Skoči na vsebino

Suzuki GSR 600


rebel

Priporočene objave

Zdravo mene je preprical 3ji oglas. Vsak motor je pa treba pogledat od bliz in ne samo preko slik. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Hvala za mnenje. Sem ga kontaktiral, pa je lastnik precej skrivnosten okoli cene in deluje nezainterisiran za prodajo, tako da se mi ni več dalo ukvarjati z njim ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob Friday, August 14, 2015 at 18:52, Benzino pravi:

2.7-2.9/3.0 ko sva dva.. 

 

Zadnjič mi je eden omenil da bi naj gumo bolj žrlo pod 10 stopinjami asfalta? Sicer ne razumem teorije za tem, tako da nisva preveč razglabljala..nerad pametujem o nečem kar ne vem :)

Takrat guma bolj drsi in se obenem porablja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 20. 1. 2016 at 16:20, rpmm pravi:

Mogoče pa kdo pozna tegale?;)

 

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=10614737&show=1

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam sem kontaktiral : http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=10503084&show=1


Kateri mi je komaj po 3 ali 4 email napisal prodajno ceno 3100 pred tem koliko ponudiš, potem celo 1100. Vglavnem nedeluje mi najbolj zainterisiran. Po drugi strani pa lahko že ima vrh glave različnih interisentov in se zato tako obnaša.

Če slučajno kdo razmišlja o prodajo gsr-a me naj kontaktira.

Sem gledal malo v it in so tam cene cca 1000€ nižje v primerjavi z našim trgom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
Ob 28. 1. 2016 at 6:30, Aljaz(gsr) pravi:
Ob 28. 1. 2016 at 6:30, Aljaz(gsr) pravi:

Zdravo mene je preprical 3ji oglas. Vsak motor je pa treba pogledat od bliz in ne samo preko slik. 

Zdravo mene je preprical 3ji oglas. Vsak motor je pa treba pogledat od bliz in ne samo preko slik. 

 

Aljaž, imaš zs, verjetno nisi zasledil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdrav že spet!

Imam neko smotano težavico. In sicer, GSR crkne pred križišči/semaforji, ko prestavim v nižjo prestavo. Prosti tek se zdi OK. Nekje na forumu sem enkrat zasledil nekaj o nastavitvi senzorja lopute, pa zadeve zdaj ne najdem več :S Je že kdo reševal take težave?

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, rpmm pravi:

Pozdrav že spet!

Imam neko smotano težavico. In sicer, GSR crkne pred križišči/semaforji, ko prestavim v nižjo prestavo. Prosti tek se zdi OK. Nekje na forumu sem enkrat zasledil nekaj o nastavitvi senzorja lopute, pa zadeve zdaj ne najdem več :S Je že kdo reševal take težave?

 

lp

Na koliko obratov imaš nastavljen prosti tek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prelet se enkrat to temo mora bit objava kako nastavis senzor. Drgace pa na youtube poglej bos ziher najdu.

Ka pa svecke so bile kdaj menjane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo med zimskem spanju sem mal porihtu motor. Zadnja vilica je bila potrebna novega barvanja. Slike od prej niam, ampak se je zacela luscit barva iz vilice.

Zadnjo vilico, nosilce tačk, prestavni vzvod, tačko zadnje zavore in tačke sem dal vse lepo speskat ter prašno pobarvat v srebrno.

IMG_20160320_154030.jpg

Evo pripravljeno za montažo.

IMG_20160324_180728.jpg

Zamenjal sem se zračni filter za k&N.

IMG_20160327_135720.jpg

Ter sprednji zobnik je prišel za en zob manjši.

IMG_20160324_180840.jpg

Za začetek sezone pa je bilo potrebno še zamenjati gumo.

IMG_20160405_194158.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

V garaži imam šipco Puig od mojega bivšega (ukradenega) GSR. Rabljena ene 1000 km, potem pa dol odmontirana. Kupljena v Luisu, malo temnejša, prodam po polovični ceni.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni lastniki GSRja 600.

Zasledil sem, da imajo vpoklic vseh GSRjev izdelave med letom 2007 in 2012. Priporocam, da se pozanimate kaj in kako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, rpmm pravi:

hmmm... glede česa pa?

Zdravo pisal je samo da se pozanimite na servisu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Zdravo. Imam problem z prikazom km, ure...(ne pokaze vseh segmentov oz. manjkajo stevilke). Pri 4000 rpm se zacnejo bledo prikazovati in celoten prikaz utrepa oz. se bledo vidi. Ali se je ze kdo srecal s tem problem in kako resiti?

 

Hvala in lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Serbus pomojem, zaradi vibracij zgubi kje kak stik. Lahko da na konektorju, lahko pa na vezju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aljaz hvala za komentar. Vse konektorje sem odklopil in pogledal kontakte pa se vedno ni ok. Danes bom se pogledal vezje stevca.

Se slika kako zgleda.

IMAG0322.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sporocam da sem odpravil napako. Vzrok za napako je bil slab stik displaya na konektorju tiskanega vezja. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Lep pozdrav vsem skupaj,

imam eno vprašanje oz. informacijo če kdo mogoče ve - potreboval bi namreč desno ogledalo (serijsko) - samo "šipico" oz odbojni del, ohišje samo je celo, tak da če komu doma leži ali ve za koga ki mu to doma leži  - naj prosim javi ceno itd pa se zmenimo :)

 

Za vse informacije se že v naprej zahvaljujem pa varno vožnjo želim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!