Skoči na vsebino

Suzuki GSR 600


rebel

Priporočene objave

Mene pa zanima,ce kdo ma probleme z vibracijo ogledal.pri 4500 obr.mi zacne tk trest da nic ne vidim (levo ogledalo-desno manj).probal sem vse vijake zategnet,sicer je malenkost bolje,sam se zmeraj mi packa sliko zadaj.

Ali ima kdo kaksno idejo,kaj bi bil vzrok?

Ostane mi samo se da zamenjam ogledala al balanco!

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Lep pozdrav!

 

Mene pa zanima če ima kdo kakšno informacijo kje bi se dalo dobiti kakšen nadomestek ročaja za sopotnika. Namreč sam ročaj mi ni preveč všeč, če pa ga odstranim, pa ostane relativno velika praznina, ki pa tudi ni preveč prijetna za oko, se pravi potrebujem nekaj da zaprem to praznino. Tako da če kdo ve kje se da kaj takšnega dobit, bi bil zelo hvaležen za informacijo. 

Samo za "ziher" da vemo o čem govorim prilagam tudi sliko...

zadek.jpg

zdi se mi da se da dobiti del, kot ploščica ki zapolne praznino...drugace pa improviziraj....

daj mi povej kaksne mas kaj izkusnje z mivv izpuhom...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav!

 

Mene pa zanima če ima kdo kakšno informacijo kje bi se dalo dobiti kakšen nadomestek ročaja za sopotnika. Namreč sam ročaj mi ni preveč všeč, če pa ga odstranim, pa ostane relativno velika praznina, ki pa tudi ni preveč prijetna za oko, se pravi potrebujem nekaj da zaprem to praznino. Tako da če kdo ve kje se da kaj takšnega dobit, bi bil zelo hvaležen za informacijo. 

Samo za "ziher" da vemo o čem govorim prilagam tudi sliko...

zadek.jpg

Zdravo, mene pa zanima če bi prodal ročico;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo :)

Je tukaj mogoče kdo, ki je imel GSR blokiranega na 25kw, pa ga je kasneje homologiral na polno moč, in mu blokada hodi viška?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

zdravo...ima mogoce kdo informacijo, kaj tocno je razlika med gsr in gsxr motorjem....je potrebno menjat le racunalnik, ali je tudi vbrizg in ostale stvari drugacne?? ker bol ko iscem po netu nikejr ne najdem informacij...hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn je če se mal pogledaš, pogooglaš, osnove delovanja motorja - za začetek naprimer kaj ECU sploh "dela",  kako vpliva oblika odmične gredi na odpiranje ventilov in kaj to pomeni, na kaj vpliva dolžina sesalnih kolektorjev ipd...
Potem dobiš neko predstavo, od kje tistih 20PS razlike, in zakaj jih ni tako enostavno osvoboditi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Včeraj našel pri pospravljanju šipco Puig od bivšega (ukradenega) GSR. Rabljena ene 1000 km, potem pa dol odmontirana. Kupljena v Luisu, malo temnejša. Če kdo rabi, evo me. Še vedno ga pogrešam, ta lepi motorček.

Popravljeno . Popravil ciobi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

zdravo...zanima me ce je imel kdo izkusnje z gpr ghost ali gpr deeptone izpusnim loncem?...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pozdrav, jutri grem gledat tole.. mislite, da se splaca vzet?:)

http://www.avt0.net/_MOTO/ad.asp?ID=8438312

Namesto 0 je o.

Aja, ciobi imas nekaj v privat se priporocam za sipco ce pripeljem res lepotca domov..

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima,ce kdo ma probleme z vibracijo ogledal.pri 4500 obr.mi zacne tk trest da nic ne vidim (levo ogledalo-desno manj).probal sem vse vijake zategnet,sicer je malenkost bolje,sam se zmeraj mi packa sliko zadaj.

Ali ima kdo kaksno idejo,kaj bi bil vzrok?

Ostane mi samo se da zamenjam ogledala al balanco!

Hvala

 

Hej, tele vibracije bojo kr normalne na tem motorju :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bobk, dej mi ponudbo na privat. Kupujem neki takega. Sem resen. Hvala ti.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

ce mogoce kdo rabi direkt cev od kolektorja do lonca brez katalizatorja ali sirso in nizjo balanco naj pise na pm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Lep pozdrav,

prejšnjo soboto tudi sam postal lastnik GSR-ja, prvi vtisi zelo dobri, sedaj pa motor s počeno pnevmatiko počiva in čaka na popravilo na tak lep dan :( 

Vprašal bi, če ima kateri od vas morda navdila za uporabo v elektronski ali fizični obliki - delam namreč v fotokopirnici, bi zadevo poskeniral in potem seveda vrnil, pa bi imeli za nadalnjo distribucijo če bi kdo potreboval..  :OK:  :OK: 

Seveda - vsaj ena ali dve pijači potem v dobrem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma, neki je mogl it po zlu, ker druga use špila kot mora ;)

Dej če maš kje file, si res lepo lepo lepo lepo lepo..itd. lepo prošen.. :)

 

 

Ojej a kr guma šla? Drugače navodila bi mogu js met nekje v elektronski obliki, bom probal poiskat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo evo se en ki si lasti Suzukija gsr 600 2009 letnik.

Se se dogaja kan v ten temi?

Zanima me katero olje kaj priporocate?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo evo se en ki si lasti Suzukija gsr 600 2009 letnik.

Se se dogaja kan v ten temi?

Zanima me katero olje kaj priporocate?

Lp

Vol - sintetiko ali vsaj 1/2 sintetiko 15W-50 !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej hvala (piano-tu) za pdf sem že mal sam iskal sam ni blo sreče.

Brezmer hvala za nasvet.

Sem nabavu motula 15w50 5100 MA2.

Ima kateri od vas izpuhe leovinchi. Zanima me kak je kej pol za stranske torbe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gres na uro in držiš spodnjo tipko, nato z adj nastavis uro...nato spet spodnjo tipko in še minuto...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@LadoK hvala lepa za azurnost, nikjer v navodilih nisem zasledil..

Ceprav sem zdajle letel probat, pa mi ne rata :( mogoce ne dela ADJ gumb ? :( ker pridem na uro, pa sem probal drzat mode gumb pa adj prtiskat, pa probal brez mode gumba stisnjenega... ./

Je pa motor vgasen bil-ma kaj veze? Bom probal preden odletim v sluzbo se enkrat..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@LadoK hvala lepa za azurnost, nikjer v navodilih nisem zasledil..

Ceprav sem zdajle letel probat, pa mi ne rata :( mogoce ne dela ADJ gumb ? :( ker pridem na uro, pa sem probal drzat mode gumb pa adj prtiskat, pa probal brez mode gumba stisnjenega... ./

Je pa motor vgasen bil-ma kaj veze? Bom probal preden odletim v sluzbo se enkrat..

najprej se premakn na uro. Potem drž gumb da začne utripat, šele nato začneš pritiskat zgornjega brez da držiš spodnjega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!