Skoči na vsebino

Honda CBF 1000


Fazer03
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

A je kdo razmišljal o nakupu "oranžne" barve.....kako se vam zdi?

slikca

sej po svoje je lepa ;), glavno je da je tebi usec ne drugim, itak bos motor ti kupil in vozil ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jast sem jo imel namen vzeti,vendar pa jih zal niso imeli več na zalogi :( sem jo pa videl v Asu in je res neki posebnega pa še zelo viden si z njo na cesti :grim tako,da če jo imaš možnost dobiti jo vzemi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jast sem jo imel namen vzeti,vendar pa jih zal niso imeli več na zalogi :( sem jo pa videl v Asu in je res neki posebnega pa še zelo viden si z njo na cesti :grim tako,da če jo imaš možnost dobiti jo vzemi

malo povprasaj naokrog ce jo ima se kdo v salonu, pred dvema letoma je oce na ta nacin dobil XX-o pri habatu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem se peljal mimo honde Čepin v Arclinu in mimogrede videl, da imajo v salonu oranžno, ni mi pa čas dopuščal, da bi se oglasil (službena pot :P ) .)

Čedalje bolj tudi mene mika ta motor, glede na to, da se vozim 99% po asfaltu in na dolge ture z skoraj polnoletno Hondo ... bom mogo štalo dopolnit :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem se peljal mimo honde Čepin v Arclinu in mimogrede videl, da imajo v salonu oranžno, ni mi pa čas dopuščal, da bi se oglasil (službena pot :P ) .)

Čedalje bolj tudi mene mika ta motor, glede na to, da se vozim 99% po asfaltu in na dolge ture z skoraj polnoletno Hondo ... bom mogo štalo dopolnit :D

Ja sej pri Čepinu majo oranžno, sem bil v salonu, pa mi je huda barva....bi jo kr mel, ampak na žalost še letos ni dovolj $$, tako da naslednje leto pa vendarle mogoče..... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imel sem možnost poseči po testni Hondi CBF 1000 od generalnega uvoznika AS-Domžale. Imel sem jo na razpolago od 12. ure pa do naslednjega dne. Občutki so božanski,vozne lastnosti tega motocikla krasni. Pohvala Hondi. Nobenih treslajev motorja,umirjen agregat. Dober navor,izdelava vrhunska. Minus:dizajen prednjih luči,ter raztegovanje nog pri visoki hitrosti. Ostalo so sami veliki plusi!!!! Bravo Honda!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav..

Tudi jaz sem 5 dnevni lastnik nove modro-zelene umirjene tisočice..

Za sedaj krasno..

Jutri pa As domžale po nosilec in GIVI kovćek..pogrešam ga..

LP Goldy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni slaba ta oranžna v živo se mi zdi še boljša,imeli so jo v as domžale,sicer je bila rezervirana samo so rekli da bi moral že priti ponjo pa ga ni tako da mogoče jo še majo,jaz pa sem se odloču kar za modro ker sem jo najhitreje dobil za drugo barvo pa bi moral še čakati.

post-3097-1153216533_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa mal zanimajo izkušnje sopotnic ?

že nekajkrat je bilo na tem mestu napisano in povedano, da je zadnji sedež super fajn udoben itd.

razen, če te zanima še kaki drugi aspekt tujih sopotnic?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že nekajkrat je bilo na tem mestu napisano in povedano, da je zadnji sedež super fajn udoben itd.

razen, če te zanima še kaki drugi aspekt tujih sopotnic?

Jaz ta motor imam pa je za voznika še kar dober boljša polovica pa ima mnogo pripomb? Je pa res da sva se nazadnje vozila z Banditom 1200 ki pa je po pričanju tudi drugih motoristov in njihovih sopotnic razred zase v pogledu udobnosti na daljših potovanjih :worship: :worship: (motorja sta v podobnem cenovnem razredu)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že nekajkrat je bilo na tem mestu napisano in povedano, da je zadnji sedež super fajn udoben itd.

razen, če te zanima še kaki drugi aspekt tujih sopotnic?

še enkrat šla vse skozi,pa nisem zasledila da bi kakašna sopotnica kaj napisala razen eden je k pravi da je zadovoljna,prej pa da sta imela sv. sicer ne poznam vožnje s tem motorjem,ampak midva sva imela bandita kot je že mož napisal,ampak zame je bil zakon,saj se bom tud na hondo navadla ampak še zdaleč se mi za sopotnico ne zdi ne vem kaj udoben,zato me pa zanima še mnenje drugih,da vidim če sem samo jaz tako zakomplicirana.l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prej vozil Suzukija SV1000s, pa me je žena po par daljšh furah začela prepričevat v nabavo nekaj malo bolj udobnega (sicer je bil SV brutalnež in sem bil solo zelo zadovoljen z njim).

