Skoči na vsebino

Divjad na cesti


HHV

Priporočene objave

Kar opisuješ se mi je zgodilo včeraj. Se peljem iz MB in v enem naselju pred MS na ravnici zagledam ene cca 6 metrov od ceste črno mačko.. Uuu.. (črno!) Pustim gas, ker sem predvidevala, da bo glupa žval nekaj zmanevrirala. Z zmerno hitrostjo se ji približam, pa sem si mislila, če mi pod sprednje kolo prišprinta, no chance not to fall. Zategnem gas in evo, štiritačji kožuh glup se mi zakadi v zadnje kolo. Malo me je zmetalo, v ogledalu pa sem vidla samo premetavanje mace po cesti, pa kazanje pesti kmetov, ki so stali pred sosednjo hišo..

Nimaš kaj za narest. Gasa pa kaj bo- bo, hvcala bogu, da ni prletu kak dojče šefer..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam najhujše so pa kure :angry:

te kokoši so pa res neumne ;) gre že ankrat čez cesto in misliš da boš lahko mirno peljal mimo. Ko pa prideš blizu pa se ustraši in spet leti čez cesto.

ko da bi samomor delala <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mala žival je še v redu, ob meni je enkrat tekla srna, ki je hotela prečkat cesto, pa se je ustrašila. Na srečo je zavila nazaj v gozd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kokoši v Prekmurju vs. Virago 535 - 0:2, ena runda.

Peljal skozi vas, trop kur se je pripodil na cesto, zbremzat ni imelo preveč smisla pa tudi malce zlobe se je prikradlo vmes.

Zapečeno perje in pa svinjarija po avspuhu in bloku pa je smrdelo še do doma...

Drugače pa smatram, da so srne dejanska potencialna smrt - pri 10km/h hitrosti z avtom, sta se dve pripadnici omenjene vrste odločili zaletet se v moj avto - bočno....mamico jim...pojem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse kar je manjše od ovčarja........povozit brez umikanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma jest pa nebi mogu kar zval povozot. ne vem no, pa sej so zivali tut ziva bitja. a zdej pa ce bos sred ceste vidu enga otroka bos pa reku gassaaa gremo kar ces, sej je mans kot ovcar??? Jes vem , ce bi bi bil sred ceste en macek, da bi bremzu kot utrgan in se poskusal ognit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enkrat sem povozil kosa, pri okoli 50km/h. Prišel je izza parkiranih avtomobilov, naravnost pred mene, v ogledalu pa sem videl le se eno prhutajoče krilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma jest pa nebi mogu kar zval povozot. ne vem no, pa sej so zivali tut ziva bitja. a zdej pa ce bos sred ceste vidu enga otroka bos pa reku gassaaa gremo kar ces, sej je mans kot ovcar??? Jes vem , ce bi bi bil sred ceste en macek, da bi bremzu kot utrgan in se poskusal ognit.

kako lahko nekaj tako blesavga napišeš?!? pi***, a misliš, da je bilo zanalašč? ni bilo! ampak seveda, ti bi raje vidu sebe celga polomljenega pa v komi nekje v kc-ju ležat, kot pa mačko s polomljeno taco!?! :angry: Pa kako lahko primerjaš psa pa otroka?!? halo?!? a si predsednik dzzž? :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa maček ni bil na sredi ceste, ampak se je zagnal čez!

p.s.: pa ziher ni utrpel usodnih poškodb!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mačka in kura sta pustila aživljenje pod viragotom. Moje mnenje: Kontrolirano zaviraj NE MANEVRIRAJ, ko pa prideš do živali pa zamiži pa SPUSTI BREMZO, in se tine bo nič zgodilo, če bo imel žival manj kot kakih 10-15kg. Kar je pa več je pa?? kako se bo izteklo, kar je odvisno od več faktorjev :unsure: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako lahko nekaj tako blesavga napišeš?!? pi***, a misliš, da je bilo zanalašč? ni bilo! ampak seveda, ti bi raje vidu sebe celga polomljenega pa v komi nekje v kc-ju ležat, kot pa mačko s polomljeno taco!?! :angry: Pa kako lahko primerjaš psa pa otroka?!? halo?!? a si predsednik dzzž? :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Unknown: ok. sam včasih se lahko še tako trudiš, da bi se izognil, ampak se ne da.. na žalost. ne moreš se izognit ne mački, kuri, srni, tovornjaku,... ipd. Tako je. Pač.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mala žival je še v redu, ob meni je enkrat tekla srna, ki je hotela prečkat cesto, pa se je ustrašila. Na srečo je zavila nazaj v gozd.

k smo šli mi za pruga maja z morja dam je na en ac prot lublan(ne vem kera)bla ful kolona, k se je mal začel premikat pridemo ke...3-je!!! avtomobili kr fejst stolčeni, za folk ne vem sam na sred ceste je ležala srna mankal pa ji je vs tazadn del života :unsure: če te to nabaše k si z motorjam je pa dobr da maš kšne veze GOR

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali je že kdo našel piščalko v Ljubljani oz. v Sloveniji?

