Skoči na vsebino

Suzuki GSR 600


rebel

Priporočene objave

Živjo, sem novi lastnik Suzukija gsr600 letnik 2007. Ker nisem imel priloženega slovenskega priročnika za uporabnike sem ga kupil, verjetno zadnjega na voljo :-)

Ker pa verjamem, da bi ga še kdo rad imel, sem ga pripravljen lepo poskenirati in deliti z vami.

Zanima me, kako ga naj priložim na forum, da bo trajno na voljo.

Živjo,

Tudi jaz sem novi lastnik Suzukija GSR 600 (letnik 2006) in bi mi zelo prav prišla navodila v SLO jeziku. Ali imaš mogoče še kje preskenirano. Bi lepo prosil če jih mi lahko pošlješ. Hvala, pa  veliko varnih km.

L.P.Boris

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Živjo,

Tudi jaz sem novi lastnik Suzukija GSR 600 (letnik 2006) in bi mi zelo prav prišla navodila v SLO jeziku. Ali imaš mogoče še kje preskenirano. Bi lepo prosil če jih mi lahko pošlješ. Hvala, pa  veliko varnih km.

L.P.Boris

 

 

Živjo, na privat sporočila sem ti poslal povezavo.

Srečno na poti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še eno prošnjo mam poleg manuala. Ali ma mogoče kdo skico kako se našraufajo kovčki gor na ta motor ( zadnji in stranska). - zdravn sm dubu vse ampak moram malenkost predelat in da si bom bolje znal predstavljati kaok gre to gor. Če ma slučajno kdo to bi biu res hvaležen. Če pa prej najdem pa delim.

 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo

Pred odhodom v Italijo je bilo potrebno storiti mali servis ter nosilce za tekstilne kovčke.

 

Menjava olja ter filtra:

img20150624163732.jpg

 

Nosilci pred montažo:

img20150624163811.jpg

img20150624163822burst00.jpg

 

Zmontirani nosilci:

img20150624174113.jpg

 

Odaljenost od izpuha:

img20150624174143.jpg

img20150624174153.jpg

img20150624174203.jpg

 

In končni izdelek z torbami:

img20150624190532.jpg

img20150628064150.jpg

 

 

 



Še eno prošnjo mam poleg manuala. Ali ma mogoče kdo skico kako se našraufajo kovčki gor na ta motor ( zadnji in stranska). - zdravn sm dubu vse ampak moram malenkost predelat in da si bom bolje znal predstavljati kaok gre to gor. Če ma slučajno kdo to bi biu res hvaležen. Če pa prej najdem pa delim.

 

Lp

Mogoče daš kakšno sliko kakšne kovčke imaš ter kakšne nosilce si dobil zraven.

 

Lp Aljaž

 

ps. slike od Izleta v Toskano še prilepim :D

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,

Imam kovčke GIVI ( use 3). Prilagam slike če kaj pomaga. Gre se pa da mam gor Leovince pa so mal bolj ven avspuhi pa moram nosilec mal podalšat. 

post-48361-0-62084200-1437483393_thumb.jpgpost-48361-0-45197400-1437483407_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tam ko sta nosilca za stranske kovčke skupaj privijačena, da narazen in vsakega posebej gor zmontiraj pa boš najbolje videl kje ti je izpuh napoti. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav,

 

treba bo menjat zadnjo gumo - nekdo mi jo z brusilko dol jemlje po sredini! :BUA: 

 

Roadsmart 2 - cca 7 km naretih, pa je v sredini ravna bolj ko ceste po katerih se vozi (60% časa ziher 2 na motorju)  :mellow:

 

Sicer moja boljša polovica dela izpit, ampak letos še ne bo njenih konjičev doma, ima kdo kakšen predlog s čem zamenjat? Kaj pa vi vozite za ene?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav,

 

treba bo menjat zadnjo gumo - nekdo mi jo z brusilko dol jemlje po sredini! :BUA: 

 

Roadsmart 2 - cca 7 km naretih, pa je v sredini ravna bolj ko ceste po katerih se vozi (60% časa ziher 2 na motorju)  :mellow:

 

Sicer moja boljša polovica dela izpit, ampak letos še ne bo njenih konjičev doma, ima kdo kakšen predlog s čem zamenjat? Kaj pa vi vozite za ene?

Zdravo tut js vozim roudsmart 2 pa tut midva sma dva na motorju. Pa se mam frej neki mm profila tko da o kilometrih se sporocim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo tut js vozim roudsmart 2 pa tut midva sma dva na motorju. Pa se mam frej neki mm profila tko da o kilometrih se sporocim.

Super, ko sem kupil motor je bil RS2 gore, pa sem bil zadovoljen (sem popolni začetnik, tak da neke meje oprijema ne testiram ravno :) )..

