Skoči na vsebino

Yamaha YZF 600 R Thundercat


loyo

Priporočene objave

Sej vem, da mi bo žal, ker za tak gnar ne dobiš nič boljšega in lepšega, pa pravkar je dobila nov verižni set, gre v nulo, sam ima pa že 67.000km pa mal cvikam, da se bo začelo...Sicer je skoz servisirano, servisna potrjena..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej vem, da mi bo žal, ker za tak gnar ne dobiš nič boljšega in lepšega, pa pravkar je dobila nov verižni set, gre v nulo, sam ima pa že 67.000km pa mal cvikam, da se bo začelo...Sicer je skoz servisirano, servisna potrjena..

 

Če je res vse redno servisirano te pri 67.000 km nima kaj skrbet. Jst je na tvojem mestu ne bi prodal.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej vem, da mi bo žal, ker za tak gnar ne dobiš nič boljšega in lepšega, pa pravkar je dobila nov verižni set, gre v nulo, sam ima pa že 67.000km pa mal cvikam, da se bo začelo...Sicer je skoz servisirano, servisna potrjena..

Ma nč se ne sekiri, moja jih ma 93 000 in nobenga problema, zdele pa še dopust ene 3500 brez kakršnih koli skrbi!

Če redno servisiraš, nimaš problemov vsaj jst jih nimam, pa še 2x tolk bi jih mogla naklepat brez problema!

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, pa tega bo kmalu potrebna

Ja jst sm pa dva meseca nazaj dal obnoviti zadnji montizer, tko da je zdele ko nova!

70e sm dal za obnovo, tko da dela kot mora!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jst sm pa dva meseca nazaj dal obnoviti zadnji montizer, tko da je zdele ko nova!

70e sm dal za obnovo, tko da dela kot mora!

:OK: . Tud sam sem mislil tako, pa je bilo govora ,da se ne da obnovit :blush: . Poveš kdo ti je zrihtal ? Ker če gre pol nebi čaral z drugim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Menjam homologiran športni  auspuh takoni za originalnega. Štimo ima lepo a za mene preglasno.Ostalo po dogovoru.

post-28750-0-55709700-1436440247_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Mogoče kdo ve, cca koliko km se lahko še naredi, ko se prižge lučka? :D To me skoz skrbi, pa ne bi rad probal :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Pozdravljeni člani in članice Motosveta

Prosila bi vas, če ima kdo ali koga poznate, da prodaja zadnje smernike za Yamaha thundercat Yzf 600, 2002.

Mogoče še vprašanje glede gum. Priporočila za tovrstni motor.

V naprej hvala za vsakršno informacijo.

 

Srečno in varno v nove prihajajoče podvige ✌️

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 44 minutami, MotoTigergirl pravi:

Pozdravljeni člani in članice Motosveta

Prosila bi vas, če ima kdo ali koga poznate, da prodaja zadnje smernike za Yamaha thundercat Yzf 600, 2002.

Mogoče še vprašanje glede gum. Priporočila za tovrstni motor.

V naprej hvala za vsakršno informacijo.

 

Srečno in varno v nove prihajajoče podvige ✌️

Tema že obstaja. Tule bo pravo mesto za vprašanja.

Gume: mitas sportforce+ so čisto primerne zanjo. Pa seveda kup drugih v rangu SS pnevmatik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!