Skoči na vsebino

Suzuki GSR 600


rebel

Priporočene objave

Spet vprašanje za lastnike GSR-jev.

Na spodnji strani sedeža so štirje trakovi iz tekstila, ki jih lahko spodviješ tako, da gledajo tudi ven.

Ali imajo kakšen specifičen namen...oziroma me zanima, če jih lahko ponucam za montažo stranskih torb iz tekstila.

Imam sistem torb (spodaj), pa brez uporabe navedenih trakov ne vidim možnosti, da jih kolikor toliko varno pritrdim.

post-2849-1240338810.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolkor sem razbral iz manuala, so tisti trakovi za čeladi. Samo jaz ne mislim sedeža jemat dol, da bom lahko čelado dal tja, ko grem na kafe. Ti jih kar ponucaj za torbe. Probaj prej, če zdržijo tvoj sunek z roko :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je že kdo nastavljal sprednje in zadnje vzemetenje na tem motorju? Se mi zdi, da včasih motor kar zaplava v ovinku. Neki sem bral manual, samo se ne znajdem kaj preveč pa tudi ne vem, koliko bi moral nastaviti za moje kile.

P.S. Nekdo je omenil, da je zamenjal zadnji amortizer za Ohlinsa. Kolko to stane sploh in a je kaj razlike?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je že kdo nastavljal sprednje in zadnje vzemetenje na tem motorju? Se mi zdi, da včasih motor kar zaplava v ovinku. Neki sem bral manual, samo se ne znajdem kaj preveč pa tudi ne vem, koliko bi moral nastaviti za moje kile.

P.S. Nekdo je omenil, da je zamenjal zadnji amortizer za Ohlinsa. Kolko to stane sploh in a je kaj razlike?

ohlins - od 500¨€ dalje rabljeno..

poznal se bo, je pa fajn da še spredej daš zrihtat istočasno..kar pa nanese še najmanj 300 evrov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še minimum 500 € za športni izpuh + 300 € za power commanderja pa smo že skor na 2000 € :headbang: Bolj pametno, da za kakšnega cestaka našparam. Malo bom probal potwikati orig.vzmetenje pa upam, da bo boljše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

A ima kdo service manual v e-obliki? Sem preiskal polovico interneta pa za GSR-ja nisem našel.

@biker77

Odgovor na tvoj star post. Zajebal sem z nakupom nakeda ja. Drža mi sploh ne paše več, bremze se bolj nežne, piha :) (naked pa piha- kdo bi si mislil) pa še težak je. V soboto bom zamenjal krmilo za bolj športno, vzmetenje sem naštimal nekaj malega. Pa še šipco bom kupil, za višje hitrosti. Upam, da bom s tem kaj dosegel. Čeprav ne verjamem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je že kdo kupoval ali naročal zavorne obloge za GSR-ja?

Kje, in po koliko???

Popravljeno . Popravil Tedybear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
A ima kdo service manual v e-obliki? Sem preiskal polovico interneta pa za GSR-ja nisem našel.

@biker77

Odgovor na tvoj star post. Zajebal sem z nakupom nakeda ja. Drža mi sploh ne paše več, bremze se bolj nežne, piha :) (naked pa piha- kdo bi si mislil) pa še težak je. V soboto bom zamenjal krmilo za bolj športno, vzmetenje sem naštimal nekaj malega. Pa še šipco bom kupil, za višje hitrosti. Upam, da bom s tem kaj dosegel. Čeprav ne verjamem.

Živjo, tudi jaz bi prosil, če ima kdo manual v e-obliki.

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet vprašanje za lastnike GSR-jev.

Na spodnji strani sedeža so štirje trakovi iz tekstila, ki jih lahko spodviješ tako, da gledajo tudi ven.

Ali imajo kakšen specifičen namen...oziroma me zanima, če jih lahko ponucam za montažo stranskih torb iz tekstila.

Imam sistem torb (spodaj), pa brez uporabe navedenih trakov ne vidim možnosti, da jih kolikor toliko varno pritrdim.

Ti trakovi so namenjeni ravno za namestitev torb. Za čelado je pa namenjen tisti kaveljček, ki je prav tako pod zicom. To imas napisano tudi v manualih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je že kdo nastavljal sprednje in zadnje vzemetenje na tem motorju? Se mi zdi, da včasih motor kar zaplava v ovinku. Neki sem bral manual, samo se ne znajdem kaj preveč pa tudi ne vem, koliko bi moral nastaviti za moje kile.

P.S. Nekdo je omenil, da je zamenjal zadnji amortizer za Ohlinsa. Kolko to stane sploh in a je kaj razlike?