Potem sem pa gumo menjal (s trenutno), pa sva naredila z mojo 1000 km na morje in nazaj z njo..mogoče se mi zato zdi da jo je požrlo kar naenkrat :)

 

Našel sem jo pa za 133 € z dostavo :)

Popravljeno . Popravil Benzino
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Koliko si pa imel tlaka v pnevmatiki?

2.7-2.9/3.0 ko sva dva.. 

 

Zadnjič mi je eden omenil da bi naj gumo bolj žrlo pod 10 stopinjami asfalta? Sicer ne razumem teorije za tem, tako da nisva preveč razglabljala..nerad pametujem o nečem kar ne vem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo, je kdo zadi zamenju original z LED smerniki? Zdej mi hitrejš utripajo pa je treba upore zvezat, mogoče ve kdo katere upore ker nism lih električar pa nevem točno. 

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem tud že to mel v mislih, al pa da bi v sprenjih žmigovcih dal močnejšo luč pa bi isto blo ( po nekaterih forumih) pa se mi zdi najbolša varianta z upori. Glede na to da nebi rad da mi pod ritjo zarnca utripa pr sprednih žmigovcih sem pa bral da jih rabš segrevat da jih odpreš zaradi lepila, tok da bi najrajš upore če kdo ve kok močne :) (mam pa tud led smernike v ogledalih)

 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na mojmu GSR-ju že od nakupa utripajo hitreje - izven normalne frekvence, sem prvo mislil še porihtat.

 

Pa enkrat na redni kontroli policaj omeni, da smerokazi hitreje utripajo kot običajno, ga vljudno vprašam če je frekvenca predpisana? Pravi da ni, da je pa malo moteče, se ti ne zdi? - me vpraša. Niti ne, ker me folk prej opazi..se je strinjal, pa sva šla vsak svojo pot :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Živjo, sem novi lastnik Suzukija gsr600 letnik 2007. Ker nisem imel priloženega slovenskega priročnika za uporabnike sem ga kupil, verjetno zadnjega na voljo :-)

Ker pa verjamem, da bi ga še kdo rad imel, sem ga pripravljen lepo poskenirati in deliti z vami.

Zanima me, kako ga naj priložim na forum, da bo trajno na voljo.

Lepo bi prosil če mi lahko pošlješ priročnik za uporabo, ker moj je v italijanskem jeziku in se nič ne znajdem :)

Lp

Popravljeno . Popravil Pouh
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo bi prosil če mi lahko pošlješ priročnik za uporabo, ker moj je v italijanskem jeziku in se nič ne znajdem :)

Lp

Živjo, v privat sporočila imaš povezavo. Srečno vožnjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na mojmu GSR-ju že od nakupa utripajo hitreje - izven normalne frekvence, sem prvo mislil še porihtat.

 

Pa enkrat na redni kontroli policaj omeni, da smerokazi hitreje utripajo kot običajno, ga vljudno vprašam če je frekvenca predpisana? Pravi da ni, da je pa malo moteče, se ti ne zdi? - me vpraša. Niti ne, ker me folk prej opazi..se je strinjal, pa sva šla vsak svojo pot :)

Men je pa na tehnicnem zatezil ker so utripal prehitro... sem reku isto da se bolje vidi... o ne ne je reku... ce gledas od dalec se vidi kot da skoz sveti in oko ne zazna utripanja ....neki v tem smislu, in zato more utripat ravno prav... pa ni spet neki ful utripal hitro.... no nakonc me je spustu cez sam ni bil vesel in obvezn zrihtaj je opozoru :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo, evo sem porihtal problem z žmigovci, V BS sem kupil upor za 3€ je pa 10W in se lepo zmontira gor in dela vse tko k mora. 

 

Če bo kdo kdaj rabu da ma simpl pa pocen rešitev.

 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ekipa, rabim pomoč.

Rabim servis manual za GSR600 letnik 2007.

Lahko tudi samo jasna navodila kako dvignit rezervar - rabim nalit hladilno tekočino.

V stari temi obstajajo navodila katere pa nimajo slik...

Hvala

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ekipa, rabim pomoč.

Rabim servis manual za GSR600 letnik 2007.

Lahko tudi samo jasna navodila kako dvignit rezervar - rabim nalit hladilno tekočino.

V stari temi obstajajo navodila katere pa nimajo slik...

Hvala

LP

Zdravo za rezervoar odvijačiš dol ključavnico žmigavce ter prideš do 4 vijakov ki držijo rezervoar. Nato pa samo rezervoar spredaj vzdigneš, zadaj je pa tako na pantu, Pod sedežem na levi strani imaš pa štangico da podložiš rezervoar da stoji pokonci ;D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!