Skoči na vsebino

Suzuki GSR 600


rebel

Priporočene objave

  • 1 mesec pozneje...
  • 5 mesecev pozneje...

Lep pozdrav :)

Ker sem imel manjšo nezgodo s svojim GSR-jem, bi sedaj potreboval nekaj delov, predvsem desna stran motorja - pokrov zaganjača recimo, pa zadnjo plastiko ki, pa sprednjo plastiko smerokaza, prednji blatnik in krmilo - če se komu kaj od tega potika in bi želel prodati - prosim javi se :)

Če pa kdo ve kje za neki normalen denar vse to kupit pa vljudno naprošam za informacijo .)

Aja pa še tole :) ali kdo ve, glede na to da je agregat sam od GSXR 600 (K6 če se ne motim) če so karkoli na agregatu spreminjali ali pašejo kar isti deli (večji izbor delov)...

Hvala v naprej in VARNO :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

Pozdravljeni,zanima me če kdo ve,zakaj ko vžgem motor skočijo vrtljaji na cca 4000 za par sekund po tem se normalizirajo.To se dogaja tako pri mrzlem kot vročem motorju.Hvala za odgovor.Se opravičujem, ker sem bil malo neroden.lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pozdravljeni,

 

če koga zanima ali če poznate koga ki kupuje GSR-ja. Prodam ga ker je potreba po večjem motorju. Je pa slovenski letnik 2007. Več pa na zasebnega.

 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

Delim prošnjo prijateljice, ki je padla in rabi dele za GSR 600:

če se mogoče komu valja doma levi nosilec za obe stopalki in stikalo za vžig (na desni strani) za Suzuki gsr 600 letnik 2006....se z veseljem priporočam.....hvalaaa

Popravljeno . Popravil gretzky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, gretzky pravi:

Delim prošnjo prijateljice, ki je padla in rabi dele za GSR 600:

če se mogoče komu valja doma levi nosilec za obe stopalki in stikalo za vžig (na desni strani) za Suzuki gsr 600 letnik 2006....se z veseljem priporočam.....hvalaaa

Zelo mala verjetnost je, da bi tule dobila te dele. Moto Spirit, nekje pri Ptuju, naj kontaktira. Na koncu pa še vedno ostane eBay, tam se vse najde...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, izibajker pravi:

Zelo mala verjetnost je, da bi tule dobila te dele. Moto Spirit, nekje pri Ptuju, naj kontaktira. Na koncu pa še vedno ostane eBay, tam se vse najde...

Moto Spirit sem ji že predlagal, ne vem pa, če je že klicala. Včeraj je bilo že pozno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
Ob 31. 3. 2016 ob 18:38, rpmm pravi:

Pozdrav že spet!

Imam neko smotano težavico. In sicer, GSR crkne pred križišči/semaforji, ko prestavim v nižjo prestavo. Prosti tek se zdi OK. Nekje na forumu sem enkrat zasledil nekaj o nastavitvi senzorja lopute, pa zadeve zdaj ne najdem več :S Je že kdo reševal take težave?

 

lp

Živjo, 

Si mogoče rešil težavo. Namreč jaz imam tudi isti problem.

Hvala za odgovor in srečno na cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...
  • 1 leto pozneje...

Pozdravljeni, 

te dni sem si omislil GSR 600, a je brez navodil. Servisna sem našel na spletu, prosil bi pa še za uporabniška, v kolikor kdo še ima na voljo. 

Hvala, 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!