Skupina: Člani

Objav: 261

Član št.: 622

Član od: 27.04.2002

QUOTE

Ali je kdo v tem času te piščali tudi kje videl in se dajo kupiti??

V Mariboru Servotrg, Zagrebška 40, 1450 SIT / par, verjetno pa tudi v veliki večini podobnih trgovin širom po Sloveniji.

.

.

.

To zgoraj je pred pol leta napisal en naš forumski prijatelj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali je že kdo našel piščalko v Ljubljani oz. v Sloveniji?

V Mariboru Servotrg, Zagrebška 40, 1450 SIT / par, verjetno pa tudi v veliki večini podobnih trgovin širom po Sloveniji.

.

.

.

To zgoraj je pred pol leta napisal en naš forumski prijatelj!

Ce jih pri vas v Ljubljani ni za dobit :o in bi jih vi imeli, vam jih lahko grem iskat in vam jih potem dostavim ta konec tedna, ker se bom potepal tam okoli! Samo javite mi pravi cajt :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Jez sem imel pa včeraj bližnje srečanje s srno.

Se peljem po cesti, na števcu okoli 60 km/h, glih po ovinku, ko pred mano steče srna, manjkalo je kakšen meter. Jaz čist vesel, ker sem se izognil, ko skoči iz grmovja še druga, direkt ob srednji strani motorja. Rezultat : razbita luč, počena plastika ob strani, zelo boleč gleženj, še danes boli :angry: :angry: . Kaj je z srno? Boli me kurac za srno, drugič pa naj na cesto gleda :angry: . Spizdila je dalje, jaz pa tud.

Da to še ne bi bilo dosti, mi je še en kreten čez eno uro prevrnil parkiran motor :angry: . ne moreš verjet :( :( . Rezultat: Polomljena desna tačka, odrgnine po motorju :( :( .

Komu naj se žalim?

Lahko uveljavljam zavarovanje? Prosim za pomoč

MM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bog te kaznuje...za kaj pa veš samo ti.... :D

se hecam....če nimaš kasko(proti divjadi in zavarovanje za parkirišče) se lahko obrišeš pod nosom.... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se je včeraj v motor z glavo zaletela postovka. Razen krvavega madeža na vilicah sem jo jaz dobro odnesel, kaj je bilo pa z njo pa ne vem. Odletela je naprej.

Prva žrtev mojega motorja je padla. (Če ne upoštevamo mrčesa)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sem na vipavskem dobil manjšega ptiča v masko pol se je pa odbil v mojo čelado....to vse se je zgodilo pri 100 km/h....če bi šu kaj več bi najebal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob cestah okoli Metlike sem opazil "srne" - dva do tri metre od roba ceste so postavili table v obliki srne. Predvsem v mraku zgledajo kot prave srne, ki so se odpravile preko ceste.

Neumnost! Bo kdo mislil da mu srna teče na cesto in v paniki naredil nesrečo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boli me kurac za srno, drugič pa naj na cesto gleda :angry: .

Škoda, da drugi ljudje po takih, kot si ti, sodijo tudi nas ostale :angry: . Sram naj te bo za tako razmišljanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neumnost! Bo kdo mislil da mu srna teče na cesto in v paniki naredil nesrečo.

Če ne bo pripičil mimo 180 km/h mu nima kaj bit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Taka plehnata srna že dolgo časa stoji pred Črnim Kalom, na desni strani , gledano iz koprske smeri, pa tudi ob gorenjski magistralki sem jih že videl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boli me kurac za srno, drugič pa naj na cesto gleda  :angry: .

Škoda, da drugi ljudje po takih, kot si ti, sodijo tudi nas ostale :angry: . Sram naj te bo za tako razmišljanje.

Ni srna nič kriva, so njej nastavili cesto v njen življenjski prostor.

Opisal sem svoje občutke v trenutku jeze.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!