Skoči na vsebino

Honda CBF 1000


Fazer03
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

Premalo agresivna zgleda.

Je cisto taka kot tamale CBF-ke.

V glavnem kr neki.  :(

mislim da je blo gih na francoski strani zapisano da je bistvo litraša da je majhen in po merah zelo blizu 600tici..... :naughty:

in ni kr neki samo zato ker je majhen ..ne morejo bit vsi motorji narjeni za tiste ki hočejo ogromne litrske krave...mogoce je pa honda s tem mopedom ciljala na drugo publiko kot jo ma Varadero..

kje pa piše da morjo bit vsi litraši ogromni in goveji? :doze:

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma dobro folk kaj vam je? :blink: A imaste raje 102Nm navora na 9000rpm al 97Nm (ZE :klicaj: ) na 6500rpm??

Pri takih enduro/potovalnih rabis navor, ne konje na x0.000 obratih. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem po čigavo pogačo so se namenili?! Mogoče res TDM :? vsaj po izgledu in moji laični domnevi po namembnosti :hmm: Mislim pa da bodo švabeki kupovali zadevo, njihov trg kar požira sport turerje ki so poceni in nezahtevni za vzdrževanje - moja predpostavka glede na to da uporabljajo znane komponente ki so rahlo detunane in trimane na nižje ležeči navor

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj slikic:

par109lk2rv6dc.th.jpg par112qi2lm6zj.th.jpg par131ih8zi6tw.th.jpg par141yz3gz4df.th.jpg par151ed6oi8ht.th.jpg

Hubraum 998 ccm

Max. Leistung 75 kW (102 PS) bei 8.000 min-1

Max. Drehmoment 97 Nm bei 6.500 min-1

Abmessungen (LxBxH, in mm) 2,176 x 827 x 1,175

Radstand (in mm) 1.483

Sitzhöhe (in mm) 795 (+/- 15mm)

Tankinhalt 19 Liter

Bereifung vorn: 120/70ZR17

hinten: 160/60ZR17

Trockengewicht 220 kg (ABS-Version: 228 kg)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dva rroorraa

vsaj eden, ki se drži tradicije :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bom reku d je grda, ma tudi lepa ni nevem kolk...

Je pa uporabno območje max navora in moči tko ku je duhec omenu :OK: na 6500 97Nm je pa pohvale vredno :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa uporabno območje max navora in moči tko ku je duhec omenu :OK: na 6500 97Nm je pa pohvale vredno :worship:

No ja, no. Tko noro impresivno pa spet ni.

Speed triple 2002-2004 - max navor: 100@5100. vir

Speed triple 2005 - max navor: 105@5100

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, no. Tko noro impresivno pa spet ni.

Speed triple 2002-2004 - max navor: 100@5100. vir

Speed triple 2005 -  max navor: 105@5100

Dave, lahko nas farbajo kot hocejo, ma stirivaljnik ne bo nikoli tri/dvovaljnik. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

CBF 1000

Ni dobra, ni lepa, premajhna, nikakve barve, "prešvoh".... :SS

Ja, kva bi pa rad?!

Eni se samo malo preveč pamentne delate, da bi izgledal pomembni!

Iz določenih komentarjev, pridejo do izraza samo vaše potrebe. Barva je barva; Stvar okusa, je rekla opica, k'je drek žrla! Če vam ni všeč, jo pač ne boste kupili. Ne motorja, ne barve! To pa še ne pomeni, da je motor "out"! Vsak zadovoljuje svoje potrebe. Normalno, s svojim denarjem. Upam, da ne na osnovi prepotentnih dokazovanj do "sosedov"?

CBF 1000 = odličen motor! Všečen, zadovoljivo močan, do neke mere robusten in prikladen za populacijo "po puberteti". Če kdo mene vpraša, je super! Zato pa še ni rečeno, da bi ga tudi kupil. Ni pa za kupce, ki imajo "goveje" potrebe, najstnike in "strupe" ki kupujejo "cestne izstrelke". Ti bodo šli pač na svoje področje. S svojim denarjem. Ne moreš pa zato reči, da je motor "mimo".

Odličen je in prekleto se bo prijel na tržišču! "Tapravem"! Tam kjer vedo, kaj je racionalen nakup!

Po meni pljunite šele čez leto, morda čez dve, ko bodo tržni rezulzati povedali svoje, da ne boste imeli dvakrat istega dela!

To je TAPRAVA zadeva! Res pa je, da ne za vsakega kupca!

No, tudi jaz sem se "zlajal"! :fight2:

motorist "brez okusa"

P.S.

Arabec je šel čez puščavo, pa si je kupil "prevoz". Najprej je hotel Arabskega konja, nato kamelo, nazadnje pa je prišel do zaključka, da je lahko tudi osel najboljši. In še pri cvenku, je nekaj prišparal.

Pa je vseeno prišel čez puščavo!

"Podobnost" je zgolj naključna!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep motorček, če gre soditi po nezahtevnosti in voznih lastnostih manjše sestrice pa tudi zelo dober.

Meni je pa prav všeč ta barva, vsaj malo se razlikuje od ( dolgočasnih ) srebrnih in modrih. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!