Skoči na vsebino

T2 hitri širokopasovni dostop


Priporočene objave

Se da pri njih dobiti tudi public IP?

Tudi jaz nisem zastopu kaj si mislil.Ob priklopu dobiš dinamični IP,ji se ne menja na vsakih 24ur kot do sedaj ampak ob izklopu oz. restartu računalnika.Na željo pa ti bodo dali tudi statičnega oz. fiksnega,le zaprositi boš moral zanj. To je to.

Upam,da si dobil pravi odgovor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno prišla pogodba.. ampak support je pa totalno v k.... 3 dni za odgovor na mail, na telefon se pa itak noben ne oglasi  :BUA:

Sej 3 dni ni katastrofa. Se vidi, da nisi še imel opravka s telemach-om

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... dali tudi statičnega oz. fiksnega,le zaprositi boš moral zanj.

Ja, staticni. Plus javni.

nslookup www.t2.net

Name: www.t2.net

Address: 216.174.158.101

Tak pac, da je viden navzen. Da ni IP iz neke njihove interne lokalne mreze. Sej ne vem, kako naj razlozim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak pac, da je viden navzen. Da ni IP iz neke njihove interne lokalne mreze. Sej ne vem, kako naj razlozim...

Hočeš svojo domeno ali zgolj, da tudi navzven prikazujejo ime tvoje mašine, ne pa zgolj skupnega imena njihovega gatewayja/domene? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:)

Jest ze imam svojo domeno. In imam svoj IP.

Ampak pri ADSLju so nekako hitrosti downloada omejene na (nemezabesedodrzat) 0,75 Mb :P .

Downloada z mojega serverja na Internet, seveda.

Sem se razvadil na kabelskem internetu, in je to zame pogoj, preden karkoli menjam. Se mi ne da (vec) zajebavat z nekimi DHCPji pa dinamicnimi IPji in podobnimi forami....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej 3 dni ni katastrofa. Se vidi, da nisi še imel opravka s telemach-om

Delam pri enem izmed večjih internetnih ponudnikov in vsaj pri nas se maili odgovarjajo sproti (24/7), tako da se na odgovor čaka največ nekaj ur (če ne gre za kakšno preverjanje težav, kjer so pač vključeni tehnični in ostali oddelki).. tko da ja.. 3 dni JE katastrofa :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je to katastrofa, kaj pa je potem 14 dni SIOL-a, pa še vedno ni odgovora na mail, kjer hočem pojasnilo o njihovi TV :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je to katastrofa, kaj pa je potem 14 dni SIOL-a, pa še vedno ni odgovora na mail, kjer hočem pojasnilo o njihovi TV  :slap:

.....Apokalipsa.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je to katastrofa, kaj pa je potem 14 dni SIOL-a, pa še vedno ni odgovora na mail, kjer hočem pojasnilo o njihovi TV  :slap:

..sej veš kak je, dokler ti plačuješ je dobr, k morjo pa oni neki nardit je pa tema. ....pa vseen, poročaj ko dobiš odgovor, ker mene tut zanima, kak bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, zdja pa že mal flancate... Meni je Siol vedno na e-mail inquiry odgovoril v nekaj minutah ... tudi zadnje čase, ko imajo ful gužvo z modrim ADSL ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že komu laufa ta vdsl doma?

Če ni kdo po vezah naročila oddal že pred 1.10. potem glede na navedene roke še vsaj do konec meseca ne bo nikomur (preko T-2 vsaj.. ) :D

Popravljeno . Popravil maXXXimum
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajde.. poročila zadovoljnih uporabnikov..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, zdja pa že mal flancate... Meni je Siol vedno na e-mail inquiry odgovoril v nekaj minutah ... tudi zadnje čase, ko imajo ful gužvo z modrim ADSL ...

Pri meni je Siol rabit natanko 3 tedne za odgovor (so me poklicali v petek). Kar naj si vtaknejo tega modrega nekam pri taki podpori strankam. :angry2: Slabe izkušnje glede podpore oziroma svetovanja strankam imam še iz časov, ko sem imel prek njih klicni dostop - očitno imajo na linijah za pomoč same poceni študente, ki nimajo pojma o računalnikih.

:angry2: :angry2: :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem takih forumov, in debat, kot je ta, je, da na njih nezadovoljneži spuščajo svoje ventile in "opozarjajo druge" na nevarnost, ... Če pa kdo kaj pohvali, se to takoj smatra že skoraj kot reklama...

kokodakanje pač. Jaz sem pač nekajkrat poklical na Siol, enkrat čakal tudi 12 minut, da me je nekdo prevzel, in potem se je zadeva uredila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem takih forumov, in debat, kot je ta, je, da na njih nezadovoljneži spuščajo svoje ventile in "opozarjajo druge" na nevarnost,

tvoj ventil je odprt na maximum :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

170m for me  :grim

Tale Pošta ti ziher nebo dosti pomagala razen, če ti bo poštar domov nosil bite, :lol1:

Evo tukaj imate skico in si izračunajte razdalje in padce bit/s

Ps: In ne računat razdalje od Pošte, temveč od Telekoma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale Pošta ti ziher nebo dosti pomagala razen, če ti bo poštar domov nosil bite, :lol1:

Evo tukaj imate skico in si izračunajte razdalje in padce bit/s 

Ps: In ne računat razdalje od Pošte, temveč od Telekoma.

Jaz sem oddaljen 170m od centrale, ki pa v mojem primeru stoji zraven pošte.. zato sem citiral blondinija .)

Popravljeno . Popravil maXXXimum
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem oddaljen 170m od centrale, ki pa v mojem primeru stoji zraven pošte.. zato sem citiral blondinija  .)

Neki nepoučeni bi lahko mislili, da če so blizu Pošte, da pol nimajo problema.... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja seveda da šteje! pa tudi dosti boljši sprejem imaš če za poštarjem okrog hodiš ! Poštar je poštar in pika. :P

70130EKmJ_w.jpg

:devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!