Skoči na vsebino

Suzuki GSR 600


rebel

Priporočene objave

Evo pa smo ga oblekli...izpuh je pa Mass

Kolko te je kaj koštalo (plastika + izpuh)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolko te je kaj koštalo (plastika + izpuh)?

Na žalost ne rabim več teh informacij, ker so mi ukradli Suzuki GSR 600, modre barve, l. 2006, MB ec 93, izpred hiše na Ptuju v noči na 11.4.2012.

Ampak vseeno prosim za informacije, če bo kdo, kdaj kaj rabljenega kupoval za svojega Suzukija, pa mu bo stvar sumljivega izvora. Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo pa smo ga oblekli...izpuh je pa Mass

Plastike so pač stvar okusa, bočni auspuh na GSR-ju pa je za mene bogoskrunstvo, jaz sem si GSR-ja kupil ravno zaradi auspuha ispod sedeža, tako je pač moje skromno mnenje.
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni kar se tiče luči na GSR-u serijsko je ena prava katastrofa, da se pa stvar omiliti:

-prva varijanta je kaka boljša močnejša H4 žarnica.

-Druga možnost je da odstraniš tisti kovinski pokrovček pred žarnico

-tretja varijanta je pa HID xenon kit.

Jas sem se odločil za drugo in tretjo kombinacijo, in stvar je dosti boljša.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Tud jaz sem ne več tako nova lastnica GSR 600, prvih 1000 prevoženih z njim že za menoj...občutek je pa tooop :OK:

moj 2. motor, totalno nadušena :)

se pa odločam o nakupu šipce - vetrobrana, da ne bo vrat bolel, če se gre mal hitrej, predlogi & nasveti dobrodošli :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Pozdravljeni!

Zanima me če je imel kdo podobno težavo. Pri prikazu količine goriva, mi pade za eno črtico nato pa ne več, tudi če je rezervoar skoraj prazen...verjetno se je pokvaril, zataknil...senzor za prikaz v rezervoarju...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Samo malo za informacijo. Dokler ga nisem rahlo zvrnil na makadamu, me cene rezervnih delov za GSR niso kaj preveč zanimale. Zdaj, ko bo treba mal šraufat, sem jih izbrskal in - ostal izbuljenih oči.

Za primer:

- plastika okoli prednjega žmigavca 124 € (en košček plastike)

- prednji smernik 60 €

- ta je huda...aluminijasti nosilec tačk za voznika in sopotnika...vse skup ene 300 g

oblikovane kovine...300 € blush.gifblush.gif

Več pa na povezavi:

http://www.oemmotorp...i&T=GSR��-��600

moj se je tud zvrnu in rabim pedalko za nožno bremzo. Kje bi se dal kej to dobit orginal je 100 €, ma kdo kako rabljeno?
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Zdravo!

Sam tudi kupujem GSR600 in bi potreboval pomoč pri nakupu oz. bi rad, če bi lahko kdo od vas šel zraven ko poznate tale motor. Sam sem namreč novinec...Ogled bi bil v okolici celja....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Evo...Suzi je v garaži (slike v kratkem). Me pa zanima kje bi lahko dobil kak ugoden nosilec zadnjega kovčka pa seveda kovček za dve čeladi? Sem dobil ponudbo za Givi nosilec + kovček za neverjetnih 250 €. Mogoče kdo od vas prodaja rabljeno ali ima idejo za kako alternativo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Pri Panigazu novo ogledalo stane 37,44€.... Ker imam počeno samo steklo me zanima, če ga je že kdo kdaj zamenjal, da ne bi kupoval celega ogledala. Se to sploh da?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem enkrat na skuterju Gilera Runner 200 hotel kupit samo steklo od ogledala in v trgovini so mi rekli da se ne da zamenjat samo kupit novo. Ni isti motor ampak ogledalo je ogledalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 5 tedne pozneje...

Kolega že preko 40 jurjev 10 - 40 silkolen polsintetiko. Zelo je zadovoljen.

 

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

LP!

Mene pa zanima kje bi lahko dobil nožno stopalko za zadnjo zavoro za suzuki gsr600? in zanima me še če so ključi za ta motor kodirani ali ne?-ker sem namreč enega izgubil in bi rad naredil kopijo za vsak slučaj! hvala za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima ali ima GSR 600 kovinski ali plastični rezervoar. Zaradi magnetne tank torbe.

Hvala za odgovore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav! na novo sem motorist in tudi nov na tem forumu :OK: ....pred enim tednom sem kupil gsr 600, ker sem dobil skoraj nov motor s 3600 km in po zelo ugodni ceni....imam pa en problem in sicer da luč na njem ni originalna in me zanima če bi mogoče kdo vedel kje bi se dala dobit, ker js sem preiskal že vse in je ni....
 zanima me tudi glede zadnjega nosilca tablice...jaz sm si prej predstavljal da je plastika na zadnjem delu sestavljena z dveh delov, ampak sm ugotovil da je v celoti, zato jo je verjetno treba odrezati če hočeš manjši nosilec...mi lahko kdo svetuje kje bi jo bilo najbolj smiselno odrezati? in če ima mogoče kdo doma kakšne manjše smernike odveč, se tudi lahko dogovorimo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!