno moral še spustiti če bo hotel prodat...

Cajti so taki da je pač treba prodat skoraj pod ceno če sploh hočeš prodat...

LP

Ja se dobi ja(samo v kakem stanju)...Samo ne verjamem, da bo oseba, ki ima motor porihtan kot se spodobi (mehansko in "ličarsko"), tak motor prodajala za 1500 do 2000 eur....

Sam sem lani kupoval drug motor, pa sem na koncu obupal (budget do 2500 eur)...Podrtije (zelo dosti ogledanih motorjev), ki si jih sam pač nisem hotel imeti pri hiši, ker sem glede tega res picajzlast in bi vložil takoj po nakupu verjetno še enkrat toliko kot je stal motor, če bi ga hoto porihtat po mojih zahtevah...

Sicer pa vseeno...

VTR-ke so tako specifični motorji, da ga itak nebo prišel iskat kar nekdo, ampak tisti, ki pač hoče točno ta motor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VTR-ke so tako specifični motorji, da ga itak nebo prišel iskat kar nekdo, ampak tisti, ki pač hoče točno ta motor...

Kar je le plus pri iskanju SP-02 če se odlocim zanjo ne mislim dat 6000€ za 2002 letnik :)

Jebat je treba lastnike VTR-k k se ne prodajajo :);)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Kar je le plus pri iskanju SP-02 če se odlocim zanjo ne mislim dat 6000€ za 2002 letnik :)

Jebat je treba lastnike VTR-k k se ne prodajajo :);)

Nimaš sedaj malo nizke cene? Slabo ti to ceniš svojo VTR :grim, ker je po slikah sodeč zelo lepa.. Sploh po oni sliki, ki prikazuje stanje pod sedežem, se vidi, da je motor res kot nov...Čudno, da se ne proda...

Svojo sem prodal za 2150 eur, 10 dni nazaj.... :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja kaj čmo...

Hočem da gre :)

Itak mi ostane doma vzmetenje in stabilizator.

Zdej kličejo velik prej niti en ni poklicu.

Wilberse bom pa na ebay dal pa bo :)

Tud moja mislim da je prodana.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A cist samga me boste pustil al kaj? :(

T, brakinge si prodal z njo?

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ostalo mi je komplet zadnji blažilec prednje vzmeti in stabilizator z nosilci...

Vzmeti Wilbers, stabilizator Matris

Brakingi so šli z motorjem v Novo Mesto...

Popravljeno . Popravil T
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

pozdravljeni, tudi jaz imam VTR 1000 FIRESTORM l2000. zanima me ali je kdo rihtal že šponerje in odmično verigo ker se mi v mašini sliši ropot. zanima me koliko to pridejo deli in koliko je s tem dela? slišal sem pa tudi da je možno namesto avtomatckega šponerja dati not mehanskega? je to res? lp

v kakor kerega zanima jo v takšnem stanju prodam za 1500€!

http://www.avt0.net/....asp?ID=5977481

LP

Popravljeno . Popravil jumb0
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni, tudi jaz imam VTR 1000 FIRESTORM l2000. zanima me ali je kdo rihtal že šponerje in odmično verigo ker se mi v mašini sliši ropot. zanima me koliko to pridejo deli in koliko je s tem dela? slišal sem pa tudi da je možno namesto avtomatckega šponerja dati not mehanskega? je to res? lp

v kakor kerega zanima jo v takšnem stanju prodam za 1500€!

http://www.avt0.net/....asp?ID=5977481

LP

Tejle dvovaljniki zahtevajo izredno malo vzdrževanja.

Ena izmed redkih težav pa dejsnko so šponarji, zavisi od motorja a med 50 in 100 tisočaki skoraj slehernega lastnika čaka zamenjava le teh. Sam sem že tudi prišel do te faze, menjava verige ni potrebna, zamenja se le napenjalce in to je to.

Strošek ni nekaj groznega dela pa tudi minimalno.

Če boš šponarje potreboval mi javi pa bova pogledala če se da dobit kaj ugodnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala na odgovoru, vendar sem danes malo preveč youtube pogledal tako da sem sam se lotil tega da sem španer le malo pošraufal in se več ne sliši ropota v motorju. zgleda da je samo malo zaštekal.

p.s. vesel sem ko riba :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!