Skoči na vsebino

Kawasaki KLE 500


BRANE

Priporočene objave

pred eno uro, interista pravi:

Se da za ta motor dobiti kakšen slip on od leo vince ? Obrnil google po dolgem in počeš, pa nobenega konkretnega podatka ne najdem.

 

Najlažja varianta pri nas, ki omogoča tudi homologacijo brez težav je Izpuhi MASS. Drugače pa sta včasih za KLE500 izdelovala celotne izpušne sisteme tudi Arrow in Giannelli ampak nažalost nimam več linkov do njih.

Od LeoVince pa mislim, da sem nekje zasledil da so ponujali njihov X3 model za KLE500, ampak po pravici povedano jih nikjer nisem zasledil, da bi jih ljudje dejansko uporabljali. 

Popravljeno . Popravil miklavc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem med brskanjem  zasledil en video kjer naj bi imel leovince gor pa mislim, da en star oglas na avtonetu pa mi je bilo čudno, da je bilo samo to to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, interista said:

Sem med brskanjem  zasledil en video kjer naj bi imel leovince gor pa mislim, da en star oglas na avtonetu pa mi je bilo čudno, da je bilo samo to to.

Imel ga je kolega na starem KLE 500. Bil je slip on, ne vem pa več kateri model. Glasen kot hudič:) Kar ni ok, ker imaš lahko težave s policijo/tehničnim. Nimam pojma kako je bilo s homologacijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

Pri mojem kle-ju zadniji čas dela samo en cilinder(desni).Na obeh deluje svecka ima iskro vendar ga skos zaliva in bencin zacne kapljati iz cilindra kjer je pritrjena sprednja izpusna cev. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 48 minutami, 2Savage pravi:

Pri mojem kle-ju zadniji čas dela samo en cilinder(desni).Na obeh deluje svecka ima iskro vendar ga skos zaliva in bencin zacne kapljati iz cilindra kjer je pritrjena sprednja izpusna cev. 

mnogo hitrej boš dobil odgovor, če boš vprašanje zastavil v pravo temo, ne pa odpiral nove.

Evo, sem te premaknil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

ej,kje ste lastniki kle-jev  a vidim prav,da nimajo indikatorja količine goriva???

l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, alpi80 pravi:

ej,kje ste lastniki kle-jev  a vidim prav,da nimajo indikatorja količine goriva???

l.p.

Prav vidiš :) 

Meni je tipično nekje med 230 in 270 kilometri zakašljal. Obrneš pipico na rezervo in greš na pumpo :P  

Me pa to ni motilo... vedno k tankaš zresetiraš trip meter in maš indikator količine goriva ;) 

Popravljeno . Popravil sebar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

25 minutes ago, sebar said:

Prav vidiš :) 

Meni je tipično nekje med 230 in 270 kilometri zakašljal. Obrneš pipico na rezervo in greš na pumpo :P  

Me pa to ni motilo... vedno k tankaš zresetiraš trip meter in maš indikator količine goriva ;) 

Mors pa pazit, da ne pozabis dat pipe iz RES nazaj v OPEN!! Dokler sm mel motor na pipco, nism nikoli ostal brez benza. Ko sm se posodobil na lucko....pa ene 3x. Obrat pipe sm uzel bol resno kot lucko hehe. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Pozdrav.

Imel sem manjšo nesrečo.

Motor se mi je namreč na dvorišču zvrnil.

Ob tem se mi je zlomila ročica in cilinder za prednjo zavoro. (Kot na sliki).

Ali kdo ve kje bi dobil rabljen del?

Hvala.

Untitled.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, farcry pravi:

Pozdrav.

Imel sem manjšo nesrečo.

Motor se mi je namreč na dvorišču zvrnil.

Ob tem se mi je zlomila ročica in cilinder za prednjo zavoro. (Kot na sliki).

Ali kdo ve kje bi dobil rabljen del?

Hvala.

Untitled.jpg

v pravi temi, boš prej našel odgovor.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, farcry pravi:

Se opravičujem.

nekako je ta post zašel. 

Ne vem kako ga zbrišem.

Namenjen je bil v temo 

A bo tam OK?

ne, lahko pa tule: ampak kar odpreš temo ter tam vprašaš. Tvoj je itak prestavljen v tole temo o KLE motorju, največ ti bodo itak znali lastniki povedat.

tule:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav.

Imel sem manjšo nesrečo.

Motor se mi je namreč na dvorišču zvrnil.

Ob tem se mi je zlomila ročica in cilinder za prednjo zavoro. (Kot na sliki).

Ali kdo ve kje bi dobil rabljen del?

Hvala.

KLE Master cilinder.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, farcry pravi:

Pozdrav.

Imel sem manjšo nesrečo.

Motor se mi je namreč na dvorišču zvrnil.

