Skoči na vsebino

Honda CBF 1000


Fazer03
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

Tako, z veliko truda in dobre volje sem navodila preskeniral in spravil v pdf obliko! Če kdo želi imeti zadevo v elektronski obliki naj mi pošlje mail na PM...

Velika zahvala gre ob tem tudi imlakar-ju, ki mi je navodila nesebično posodil!

Halo, s3c!

Slišim, da imaš SLO-navodila. Jih lahko pošlješ na mail ali pa mi zaupaš naslov, da jih pridem iskat! Proti plačilu seveda: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katere gume, kje se vklopi rezerva, kje se kupi to, kje dobiti ono... Stanje samo po sebi kliče po kakšnem mini srečanju. Lahko bi se zmenili za kakšen zbor, mogoče še en skupen krog kasneje. Je kdo za?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Časopisna hiša Delo je prevzela prejšnji mesec Hondo CBF v super test (glej priponke)... Bo zanimivo spremljati kaj bodo v času testiranja (10.000 km) pisali...

post-3989-1188528827_thumb.jpg

post-3989-1188528876_thumb.jpg

post-3989-1188528994_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil s3c
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.) A ima kdo na makini mogoče LEOVince mogoče

2.) A se je že kdo zanimal kje bi se dala dobit plastika in blatnik zadnje gume, kot je spodnji sliki?:

SLIKCA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.) A ima kdo na makini mogoče LEOVince mogoče

2.) A se je že kdo zanimal kje bi se dala dobit plastika in blatnik zadnje gume, kot je spodnji sliki?:

SLIKCA

Sicer,kar je na sliki nisem videl vendar meni je pohajač naredu tak blatnik iz steklenih vlaken.Sicer je bolj rudimentalen vendar služi svojemu namenu,tko da če želiš zadevo vizuelno lepo kupi original,ma je precej drag :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer,kar je na sliki nisem videl vendar meni je pohajač naredu tak blatnik iz steklenih vlaken.Sicer je bolj rudimentalen vendar služi svojemu namenu,tko da če želiš zadevo vizuelno lepo kupi original,ma je precej drag :rolleyes:

KOlk pa pride original blatnik za zadnjo gumo? Zgledo hudo lepo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super zgleda tole, o super zvoku tudi ne dvomim :naughty: , kje si tole naročil, kolk je bla cena in ali so bile krivine (pač cev ki nadomestijo katalizator) zraven??

Hvala za odgovore

Popravljeno . Popravil HONDAMANIA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super zgleda tole, o super zvoku tudi ne dvomim :naughty: , kje si tole naročil, kolk je bla cena in ali so bile krivine (pač cev ki nadomestijo katalizator) zraven??

Hvala za odgovore

spredni del (krivine in tam kjer je sonda) so ostale original....

Naročil sem jih tam, kjer sem motor kupil. Čakat sem jih moral 14 dni cena pa 560 € plus 31 € za vpis za v homologacijo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
Zaradi Hitre Ksenje nimam več veselja , zato prodajam svojo CBF 1000.Vidite jo lahko pri Honda Čepin.

presneto, tako lep in z tako dobrimi voznimi lastnostmi motor prodajaš, mene pa ful mika, da ga bi kupila... :rolleyes: :rolleyes:

Popravljeno . Popravil tati
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

presneto, tako lep in z tako dobrimi voznimi lastnostmi motor prodajaš, mene pa ful mika, da ga bi kupila... :rolleyes: :rolleyes:

Namreč povozila me je in imam po pol ure vožnje hude bolečine v vratu in levem kolenu, pa še nek slab občutek me stalno muči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
presneto, tako lep in z tako dobrimi voznimi lastnostmi motor prodajaš, mene pa ful mika, da ga bi kupila... :rolleyes: :rolleyes:

Mopedek lahko vidiš tudi v tvoji bližini, od Čepina ima samo okvir tablice! Za več, pa pošlji PMS :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Namreč povozila me je in imam po pol ure vožnje hude bolečine v vratu in levem kolenu, pa še nek slab občutek me stalno muči.

če te je povozila še ni tako hudo, ko te kakšna ženska povozi ali pohodi, je dosti hujše, verjemi... :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mopedek lahko vidiš tudi v tvoji bližini, od Čepina ima samo okvir tablice! Za več, pa pošlji PMS :friend1:

res ti hvala, ker si zelo prijazen, :worship: ampak sem ga imela že možnost peljati od enega prijatelja in zato moram reči, da je super, ker se pač odločam nekaj v tej smeri, ali TDM ali CBF :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vozil sem obe in se (no vsaj zame) TDM-ka ne more niti v eni stvari primerjat s CBF-ko!! :evilgrin:

Popravljeno . Popravil HONDAMANIA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!