Skoči na vsebino

Suzuki GSR 600


rebel

Priporočene objave

povpraševanje po tovrstnih motorjih v evropi (pobuda je prišla prav iz Italije) je prisililo suzuki da poda na trg bolj športno in moderno različico naked motorja

motor je od GSX-r 600

izpušna cev je speljana iz 4 v 1 in v 2 izpušna lonca s katalizatorji, s homologacijo Euro 3

kompresija 12,5:1

zavore: spredaj dva koluta 310mm in 2x 2-batne čeljusti

pnevmatike: 120/70 spredaj in 180/55 na 5.5 palčnem platišču

rezervoar 16L

na armaturi so podatki o temperaturi, gorivu, trenutni prestavi, ..

ključavnica za kontakt je nameščena spredaj pri rezervoarju

post-1823-1128016261_thumb.jpg

post-1823-1128016277_thumb.jpg

post-1823-1128016293_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izgleda kar dobro kaj pa cena

italijani pišejo, da bo konkurirala nekje z hornet in z750....

aja... zanimiva je namestitev sprednjih smerokaziv :klicaj:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda lepo, ampak...

...tko kot vsi nakedi bo imel odlično mašino, odlične zavore,... pa ceneno vzmetenje, prenizke stopalke,... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda lepo, ampak...

...tko kot vsi nakedi bo imel odlično mašino, odlične zavore,... pa ceneno vzmetenje, prenizke stopalke,...  :doze:

gumij-lajtnge, težave z elektroniko in cenenimi komponentami, brenčanje, komaj dovolj čvrst geštel za ekstreme, ki jih omogoča mašina ... bo pa poceni pa "kul luking" :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda lepo, ampak...

...tko kot vsi nakedi bo imel odlično mašino, odlične zavore,... pa ceneno vzmetenje, prenizke stopalke,

...  :doze:

GSR ima na tlak nastavljive vilice (Kayaba 43mm) in povsem nastavljiv zadnji amortizer.... malo nad povprečjem pa že bo :blush:

upajmo na kakšno testno vožnjo :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda lepo, ampak...

...tko kot vsi nakedi bo imel odlično mašino, odlične zavore,... pa ceneno vzmetenje, prenizke stopalke,...  :doze:

Vsi ravno ne.

Kaj pa superduke, tuono, monster s4r in speed triple?

Morda bi bilo bolj realisticno reci, "tako kot vsi ceneni motorji bo imel nekatere dele bolj poceni."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: a je to FZ6 za 2006? :blink: aj ne, suzuki da je? hmmmmm :hmm:

vauuuu čestitke suzukiju za inovativnost designa :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja toliko o B-Kingu z vsemogočnim Haybusinim motorjem z turbo polnilnikom. Mogoče bo od aktualnega 600taka ostalo vsaj 95KM in celih 60Nm navora, drugače pa zanimiv motor kar se dizajna tiče samo ene 3 leta so zamudili...... :?

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skrajno všečnen motorček. Vse na svojem mestu.

Izdali ga bodo pa detajli. Upam da ni tako plastičen kot novi fazer. Dashboard je že manj cenen kot na Z 750 in FZ6, saj so mu privoščili vsaj kazalnik za obratomer. Tista LCD korita na prej omenjenih, sta namreč tisti razlog preveč, zakaj tistih motorčkov nebi imel.

Se pa meni zdi problem, da so ti motorčki vedno manjši in manjši in so kot taki meni absolutno premajhni, pa imam samo 1,85 cm. Pravzaprav so pravilne velikosti samo za ženske in ne razumem, kaj naj vozimo moški. Klasa nad 750 je za marsikoga predraga, pa tudi tisti motorji (večinoma) niso kaj dosti večji.

Moj prejšnji motor je bil Suzuki SV 650 in glavna zamera gre temu, da sem na njem zgledal kot na oslu (moja velikost vs. velikost ali bolje majhnost motorja). Druga zamera gre glupemu dvonadstropnemu zicu (trpeči sopotnik in posledično tudi voznik), na agregat in moč pa nimam pripomb - še več - agregat je odličen in suveren.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Predstavil se je novi naked od Sozukija, ne izgleda slab. Lahko bi rekli da je podoben Yamahi FZN 600 sprednja luč, itd.

TEHNIČNI podatki: MANJKA koliko PS ima pri kolikih obratih ??

Vrsta agregata: 4T

Prostornina: 599,4 ccm

Vrtina / Gib: 67.0 x 42.5 mm

Kompresijsko razmerje: 12.5:1

Ventil / valj: 4, DOHC

Izpuh: EURO 3

Priprava zmesi: vbrizg

Zagon: E

Menjalnik: 6

Sekundarni prenos: verižni

Zavore spredaj: 2 K (310 mm)

Zavore zadaj: K (240 mm)

Pnevmatike - spredaj: 120/70ZR-17M/C

Pnevmatike - zadaj: 180/55ZR-17M/C

Višina sedeža: 785 mm

Teža: 183 kg

Posoda za gorivo: 16.5 l

Vrsta goriva: neosvinčen

Kdaj pride v slovenijo za ogled in kakšna bo cena ????

Je kdo ki že kaj več ve ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predstavil se je novi naked od Sozukija, ne izgleda slab. Lahko bi rekli da je podoben Yamahi FZN 600 sprednja luč, itd.

verjetno si mislil FZ6 naked?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

GSR ima na tlak nastavljive vilice (Kayaba 43mm) in povsem nastavljiv zadnji amortizer.... malo nad povprečjem pa že bo :blush:

upajmo na kakšno testno vožnjo :rolleyes:

tole pravijo pri britanskem mcn...

Suzuki has billed the bike as a ‘Hyper-naked’ and with a GSX-R600 engine shoehorned in to the frame and styling mimicking the Hayabusa-engined B-King concept you wouldn’t be wrong to expect something sensational.

The reality however doesn’t quite manage to live up to all the hype.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Če bi kupoval nov motocikel, bi biu ta Suzuki zagotovo med resnejšimi kandidati! Všečen motorček, ve kdo ceno pri nas?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

povzetek iz testa ....

pozicija voznika je naravna in neutrujajoča.

motor ima malce pavze med 5000 in 8000obrati ampak od tu dalje lepo potegne do 14000 v spremstvu odličnega zvoka iz izpuhov.

med kokurenco 600cc je še vedno v odspredju pri nizkih in srednjih obrati.

okrog 6.500obratov povzroči kakšno vibracijo na krmilu in rezervoarju.

sopotnik naj bi sedel dokaj udobno, stopalke so dovolj nizko.... skratka.. pravijo da je veliko boljši od honde hornet in cenejši.. .)

post-1823-1138176059_thumb.jpg

post-1823-1138176087_thumb.jpg

post-1823-1138176099_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil rebel
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi kupoval nov motocikel, bi biu ta Suzuki zagotovo med resnejšimi kandidati! Všečen motorček, ve kdo ceno pri nas?

Pri nas se ni cene, cena v DE je 6.990,00 €.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor sem videl na moto sejmu na dunaju in je zadeva zakon. Meni se je zdel zelo udoben in relativno velik (recimo proti kaki r6 ali zx-6r se mi je zdel kar dosti večji, sicer pa še sam nimam motora tak da mojega mnenja ne preveč resno vzet :) ). tu še slika iz sejma:

post-9414-1138830574_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!