Skoči na vsebino

,,PRILAGODITE,, se razmeram na cesti


marx

Priporočene objave

:huh:  ne vem, zakaj bi nekdo bil butl, če trenutne razmere (posvinjane ceste) vzame v zakup in vožnjo temu prilagodi ter ne tarna, zliva žolča po forumih in ne žali drugače mislečih....... in če kot motorist samega sebe ne boš mel rad in ne boš skrbel za svojo rit,  pol se bojim da ne boš dolgo motoriral.  Stanje na cestah pa itak nikoli ni idealno in se je vedno treba nečemu prilagajat  :)

ja res. In vedno in povsod se mormo prilagajat samo motoristi. Ker če se ne, umreš.Res perspektivno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja res. In vedno in povsod se mormo prilagajat samo motoristi. Ker če se ne, umreš.Res perspektivno

Prodaj motor, priskrbi si mid in se posledično nehaj prilagajat.... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja res. In vedno in povsod se mormo prilagajat samo motoristi. Ker če se ne, umreš.Res perspektivno

Ubogi motoristi ............................................ ti nisi rojen za motor, prodaj ga, da boš imel perspektivo :grim !

Iz te izjave je razbrati tvoje ozko razmišljanje - SAMO MOTORISTI! Tudi ostali udeleženci niso VSI takšni, kot jih ti želiš prikazati. Med vsako populacijo imaš dobre in slabe, nekaj pa jih je še vmes kolega! Celo kakšen kmet pospravi za sabo!

Umetnost je ločevati pleve od semen! V mestu....

Na vasi pa ne - Samo pajkl zalavfaš pa spustiš skozi, če veš o čem pišem!

Če pa ne veš - evo ti fotkič!

post-6249-1129296622_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, jaz sem mestni polkmet... :OK:

D.

rad bi bil pa mestjanar, a? ;)

(Sem navadna tuna, rad bi bil pa calvo press) JOKE

Lobo - zanimiva ugotovitev, ampak ... po mojem tu nekega pravila ni ... sej sem jaz tut na kmetih gor rasel, pa ne pizdim čez ...

In Ok, razumem pizdenje čez ornk svinjarijo na asfaltu itd ... in dam do neke mere prav ... ne dam pa prav v tej fazi, ko motoristi to dopovedujemo motoristom - torej med sabo ... efekt tega je 0, ... no, edino malo pare spustimo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja res. In vedno in povsod se mormo prilagajat samo motoristi. Ker če se ne, umreš.Res perspektivno

dobro, motoristi mamo vsaj bremzo, da se ustavimo ... skejterji so še bolj na udaru!!! Pazimo na skejterje :P ker sami na sebe itak ne bojo :D

PS: predlagam, da se društvo MAKSI sestane z Aktivom kmečkih žena pa da probajo kaj vštimat (motoristično seme v vsako plodno vagino in posledično voz gnoja na vsak ovinek press) OK - štos, mal vulgarn, ampak ošter, kot mnoge besede v tej temi ... preošter, se mi zdi ... opravičilo že takoj morebitnim kmečkim ženam...samo smo se malo heecaliii ..

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: danes sem vozil en tak neagresiven motor ... že v štartu, ker sem s ključem zlezel nanj in ne na športnejšega ducatija, sem se po mojem izognil vsaj 40% zadev, ki bi me sicer med hitrejšo vožnjo motile ... Pa vseno je bila vožnja luštna, pa še udobna ...

Prilagajanje razmeram se morda začne že pri izbiri motocikla oz. odločitvi za nakup prevoznega sredstva ali športnega rekvizita?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej, saj nisem proti pravilom in tudi kazni sprejemam za vse prekrške, ki jih zagrešim (in pri katerih me dobijo). Nikoli ne ugovarjam, če sem kriv.

Sem pa proti zgražanju, moraliziranju in predvsem posploševanju...

D.

Takole, če se spustim na osebni nivo, tvoj nivo, se lahko igrava in kaževa drug drugemu, kaj kdo greši in ga krasi, pa če tudi se vmes spuca na Marofu. Meni se ne zdi vredno brskati po tvojem profilu in iskati tvojih grehov, imam nekaj svojih.

Mislim, da sem tej temi prispeval dovolj, očitno smeti, pa tudi gnoj me čaka. :lol1: :lol1:

LP by kmet pod kapo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes napravil lepo furo - na Primorskem ni dreka sploh! Mislim, da je bilo tu to že omenjeno! Skratka - ni se bilo treba tako ZELO prilagajati! Tudi toliko novega asfalta že dolgo nisem videl ... skratka prva liga! :grim :grim :grim

TRAKTORJEV - KR NEKAJ, TODA NOBEN NI SVINJAL! PRIMORCI, KAPO DOL! :worship:

LP MARE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Katastrofa! Včeraj sem se peljal po eni lokalni cesti in vam povem katastrofa. Po celotnem cestišču je bila razsipana koruza in to v dolžini nekaj kilometrov. To je hujše kot šoder! :kva2: Še dobro, da nisem prehitro vozil, drugače vrjetno ne bi danes tukaj pisal "bedarij" po forumu! :whistle:

Pa previdno tudi ostali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

""PRILAGODITE" se razmeram na cesti"...

Jaz sem se!

Pospravil sem motor in zajadral med šminkerje.

Pa, pa... :yea1: Next year!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v naših koncih so se zadeve kar orenk popravile, dela po njivah so večinoma končana, blata skor ni več po cestah, edino tu in tam preseneti kaka raztrosena koruza :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!