Ob tem se mi je zlomila ročica in cilinder za prednjo zavoro. (Kot na sliki).

Ali kdo ve kje bi dobil rabljen del?

Hvala.

KLE Master cilinder.jpg

prosim ne odpirat več novih tem. Sem ti že včeraj napisal. Tvoje vprašanje je v obstoječi temi kawasaki KLE in tule. Tu ali tam boš prej dobil odgovor, pa tudi nepotrebno je za tako zadevo odpiranje nove teme.

Si poskusil iskat na ebayu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, farcry pravi:

Pozdrav.

Imel sem manjšo nesrečo.

Motor se mi je namreč na dvorišču zvrnil.

Ob tem se mi je zlomila ročica in cilinder za prednjo zavoro. (Kot na sliki).

Ali kdo ve kje bi dobil rabljen del?

Hvala.

KLE Master cilinder.jpg

to zgleda nepoškodovano..poslikaj detajle.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav lastniki kle500,zanima me nakup motorja in tu se postavi vprašanje (sicer bi klical serviserja toda so zaprti pa še odgovori so kupi novo) ali bom dobil "nove rezervne dele" v primeru okvare al obstajajo samo kake sumljive kitajske verzije.

Hvala za vaš čas in odgovore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 19. 3. 2020 ob 9:27, farcry pravi:

Ob tem se mi je zlomila ročica in cilinder za prednjo zavoro. (Kot na sliki).

Ali kdo ve kje bi dobil rabljen del?

Untitled.jpg

a sedaj vidiš kako nastane , ko objaviš isto stvar na več koncih.. sem se spomnil da mi nisi odgovoril pa sem 10min iskal kje je.. 

kaj ti je tisti mostiček zlomilo z dvema luknjama za pritrditev na balanco? tole ?

evo ti linka do sheme in si lahko poiščeš . https://www.cmsnl.com/kawasaki-kle500-a13-2003-europe-middle-east-africa_model50852/partslist/0037.html#.Xncm93VKiUk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 3/20/2020 at 9:23 AM, thumper said:

to zgleda nepoškodovano..poslikaj detajle.

To je samo slika dela, ki se mi je zlomil. Sliko sem dobil na netu in jo pripel zraven, da se ve za kateri del gre...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, farcry pravi:

To je samo slika dela, ki se mi je zlomil. Sliko sem dobil na netu in jo pripel zraven, da se ve za kateri del gre...

kaj se je zlomilo??? poslikaj dejansko stanje in odgovarjaj v temi kle 500... ker če boš odgovarjal v 5-ih različnih temah ti je težko pomagat..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem hotel.. Ampak ta forum je totalno zmeden. Sploh ne vem več komu odgovarjam in na katero temo odgovarjam.

Ponavadi ustvariš novo temo v forumu in se potem to temo komentira.

Tu pa ne vem kako zadeva deluje.

Bom napisal admin-u naj vse skupaj pobriše in bom ustvaril eno novo kopijo.

Drugače pa rabim točno tak komplet, kot je prikazan na sliki:

- Ročko zavore + Master cilinder

Popravljeno . Popravil farcry
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, farcry pravi:

Nisem hotel.. Ampak ta forum je totalno zmeden. Sploh ne vem več komu odgovarjam in na katero temo odgovarjam.

Ponavadi ustvariš novo temo v forumu in se potem to temo komentira.

Tu pa ne vem kako zadeva deluje.

Bom napisal admin-u naj vse skupaj pobriše in bom ustvaril eno novo kopijo.

Drugače pa rabim točno tak komplet, kot je prikazan na sliki:

- Ročko zavore + Master cilinder

NE ta forum ni zmeden, ti si zmeden, ker za vsako zadevo se tule ne odpira novih tem, ker bi jih bilo miljon.

Svoje vprašanje, ki je kratke narave, torej rabi par odgovorov, da se ga reši se postavi v ustrezno temo, kar pomeni, če se gre za problem za kawo KLE se ga v tisto temo zapiše. Simpl, tam ti dajo odgovore, sem ti pa dal nasvet, da lahko tudi tule vprašaš. ni nič narobe. Ljudje se trudijo pomagat, ne moreš pa kar zahtevati rešitve.

Sedaj bom vse tvoje poste in kar je povezano s tem premaknil v temo KLE in tam naj se rešuje dalje.

Novih tem za ta problem pa ne odpirat.

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, farcry pravi:

Drugače pa rabim točno tak komplet, kot je prikazan na sliki:

- Ročko zavore + Master cilinder

zlomljeno imaš točko zavore IN master cilinder ??? prvič slišim za kaj takega če pade motor na mestu..

samo resno - a je težko poslikat s telefonom pa s telefona objavit?? pa to še jaz delam k sem 55 let star šlosar no..

Popravljeno . Popravil thumper
  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!