Jaz sem si ga malo nastavljal. Pa sem prišel do zaključka, da (če le nisi prevelik divjak) je najbolje, da imam za te naše razbite ceste nastavljenega na najmehkejše. V nasprotnem primeru se ze po 150 km presedam,ker me ze vse boli od tega rukanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Sem novi uporabnik foruma. Zanima me, kdaj vam GSR600 doseže delavno temperaturo motorja in koliko stopinj vam kaže.

Veliko varnih in užitkarskih km to poletje vsem! Hvala za odgovor.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Sem novi uporabnik foruma. Zanima me, kdaj vam GSR600 doseže delavno temperaturo motorja in koliko stopinj vam kaže.

Veliko varnih in užitkarskih km to poletje vsem! Hvala za odgovor.

lp

sicer nisem voznik gsr-a vendar je pri večini motociklov enako..

zdaj ko je toplo pride na delovno temperaturo najkasneje po petih minutah umirjene vožnje..

temperatura med normalno vožnjo mora bit nekako 85-90 stopinj..

nekje pri 105 stopinjah se prižge ventilator..

to se ti zgodi v mestu ko čakaš na semaforjih ali v kaki koloni..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer nisem voznik gsr-a vendar je pri večini motociklov enako..

zdaj ko je toplo pride na delovno temperaturo najkasneje po petih minutah umirjene vožnje..

temperatura med normalno vožnjo mora bit nekako 85-90 stopinj..

nekje pri 105 stopinjah se prižge ventilator..

to se ti zgodi v mestu ko čakaš na semaforjih ali v kaki koloni..

Ja, bo tud za gsr-a tako drzalo. Čeprav cez 100 stopinj men se ni šlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri Gsr-ju mi med vožnjo motor včasih ugasne. Ko ustavljam, stisnem sklopko, prestave dol dol dol, obrati padejo in ugasne. Tudi ko je ogret. Ima nov akumulator, prej je pa motor precej časa stal. Kaj bi lako bil vzrok? Hvala za pomoč.

Srečno vožnjo vsem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri Gsr-ju mi med vožnjo motor včasih ugasne. Ko ustavljam, stisnem sklopko, prestave dol dol dol, obrati padejo in ugasne. Tudi ko je ogret. Ima nov akumulator, prej je pa motor precej časa stal. Kaj bi lako bil vzrok? Hvala za pomoč.

Srečno vožnjo vsem

obrati prostega teka morajo biti nastavljeni na nekje 1200 obratov ko je agregat že ogret!!

najbrž bo to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jaz bom postal novi lastnik GSR600 lepotca...gledal sem že dlje časa hornet, fz6n..gsr pa zadnje čase čedalje bolj, čeprav mi sprva sploh ni bil všeč.

kupil sem ga pa tudi brez testa, ker sem predvideval da bo za moje potrebe dovolj, bomo videli ko ga dobim pa napišem kaj več :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zares dober motor si si izbral :D. A to novega al rabljenega? Jst grem pa zdaj nove gume sprobat :P Upam, da bodo vredu. Naslednji teden pa dobim Lucasove SRQ ploščice. Upam, da na Marofu ne bo več treslo :P

P.S. Veliko varnih in uživantskih trenutkov!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zares dober motor si si izbral :D . A to novega al rabljenega? Jst grem pa zdaj nove gume sprobat :P Upam, da bodo vredu. Naslednji teden pa dobim Lucasove SRQ ploščice. Upam, da na Marofu ne bo več treslo :P

P.S. Veliko varnih in uživantskih trenutkov!!

čisto nov, samo model je k8, ker mi je všeč oranžna barva :worship:

hvala enako! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaksen pa zgleda oranžen? dej eno fotko gor :naughty:

Popravljeno . Popravil XizyX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaksen pa zgleda oranžen? dej eno fotko gor :naughty:

tkole nekak

gsr600k8007.jpg

ko bo pa pri meni, ga bom pa tut v živo slikal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni tudi jaz sem postal novi lastnik GSR 600. Nekaj postov nazaj sem prebral o vibracijah balance, ki pa so pri meni kar moteče celo na daljših turah, a se da to kak porihtat ali vsaj zmanjšat. Drugače je pa motor svetski.

Hvala za odgovore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali imaš še original belanco? So gume nove? Kovček?

Zdaj nas je pa že kar veliko :P

Popravljeno . Popravil zviki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja balanca je originalna, zadnjo gumo je menjal prejšnji lastnik prva pa je original, kovčka pa še zaenkrat nimam montiranega saj nevem kak bo to kaj videti na GSR-u. Sem pa montiral sprednjo šipo, da pri višji hitrosti ne trpim preveč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!