Skoči na vsebino

Suzuki GSR 600


rebel

Priporočene objave

Neki mali se mi zdi, mogoče ve kdo kje bi se našle mere od tega motorčka. Sem gledu testni filmček pa se mi zdi da je tisti stric ki ga je vozil bil rahlo prevelik :blink: glede na to da mam jaz 194 bi po moje zgledu prov smešno na tem motorju ali pač... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Motorna vozila . Motorna kolesa . Prodam . Cestni motorji . suzuki GSR 600, l. 06, nov. Cena: 2.080.000 SIT (8.680 EUR)

Kaj se enim, ki dajejo oglase v Salomonov oglasnik rahlo meša :blink:

Popravljeno . Popravil Ganges
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

škoda da ni obveljala prototipna verzija b-king!! ka bi to delalo,pa lep za popizdit!![attachmentid=71255]

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

Mene pa zanima če je že kdo montiral kakšno vetrobransko na to stvar. Sicer to rabi frend. Od Givija odpade je :BUA:.

Ma, prav nobeno od teh stekel ni ne vem kaj. Sem imel dva nakeda. Enkrat sem montiral gor nekaj od Givija, enkrat pa MRA. Je vse skup bolj ali manj sr..... Kupiš "s" varianto, pa si zmagal. Saj tiste maske spredaj ni prav veliko, ampak ravno tolko, da ublaži veter. Jaz prisegam na "s" varinate... Prej sem imel Bandita naked, zdej mam pa poloklep varianto, pa je precej boljš... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Živjo!

Velik sem 187cm, moped mi je sicer zelo všeč, vendar ne vem kako bi pogoltnil mojo velikost če bi sploh jo?

Nisem pa še nikjer imel možnost se vsest nanj.

Lp Rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Velik sem 187cm, moped mi je sicer zelo všeč, vendar ne vem kako bi pogoltnil mojo velikost če bi sploh jo?

Nisem pa še nikjer imel možnost se vsest nanj.

Lp Rok

Ene 2x sem stal poleg njega, pa voznik ni imel čez 175, pa je lih prav zgledal.

naked mi je bolj všeč :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo danes sem s svojimi 187cm sedel na njem in se počutil OK.Tako da bo verjetno tam nekje junija moj - je treba še mal denarčka našparat .)

LP Rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

a se mogoče že ve kakšna je cena novega v sloveniji??? če ga že kdo ma? kakšne so kaj izkušnje itd. ker na cesti sm srečal da sedaj samo enega. zakaj?

Popravljeno . Popravil PESHY BOY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se mogoče že ve kakšna je cena novega v sloveniji??? če ga že kdo ma? kakšne so kaj izkušnje itd. ker na cesti sm srečal da sedaj samo enega. zakaj?

Novi stane 6.900 €. CENIK

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Jaz bi tud mel čimveč informacij iz prve roke - drugače cena novega je že 6400€ kar je precej ugodno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

kaj za hudirja je razlika med gsr600 in gsr600A??? gledam slike... ni razlike gledam podatke... ni razlike edino da je A verzija za 3kg težja... samo zakaj če je to to???

Popravljeno . Popravil PESHY BOY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj za hudirja je razlika med gsr600 in gsr600A??? gledam slike... ni razlike gledam podatke... ni razlike edino da je A verzija za 3kg težja... samo zakaj če je to to???

ABS morda?

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!