Skoči na vsebino

Aprilia 650 Pegaso Strada


partyzan

Priporočene objave

pred eno uro, JONI 46 pravi:

Zgleda nobeden vec ne vozi strade.

 

Ima mogoce kdo kaksno v kosih, rabim agregat in se kaj bi se naslo.

 

Lp

Vprašaj Motospirit Hajdina.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...
Pozdravljeni lastniki in bodoči lastniki Strade! Od srede sem se tudi jaz pridružil klubu lastnikov. Domov sem pripeljal Strado letnik 2006, prevoženih 38000km. Motor izgleda kot nov, zaenkrat z njim nimam težav. Vožnja z njim je res kot na kolesu, vodljivost več kot odlična. Skratka, užival sem od prvega trenutka, ko sem se usedel nanj. Imam 170 cm, položaj sedenja je dosti boljši, kot sem ga bil vajen na MT-03, kjer so me boleli kolki. To je bila posledica prekratke razdalje med...
Edina težava je osvetlitev števca. Na obratomeru deluje normalno, LCD pa mi utripa, ker se nekje izgublja kontakt. Če ima kdo podobno izkušnjo, bi ga lepo prosil za pomoč. Sicer se s tem nameravam ukvarjat čez zimo... Treba je izkoristit še zadnje tople dni v oktobru, ker je vožnja z njo res fantastična. Pa če ima kdo servisna navodila, se priporočam, navodila za uporabo imam originalna. Končno sem našel pravi motor za moje potrebe, od sedenja naprej štima vse! 

PS

Kupljena je bila v Sevnici, če je tu kdo od prejšnjih lastnikov naj se javi...

5.jpg

3.jpg

1.jpg

2.jpg

Popravljeno . Popravil MilanMS
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke za nakup.

Moja izkušnja s tem motorjem je taka, da imajo te Aprillie problem s števci. Sploh če motor pustiš na direktnem soncu, ki sveti na števec, potem se v njem nabira kondenz.

Pri mojem je bilo izrazito očitno, ker so bile po notranji strani stekla-števca, sledi kapljic, ki so tekle dol. Preveri sam kakšno je steklo pri tvojem.

Ko ti crkne števec, kar meni je, motorja ne moreš vžgati, ker ima kodno varovan vžig preko števca. Meni k sreči je na dvorišču. Nov je prekleto drag. Mi ga pa je popravil Vomberger iz Kranja, ki je tudi uradni servise za Aprillie.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, skalar36 pravi:

Čestitke za nakup.

Moja izkušnja s tem motorjem je taka, da imajo te Aprillie problem s števci. Sploh če motor pustiš na direktnem soncu, ki sveti na števec, potem se v njem nabira kondenz.

Pri mojem je bilo izrazito očitno, ker so bile po notranji strani stekla-števca, sledi kapljic, ki so tekle dol. Preveri sam kakšno je steklo pri tvojem.

Ko ti crkne števec, kar meni je, motorja ne moreš vžgati, ker ima kodno varovan vžig preko števca. Meni k sreči je na dvorišču. Nov je prekleto drag. Mi ga pa je popravil Vomberger iz Kranja, ki je tudi uradni servise za Aprillie.

Malo kondenza sem res opazil zjutraj. Kakšen slab centimeter okoli spodnjega roba ekrana... Ni pa bilo kapljic kot pri tebi... 

Prvi dan lučka sploh ni svetila, drugi dan zjutraj je začela mežikat. Ob trkanju po desni strani oklepa, se prižiga...

Popravljeno . Popravil MilanMS
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni so kapljice po ekranu tekle, če je bil števec na direktnem soncu. Potem sem vedno, če je bil motor parkiran dlje časa tako, dal rokavice čez števec.

Jaz bi na tvojem mestu dal to nekemu serviserju  za pogledat, ker je res nerodno, če ti motor med vožnjo crkne.

Popravljeno . Popravil skalar36
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, skalar36 pravi:

Meni so kapljice po ekranu tekle, če je bil števec na direktnem soncu. Potem sem vedno, če je bil motor parkiran dlje časa tako, dal rokavice čez števec.

Jaz bi na tvojem mestu dal to nekemu serviserju  za pogledat, ker je res nerodno, če ti motor med vožnjo crkne.

Vsekakor bom, se pa trenutno vozim po naši regiji, tako, da ni panike... Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!