Vzel sem testno CBF1000 in sva šla na probo. Takoj je padla odločitev; to je to. Žena je navdušena, jaz pa sem se na testu takoj otresel predsodka, da 4v motorji spodaj ne vlečejo; tole vleče že od 2k dalje. Tudi sam sem navdušen saj se lahko pelješ turistično v dvoje ali pa precej na nož.

Moti me le to, da s tačkami z lahkoto prideš do tal, česar prej nisem bil vajen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prej vozil Suzukija SV1000s, pa me je žena po par daljšh furah začela prepričevat v nabavo nekaj malo bolj udobnega (sicer je bil SV brutalnež in sem bil solo zelo zadovoljen z njim).

Vzel sem testno CBF1000 in sva šla na probo. Takoj je padla odločitev; to je to. Žena je navdušena, jaz pa sem se na testu takoj otresel predsodka, da 4v motorji spodaj ne vlečejo; tole vleče že od 2k dalje. Tudi sam sem navdušen saj se lahko pelješ turistično v dvoje ali pa precej na nož.

Moti me le to, da s tačkami z lahkoto prideš do tal, česar prej nisem bil vajen.

no vidiš ,jaz sicer ne poznam SV. ampak očitno ni kaj prida in če greš ti na boljše je normalno da si ful zadovoljen,jaz pa iz bandita no ja,saj ne rečem da je honda slaba ,ampak za moje pojme slabša od suzukija. ko sva se peljala proti ljubljani po tistih platah živa groza (ga bo probal mal naštelat če bo kaj boljš) piha mi veliko bolj pri hitri vožnji me kar meče ker imam tolk lufta med nama in ker sedim čist pokonc,pri banditu tega ni blo,na avtocesti pri veliki brzini sem lahko gledala okoli kot da se sploh ne peljem,brez rukanja brez pihanja super drža nobenga straha tukaj pa si tako pokonc in tako zadaj da imam občutek da se peljem sama samo brez balance,jaz samo upam da se ga bom navadla ker je možu dost bolj všeč kot pa meni.ja spredaj je sigurn drgač tud teste delajo brez sopotnic tako da ?????

ma ne more bit glih zmeram vse dobr ,je treba tud mal skritizirat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :slap:

smešno - mogoče zate. če nimaš izkušenj ne veš kajne? :angry:

pišejo pa o njem drugi in ne jaz .jaz se zanimam za hondo, če pa tu kaj veš povedat pa povej,ampak samo če se voziš zadaj prosim. in ne primerjaj jo z cbr 600.

Popravljeno . Popravil kalimero
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U damn, ti si to pisal glede sedenja na zadnjem zicu, my mistake :blush: . Za tisočko ne vem, na tamalem se zadaj sedi dokaj dobro-skok do morja in nazaj noben problem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U damn, ti si to pisal glede sedenja na zadnjem zicu, my mistake :blush: . Za tisočko ne vem, na tamalem se zadaj sedi dokaj dobro-skok do morja in nazaj noben problem.

oprosti ker sem se mal razjezila,ampak očitno me ne razumete kaj hočem povedat.saj ni problem da se neb mogla daleč peljat,sam enostavno ,ma ne vem,meni ne leži glih ne vem kako,zato pa sprašujem sopotnice osebno kako se njim zdi.l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oprosti ker sem se mal razjezila,ampak očitno me ne razumete kaj hočem povedat.saj ni problem da se neb mogla daleč peljat,sam enostavno ,ma ne vem,meni ne leži glih ne vem kako,zato pa sprašujem sopotnice osebno kako se njim zdi.l.p.

ej, a pred nakupom pa nista kaj velik probala z dragim motorja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, a pred nakupom pa nista kaj velik probala z dragim motorja?

če misliš izključno na hondo ,ne jo nisva sprobala čeprav so nama ponujali ker sva bila poškodovana in nisva mogla.sva brala sam teste in to je to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet jaz!

Ali mi lahko kdo z izkušnjami iz prve roke, kaj pove o tem motorju.

- Motor?

- Vozne lastnosti?

- Kako se obnaša natovorjen?

- Kako prenaša makadam?

- Kako je kaj s porabo olja?

- Skratka, splošne informacije od človeka, ki ima z njim izkušnje. Še najraje vidim - POZITIVNE!

Pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!