Skoči na vsebino

Honda CBF 1000


Fazer03
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

Slike so zginle :?

Again :P

IPB Slika

IPB Slika

IPB Slika

IPB Slika

Zdej bi se pa morali počasi vsi ponosni lastniki CBF dogovorit za kakšno furco.

No....? Kdaj, kam, kdo vse?

Sobota 19.05.2007 :P

Popravljeno . Popravil HONDAMANIA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam nov "distančnik" za rahel dvig zadnjega dela motorja; nadomesti se z originalnim spodnjim delom amortizerja. Če ima kdo težave z drsanjem stopalk po tleh naj pošlje obvestilo na PM, pa se bomo kaj zmeili.

Ravno ko sem po pošti iz tujine prejel to zadevšno, sem se usul, tako da sem pešec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam nov "distančnik" za rahel dvig zadnjega dela motorja; nadomesti se z originalnim spodnjim delom amortizerja. Če ima kdo težave z drsanjem stopalk po tleh naj pošlje obvestilo na PM, pa se bomo kaj zmeili.

Ravno ko sem po pošti iz tujine prejel to zadevšno, sem se usul, tako da sem pešec.

Je tvoja ta, ki se prodaja na (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)? Ta iz oglasa je kr fajn udarjena.

Tud sam sem padel z njo in sicer ko je bila stara dva dni. Ravno zaradi nizkega ležišča tačk. Zagrabilo mi je stopalko za nožno bremzo :angry: Edina sreča je bila da sem ostal pod motorjem, tako da razen ene praske niso vidne posledice padca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je tvoja ta, ki se prodaja na (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)? Ta iz oglasa je kr fajn udarjena.

Tud sam sem padel z njo in sicer ko je bila stara dva dni. Ravno zaradi nizkega ležišča tačk. Zagrabilo mi je stopalko za nožno bremzo :angry: Edina sreča je bila da sem ostal pod motorjem, tako da razen ene praske niso vidne posledice padca.

Ja, sem jo že prodal (razbito). Bilo je bližnje srečanje s črnim Mercedezem in kiss ter levji skok čez havbo. Matr, škode je pa takoj za 2k€ :eek: :eek: :eek:

Sej motor je res kulj ampak motilo me je, da sem s tačko drajsal po tleh in je kar mal nelagoden občutek, ker je po tleh praskal tudi štender, ki pa nič ne absorbira sile apmak te kar dvigne in spodnese.

In ravno, ko iz tujine dobim rešitev za dvig zadnjega dela motorja se mi zgodi crash :angry:

Dobro se furajte in srečno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sem jo že prodal (razbito). Bilo je bližnje srečanje s črnim Mercedezem in kiss ter levji skok čez havbo. Matr, škode je pa takoj za 2k€ :eek: :eek: :eek:

Sej motor je res kulj ampak motilo me je, da sem s tačko drajsal po tleh in je kar mal nelagoden občutek, ker je po tleh praskal tudi štender, ki pa nič ne absorbira sile apmak te kar dvigne in spodnese.

In ravno, ko iz tujine dobim rešitev za dvig zadnjega dela motorja se mi zgodi crash :angry:

Dobro se furajte in srečno.

Zdravo,

zdej me pa že mal skrbi, ker imam tudi CBF 1000, zato bi vprašal, če sta imela zadnjo vzmet mogoče nastavljeno na večjo trdoto ali ne?

Lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

zdej me pa že mal skrbi, ker imam tudi CBF 1000, zato bi vprašal, če sta imela zadnjo vzmet mogoče nastavljeno na večjo trdoto ali ne?

Lep pozdrav

Ja, zadnjo zmet sem imel zategnjeno do konca. V solo vožnji je motor mal višji in problem ni tako izrazit, v dvoje pa itak ne bi smel prevež noret. Panika je odveč, motor je čist kulj. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

zdej me pa že mal skrbi, ker imam tudi CBF 1000, zato bi vprašal, če sta imela zadnjo vzmet mogoče nastavljeno na večjo trdoto ali ne?

