Skoči na vsebino

Novosti 2006: Suzuki Katana


Špilferderber

Priporočene objave

Ogledala res mankajo, smerokazi pa so, samo se slabo vidijo ker imajo prozorno šipico :) Drugače pa po moje grd motor :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse tiste, ki niso razumeli Iceovih besed. Dizajn se očitno nanaša na Katano iz 80ih in na čisto nič drugega. Ta motor je že takrat bil legenda in preden kdo spet pripomni kakšno nevmesno, naj razmisli, a ni zgodovina Katan starejša od njega samega.

lp DTW

post-725-1128068474_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse tiste, ki niso razumeli Iceovih besed. Dizajn se očitno nanaša na Katano iz 80ih in na čisto nič drugega. Ta motor je že takrat bil legenda in preden kdo spet pripomni kakšno nevmesno, naj razmisli, a ni zgodovina Katan starejša od njega samega.

Ja sam men tud tkrat ta ni bla všeč in nisem nikoli razumel, zakaj je motor šel med legende. Mašina in okvir je bla ista kot moj stari GSX iz 82, edin maske so bile bolj redkost za tedaj.

Tale nova mi pač ni nič všeč, jebi ga .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja prva resna konkurenca :SS Hayabusi - vsaj kaj se dizajna tiče :BUA: , drugače mi pa zelo knedlasto in narisano deluje, so preveč motorja na premalo placa spravlili, povezave pa pri mašini ne najdem, v 80ih so bile 4 in 2 cilindrce če se ne motim je razpon kubikov segal od 500 do 1100.

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imenuje se Suzuki Stratosphere.

Predstavili ga bodo v Tokiju. Imel naj bi samodejni menjalnik. Agregat je 1100-kubični 6-valjnik.

To sem prebral tukaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Tole je pa tko daleč stran od (designa) Katane da bolj že ne more bit. Pa še grd je ko smrt, vsaj na slikah.

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Tole je pa tko dale? stran od (designa) Katane da bolj ?e ne more bit. Pa ?e grd je ko smrt, vsaj na slikah.

No ja, no ja :hmm: . Tko dalec spet ni. V primerjavi z tavelko katano (1100), se se najde kaj skupnega. Z vsemi ostalimi, tamalo in vsemi kasnejsimi (plasticarke) pa razen imena res nima nic skupnega. Preprican pa sem, da bo model uspesnica. Prenovljen design legende, v tehniko Suzukija pa itak nihce ne dvomi. Primerek za entuziaste/zbiralce :yes: .

Ps.: Pa ne mi primerjat desgna Katane z tisto leteco krvavico (Hayabuso).

post-8474-1128724462_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer res ni neki bjuti...sam DR-BIG tiste čase tud ni bil, pa je navdušil in zmagal v drugih disciplinah..... vsekakor je ta nov koncept zelo zanimiva zadeva...gor so dal še dva valja vse skup potisnili v en izpuh.....in koliko sem prebral bi naj povrh še bil avtomatik.....pomojem, so pri pojmu "sport turing" izluščili besedo turing in bo zadeva namenjena bolj potovanju...,zato torej dajmo gor še tri org. kovčke....

in motorček bo kar luštkan in predvsem nekaj posebnega...

Saj sam neverjamem......treba videti v živo.....če se bo spljoh prodal.

post-6275-1128754379.jpg

post-6275-1128754426.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!