Skoči na vsebino

Suzuki GSR 600


rebel

Priporočene objave

ekola, včeraj sem registriral mojga lepotca in naredil testno vožnjo. seveda moram pazit prvih 1000km z obrati, ampak je bilo kar zadovoljivo. pri 90 km/h je kar lepa vožnja, ko pa prideš čez 100, začne pa kr lepo pihat, tako da danes akcija po večjo šajbo :evilgrin:

kolkr mam malo izkušenj z motorji, se ga da zelo lepo vodit (0,5cm od roba gume), pa sem kar vzoren voznik :worship:

ko je šla še boljša polovica z menoj, sva naredila v eno smer 100km, imela sva sonček, tko da se je dal zelo lepo peljat, ona (bila je proti nabavi motorja) pa tut zlo zadovoljna in morm rečt da se je kar hitr vpeljala v zadevo. parkrat me je spomnila da je tut ona na motorju :rolleyes:

ko sva se pa vračala, je pa lilo kot iz škafa, pral naju je vseh 100km, obup! ampak kokr rečejo, blagoslov mora tut bit pa čeprav velik :closedeyes:

tut policaj naju je ustavu in povprašal za dokumente, pa lahko kar hitr, da nama ne bo preveč vroče :) pa sm reku, lih dans, k sm ga registriru in je že pala debata o motorju, kako je lep, kok €,.....eden od prijaznejših oseb na cesti moram povedat

edin kar me je še zmotil, da pri višjih obratih (mal sm moral sprobat) mal zatrese balanco in če bi se peljal konstatno 160, bi kar čutil mravljince v prstah in dlaneh. a se kupi kak stabilizator oz. kako bi rešil to nadlogo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ekola, včeraj sem registriral mojga lepotca in naredil testno vožnjo. seveda moram pazit prvih 1000km z obrati, ampak je bilo kar zadovoljivo. pri 90 km/h je kar lepa vožnja, ko pa prideš čez 100, začne pa kr lepo pihat, tako da danes akcija po večjo šajbo :evilgrin:

Na GSR-ju pri 100 km/h ne piha prav hudo, ker trikotno oblikovana "armatura" nad lučjo prav lepo preusmerja zrak.

Pri prejšnjem mojem potorju, ki je imel klasično obliko (okrogla luč in dva okrogla števca) je pihalo neprimerno bolj.

Brez problema se da vozit tistih 130km/h, pa do tam nekje 150 km/h.

Če te moti pihanje pri 100 km/h si definitivno kupil napačen motor.

Pri nakedu MORA bit veter v laseh. Če ni, ni naked bike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče je pa milkoman malo večji kot ti :unsure:

dvomim,hehe...170cm :whistle:

nisem napisal, da me moti vožnja pri 100km/h, ampak čez to merco...mogoče sem se narobe izrazil,hehe...verjetno sem pričakoval drugačen prvi vtis, jasno pa je, da se je treba navaditi...a mogoče kdo ve, kje bi lahko pogledal po dodatni opremi, razen od GIVIja?

al pa če bi imel kak trgovec crash pade na zalogi :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem montiral šipo od MRA ki sem jo imel doma od prejšnjega motorja, potrebna je bila mala predelava vendar zdaj služi svojemu namenu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

240 :blink: Kdo bi pa to vedu? .) :D:rolleyes:

Popravljeno . Popravil boys
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po AC za delček sekunde v 5. prestavi 217. Pa je še blo enih par obratov fraj :D Več pa nisem upal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po AC 228 vendar motor ni narejen za take hitrosti vsaj moj je postal zelo nemiren in prihajalo je do kar velikih vibracij. :unsure: :kva2:

Popravljeno . Popravil boys
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem montiral šipo od MRA ki sem jo imel doma od prejšnjega motorja, potrebna je bila mala predelava vendar zdaj služi svojemu namenu.

maš kako sliko? oz. ma kdo kakšne fotke od šip na gsrih 600, da se za pravo odločim. gledam tudi od firme kappa, k ni čist enostavno poštarska :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maš kako sliko? oz. ma kdo kakšne fotke od šip na gsrih 600, da se za pravo odločim. gledam tudi od firme kappa, k ni čist enostavno poštarska :D

Ko dobim fotiča nazaj bom prilimal mojo šipco ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko dobim fotiča nazaj bom prilimal mojo šipco ...

šipca naročena, včeraj naredil 450km, sedaj imam 1001km in že kliče po prvem servisu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo

Danes se mi je med vožnjo 2x zgodilo da sem ustavil v 3. ali 4. brzini in nisem mogel na mestu prestavit dol do prve. Tudi digitalna cifra na števcu je izginila. Med vožnjo pa vse normalno. Bo pa motor kmalu nared za servis na 16000. Je kdo imel podoben problem? Hvala!

gassper

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekako normalno je da na mestu ne moreš prestavljat. Je treba malo guncat motor naprej nazaj ali pa ga vžgati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj sem ga guncal, pa ni šlo. Čudno mi je to, da je takrat izginila tudi digitalna številka za brzino na števcu. Potem sem pač speljal s 3-tjo, samo tolk da se je premaknil, naprej je šlo ok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se tudi meni občasno zgodi. V tem primeru samo rahlo popustim sklopko, in tista digitalna številka se spet prikaže. Če ne gre na lep način, pa še istočasno probaš narahlo z menjalnikom. Problem je le, ker si v križišču in se začneš zavedat, da ti ene 5 voznikov za ritjo že j..e vse po spisku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Isto pri meni. Pač v prvo ga je treba dat, preden ustaviš. Še vedno čakamo na slike od šipce :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ce gledas po raznih testih je menjalnik hiba teh motorjev. meni se to tudi večkrat zgodi,zato že med zaustavljanjem prestavljam v nižjo prestavo. Drugače se pa zadeva reši na licu mesta tako, kot je že eden zgoraj napisal. Enostavno malo popustiš sklopko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdle mal berem probleme od Gassperja... a še pri komu cuka motor, ko ti praktično mašina bremza, ko spustiš gas? če se pelješ proti križišču, ali vozilu ko ga dohitiš...enostavno spustim gas in kar začne cukat...ne vem no

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A cuka ti, ko nimaš gasa? Če ti pri spuščenem gasu cuka, je pa po mojem neki glede bencina, ali pa bencin filtra. Drugače je pri GSR-jih serijska "napaka", da ko ti gas spustiš, pa potem spet zabulaš, fejst rukne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem če bi bil bencinski filter kriv, saj je motor nov. itak mam danes prvi servis in bo vstavljen nov filter, pa bomo vidl če bo razlika. predvidevam da bo isto,ker je tudi serviser rekel, da naj bi bilo to normalno.

glede rukanja se je treba pa navadt, ker ma ogromno navora in občutljiv plin :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!