Lep pozdrav

trdoto vzmeti bos bolj tezko nastavljal; ta je nekako ze dana z izbiro materiala in "navitjem".

lahko pa nastavis prednapetost vzmeti (a.k.a. trdota, tista obcutena, ko malo bolj trdo deluje vzmetenje med voznjo).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa že neki časa neki matra :hmm: ko menjam iz prve prestave v drugo oziroma iz tretje v drugo menjalnik močno "rukne"podobno kot ko daš v prvo.Prej sem imel Kavasaki pa tega nisem opazil pri drugi prestavi.Sej lahko da ni nič ma....kakšno mnenje,tolažba :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa že neki časa neki matra :hmm: ko menjam iz prve prestave v drugo oziroma iz tretje v drugo menjalnik močno "rukne"podobno kot ko daš v prvo.Prej sem imel Kavasaki pa tega nisem opazil pri drugi prestavi.Sej lahko da ni nič ma....kakšno mnenje,tolažba :hmm:

... napni verigo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... napni verigo ...

to mi dela že ves čas,pa sem ga imel vmes dvakrat na rednih servisih in mi je vsakokrat napel ketne.Serviserju nisem nič omenil,ker sem mislil,da se mora pač motor nekoliko udelati,vendar pa je sedaj že na 10000 Km in stvar ni nič boljša.V bistvu vprašam samo zato ker me zanima ali je to pač lastnost tega motorja ali je stvar zrela za zatežit serviserju. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to mi dela že ves čas,pa sem ga imel vmes dvakrat na rednih servisih in mi je vsakokrat napel ketne.Serviserju nisem nič omenil,ker sem mislil,da se mora pač motor nekoliko udelati,vendar pa je sedaj že na 10000 Km in stvar ni nič boljša.V bistvu vprašam samo zato ker me zanima ali je to pač lastnost tega motorja ali je stvar zrela za zatežit serviserju. :hmm:

Jaz nimam nobenih podobnih težav. Menjalnik dela dobro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... sicer nisem strokovnjak za menjalnike ...

... prestavljanje je mogoče natančno nastaviti tudi na vodilih - štangicah ...

... priporočam izkušenega majstra - ala Barboriča ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... prestavljanje je mogoče natančno nastaviti tudi na vodilih - štangicah ...

:?

Oprosti moji nevednosti ampak a lahko tole opišeš bolj natančno....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... na vodilih menjalnika (tisti del, na katerega pritiskaš z nogo, da prestavljaš prestave) imajo motorji po navadi možnost regulacije - običajno je to nekaj mm ...

... vendar ne priporočam amatersko nastavljanje kar v tri dni ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To nikakor ne rešuje "škrtanja" menjalnika, niti ni to neko fino nastavljanje; z tem samo določaš pozicijo prestavne ročice(višje ali nižje).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me če si je kdo že zmontiral Garmina na CBF 1000 in kako je v praksi uporabno.Imam namreč občutek , da ni prostora.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me če si je kdo že zmontiral Garmina na CBF 1000 in kako je v praksi uporabno.Imam namreč občutek , da ni prostora.

Sem ga zmontiral (ZUMO) kar na sredino balance. Zaenkrat brez težav, je pa res, da ga imam šele dva tedna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me če si je kdo že zmontiral Garmina na CBF 1000 in kako je v praksi uporabno.Imam namreč občutek , da ni prostora.

Imel sem nosilec za Garmin Quest 8brez napajanja) in je bilo OK. Naredil sem nosilec, ki sem ga pritrdil na vijake levega ogladala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima kdo na CBF 1000 namontinarane nosilce za stranske kovčke, ali pa če ima kdo mogoče kakšno fotko, kjer bi se videlo, kako to vse skupaj izgleda...

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima kdo na CBF 1000 namontinarane nosilce za stranske kovčke, ali pa če ima kdo mogoče kakšno fotko, kjer bi se videlo, kako to vse skupaj izgleda...

Hvala!

Če koga zanima sem našel nemško stran ki ima nekaj malega za naše mopede in ima tudi slovenskega dilerja na Kozini.

www.sw-motech.de :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje... A je bil kdo izmed Vas v soboto v Besnici na zboru? Sem opazil eno zelo, zelo lepo zrihtano, črne barve, s SBK izpuhi, oblečenim sedežem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

A se je že kdo zanimal za plastiko (od serijske plastike navzdol pač...) za ta moped, nekaj takega kot je na spodnji sliki...

CBF1000lp.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi mi kdo posodil slovenska navodila za uporabo da jih skopiram ????

Ti lahko posodim za skopirat.

lp

Igor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!