Skoči na vsebino

Yamaha YZF 600 R Thundercat


loyo

Priporočene objave

Leta 98 so prišle nove barve, ki so bile samo eno leto, za kasneje pa ne vem. 98 še ni bilo modrega, tako da bi 99 že lahko bil....zagotovo pa ne vem.

Accelerate 'till you see God ....then brake.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Zdravo,

krasna stran s thundercati je tale. Sicer nemška, vendar vredna ogleda...

http://krischan.it-pc.de/

Aja, barve in modele imaš pa pod Modelle (kdo bi si mislil...:-)

LpG

Popravil/a - Guleb dne 23/05/2002 ob 17:49:45

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fajna stran, torej so modri od letnika 2001 naprej ...

Sicer pa sem zelo zadovoljen z mojo barvno kombinacijo, ceprav nisem vedel da taksna sploh obstaja dokler ga nisem videl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
Danes sem naredil prve kilometre s svojo novo (rabljeno) Thundercat-ko :D

...čestitam za nakup, vidm da jo maš v avatarju, dej še kako večjo slikco prpopi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem naredil prve kilometre s svojo novo (rabljeno) Thundercat-ko :D

in ... si zadovoljen? Koliko si odstel?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni ta, je pa res istih barv. :)

sem zadovoljen, vendar pa zaenkrat še ni bilo priložnosti naredit kaj več km, tko da kaj več povem kasneje :)

Popravljeno . Popravil Aleron
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej še kako večjo slikco prpopi :)

nimam nobenih slik na žalost :( Bom poslikal, ko dobim kakšnega digitalca v roke, pa bom pripopal gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do koliko naj bi sploh narasla temperatura motorja (ogretega) in kako hitro pri neki normalni vožnji? A je tko kot pri avtu (da mora biti skoz na 90°c)? Danes pri normalni voznji tam nekje 80 - 100km/h je bila temperatura ves čas nekje čisto malo nad 60°C. Pri čakanju pred semaforjem je narasla skoraj na 70°C, ter nato spet padla na 60. Je to v redu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No takale je pa moja!

Kupil sem letos(lanski letnik), trenutno ma 5862 prevoženih!!

Odločal sem med CBR600F in YZF600R in čim sem jo zagledal - ah ljubezen na prvi pogled.

2002 letnik je iste barvne kombinacije kot R6 lanska (naj me kdo popravi če se motim)

Ah moja gromska mucica.

post-4-1059513356.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ar: lep motorček :)

kako je pri tebi s temperaturo med vožnjo, do kolk pride ob normalni vožnji in koliko časa rabi, da se segreje do tja? Pa pri semaforjih itd?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do koliko naj bi sploh narasla temperatura motorja (ogretega) in kako hitro pri neki normalni vožnji? A je tko kot pri avtu (da mora biti skoz na 90°c)?  Danes pri normalni voznji tam nekje 80 - 100km/h je bila temperatura ves čas nekje čisto malo nad 60°C. Pri čakanju pred semaforjem je narasla skoraj na 70°C, ter nato spet padla na 60. Je to v redu?

Tako gibanje temperature ki si ga opisal je normalno.

Vsaj pri meni temperatura enako narašča.

V mirovanju res naraste na 70°C, po vklopljenem ventilatorju pa spet pade na okoli 60°C.

Pa še ena slika.

post-4-1059513857.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaj pri meni temperatura enako narašča.

V mirovanju res naraste na 70°C, po vklopljenem ventilatorju pa spet pade na okoli 60°C.

super, potem je vse v redu :) Zdelo se mi je čudno, ker pač pri avtu je normalna delovna temperatura 90°C, pri motorjih je pa torej nižja. Zanimivo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pozna kdo naslov kakšne strani na netu, kjer so objavljeni tovarniški tehnični podatki za y. thundercat? (hitrost, pospešek, itd?) Na eni strani sem našel , da je končna hitrost 255km/h , a to drži po tovarniških podatkih? Pa še to, a so to dejanske hitrosti, al so to meritve po števcu ? Za pospešek sem pa tud nekje našu, da je 3,4s do 100km/h. A to drži?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pozna kdo naslov kakšne strani na netu, kjer so objavljeni tovarniški tehnični podatki za y. thundercat? (hitrost, pospešek, itd?) Na eni strani sem našel , da je končna hitrost 255km/h , a to drži po tovarniških podatkih? Pa še to, a so to dejanske hitrosti, al so to meritve po števcu ? Za pospešek sem pa tud nekje našu, da je 3,4s do 100km/h. A to drži?

Da, to je vse res.

Super motor si kupil :P

PS: preveriš lahko na recimo www.bikez.com, www.motorradonline.de in še kje .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaj pri meni temperatura enako narašča.

V mirovanju res naraste na 70°C, po vklopljenem ventilatorju pa spet pade na okoli 60°C.

super, potem je vse v redu :) Zdelo se mi je čudno, ker pač pri avtu je normalna delovna temperatura 90°C, pri motorjih je pa torej nižja. Zanimivo.

