Skoči na vsebino

Divjad na cesti


HHV

Priporočene objave

Danes bil v Conradu in nabavil piščalke... v petek montiram... v soboto stestiram... :OK: Pravzaprav upam, da jih ne bo treba testirati in ugotoviti, da ne delajo... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bil v Conradu in nabavil piščalke... v petek montiram... v soboto stestiram...  :OK: Pravzaprav upam, da jih ne bo treba testirati in ugotoviti, da ne delajo...  :blush:

tab test bo tako enostaven, saj vrdno ni teh stirinoscev

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tab test bo tako enostaven, saj vrdno ni teh stirinoscev

Seveda... mišljeno je bilo kot šala... .) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj mi je na cesto prletela......kobila in žrebiček.....no ni glih divjad .....

ampak na štirih nogah pa je....

Mamca k je fotr dajala je bla pač premal pazljiva!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaradi včerajšnje srne

in današnjga psa

bom danes tukaj malce pobentil..

"benti" :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnje čase res velik bližnjih srečanj........ko smo bli pa na žegnanju v Novi Štifti,

ko sva se z ženo peljala domu, mi je pa srnjak na odprtem polju skor na motor skoču !!! sva se potem pelala domu kot po jajcih.... :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Učeri kupu anti divjad mehanizacijo v Conradu, še montaža pol pa konc letečega golaža  :yes:

In prjatu napiš mal kventa košta?

kulk miljard??? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnje čase res velik bližnjih srečanj........ko smo bli pa na žegnanju v Novi Štifti,

ko sva se z ženo peljala domu, mi je pa srnjak na odprtem polju skor na motor skoču !!! sva se potem pelala domu kot po jajcih.... :xx:

A je mislil, da je tvoj motor srna? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je mislil, da je tvoj motor srna?  :D

Ne vem kaj je mislu.....ampak je odvil zadnji meter.......po moje bo moral optiko zamenat..... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupil in zmontiral :OK:

Opazil sem samo reakcijo konjev. Samo konji so pa res občutljivi na ta zvok.

Ovce ne reagirajo ama nič :D Kar se pa tiče srnjadi, pa jih nič ne vidim,zdaj pa ne vem, če to vse tak hitro zbeži ali pa imam glih tako srečo hehe :D

Bomo še opazovali...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In prjatu napiš mal kventa košta?

kulk miljard??? :D

Gospod Marauder je že nekaj namigoval. Resda megleno, vendar, če imaš občutek za finese... :whistle: :

v conradu so po 2.390.- SIT

854668_RB_00_FB.eps.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Zadnje čase res velik bližnjih srečanj........ko smo bli pa na žegnanju v Novi Štifti,

ko sva se z ženo peljala domu, mi je pa srnjak na odprtem polju skor na motor skoču !!! sva se potem pelala domu kot po jajcih.... :xx:

PA ne se vozit po "odprtih poljih". Pojdi raje po cesti. Ni srnjakov:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje najbolje delujejo odprti rori! Jaz sem že videl teči ovce, koze, konje, srnje, zajce, veverice, policaje,....vsi so že tekl....AKRAPO LEGAL ITAQ DA NE!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje najbolje delujejo odprti rori! Jaz sem že videl teči ovce, koze, konje, srnje, zajce, veverice, policaje,....vsi so že tekl....AKRAPO LEGAL ITAQ DA NE!

potem izgleda da ti nasi stirinosci slabo slisijo, po podrtju srnicesva bila 2, odprtih rorov pa tut nisva imela

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Včeraj zvečer se je bratranec ob 22 uri vračal z moto zbora v Ilir. Bistrici, nakar je na cesti po Šembijah naletel na srno sredi ceste....njegova hitrost pred zaviranjem okoli 110 Km/h...srno je dobesedno razpolovilo, njeno drobovino je razmetalo po motorju, na motorju veliko vsebine črevesja, malo krvi, hlače polne krvi, poškodbe na motorju minimalne(kos blatnika fali)...sreča, da ga ni prevrnilo...

slike ...

motor:

post-291-1125859289_thumb.jpg

post-291-1125859315_thumb.jpg

post-291-1125859335_thumb.jpg

post-291-1125859357_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še cesta naslednji dan....

naj povem, da mu je uspelo motor obdržat....torej ni padel z njim, kljub temu, da je bila hitrost ob udarcu okoli 70 km/h....

post-291-1125861056_thumb.jpg

post-291-1125861079_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

povozu jo je...zadel v sredino telesa in nato po 20 metrih vožnje še povozil....

rjava špura je pa vsebina črevesja....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!