Sej je tu tudi delovna temperatura vecja od 60-70. Stevec ti kaze temperaturo hladilne tekocine. Tudi ce masino ustavis se bo temperatura tekocine se malenkost dvignila.

Ce ti kdaj v vrocini naraste temp. na okoli 100C, moas obvezno pustiti kontakt, ko motor ugasnes. Ker se bo bo cez kaksnih 30s vklopil ventilator, ker masina se vedno segreva tekocino.

lp Loyo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pozna kdo naslov kakšne strani na netu, kjer so objavljeni tovarniški tehnični podatki za y. thundercat? (hitrost, pospešek, itd?)  Na eni strani sem našel , da je končna hitrost 255km/h , a to drži po tovarniških podatkih? Pa še to, a so to dejanske hitrosti, al so to meritve po števcu ?  Za pospešek sem pa tud nekje našu, da je 3,4s do 100km/h. A to drži?

Mene je tudi bilo vedno "strah", da gre samo 225km/h. Ko sem se malo pogovarjal z lastniki so mi vsaj tisti z novejsimi letniki to potdrdili (ne vsi, verjetno tisti s slabo utecenimi masinami, ne vem, ker ne bi smelo bit razlike).

Dva prijatla(zdaj samo se eden) ga prav tako imata l.97 in obema gre po stevcu do 270. Prav tako ga jaz tudi dobim do 250 brez problemov, pol pa pocasi do 260.

Ce bi imel drug izpuh bi slo se lazje.

Seveda je to po stevcu, mimo radarja sem uspel po stevcu it dobrih 200, samo na zalost nisem hodil sprasevat koliko je to realno :P

lp Loyo

Popravljeno . Popravil loyo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako je pa pri tem motorju z nastavitvami vzmetenja? Za spredaj in zadaj sem videl, da ima tri mesta, kjer se nastavlja.

SPREDAJ: 1. tista modra vijaka čisto na vrhu vilic, 2. mala vijačka na vrhu modrih vijakov, 3. črna vijaka blizu mesta, kjer je vpeto kolo.

ZADAJ: 1. nad vzmetjo (tista velika stvar z zarezami) , 2. pod vzmetjo (en tak zobničasti vijak), 3. tisti svetel vijak pod sedežem (blizu ključavnice za sedež).

Za kakšne nastavitve služi vsak od teh vijakov? Sem bral v priročniku, ampak je v nemščini in ... strokovni izrazi in to - prezakomplicirano :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako je pa pri tem motorju z nastavitvami vzmetenja? Za spredaj in zadaj sem videl, da ima tri mesta, kjer se nastavlja.

SPREDAJ: 1. tista modra vijaka čisto na vrhu vilic, 2. mala vijačka na vrhu modrih vijakov, 3. črna vijaka blizu mesta, kjer je vpeto kolo.

ZADAJ: 1. nad vzmetjo (tista velika stvar z zarezami) , 2. pod vzmetjo (en tak zobničasti vijak), 3. tisti svetel vijak pod sedežem (blizu ključavnice za sedež).

Za kakšne nastavitve služi vsak od teh vijakov? Sem bral v priročniku, ampak je v nemščini in ... strokovni izrazi in to - prezakomplicirano :)

Predlagam, da si preberes temo vse o vzmetenju na tem forumu. Tam bo morda bolj nazorno vse razlozeno - vsi motorji imajo isti princip, eni imajo zgolj vec nastavitev, eni manj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O šit... :blink: :blink:

Pa ne mi rečt, da si res od Aleša kupu???

Ta TC je bil že najmanj petkrat na tleh, pa tudi tri generalne ima že za sabo. ŠIT!!!!

Hec, hec, da ne bo kdo verjel zgornjim besedam, poznam Aleša, sem se kar dosti prevozil z njim (tudi sam imam TC), pa lahko povem, da je bil to sigurno dober nakup, je pazil na motor, kot na punčico svojega očesa, sigurno nikoli na tleh, redno servisiran... Mam pa jaz kakšno slikco...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hej Drekavac, zdele si mi pa pognal kri po žilah :)

No , samo so bile potem spodnje besede toliko boljše :) Ja, jest sem tudi dobil filing, da jo je zelo pazil , skratka zdel se mi je fajn nakup pa sem jo vzel. Sem prej šel gledat še kar nekaj motorjev, med njimi tudi thundercatk, pa nisem nobene tko lepe našel. Zarad nje sem se premislil glede neke cbr, ki sem jo hotel najprej vzet. Sebring izpuh pa Thundercat se pa noro dobro zastopita ;)

Aja pa še to, praviš da maš fotke od mojga motorja?? A bi mi jih poslal pliiis (nimam digitalca, pa nimam nobene fotke) ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oh....thundercat...ja lep motorino....sem se odločal med njim in fazerko pa potem slednjo vzel....ma thundercat je še vedno thundercat....previdno pa srečno!! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!