Skoči na vsebino

S katerimi ŠPORTI se ukvarjate


Onim

Priporočene objave

Odbojka, da si povzročim vsakič nove zvine in udarce , da imam potem kaj cajtat,

Kolesarjenje po hribih za očistiti misli vsakodnevnih navlak,

Fitness, da se z manj odpora pogledam v ogledalo in da lahko po stopnicah skokoma nesem, kar je draga nakupila :wallbash:

Šopingi z mojo drago da.... jebemtisonce, to je najbolj ekstremen šport ki ga gojim :slap:

Popravljeno . Popravil Dare1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekako zapustil šport, čeprav sem bil včasih zelo aktiven.

Včeraj spucal kolo in poiskal vso opremo. Naredil 40km, Frips pa je dal za pjačo. Skratka, i'm back in the game, again :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ODBOJKA RULZZZZ!!!

Samo vprasanje letnega je casa,

kaj od doma nas odnasa,

al mivka al parket,

nam da en mal po luft letet...

Drgac pa rad tud kaj zakarvam in zarolam,

se tud za kosarkasko zogo pojam,

tecem pa izkljucno sam zato,

da kile ne bi sle prevec cez sto :)

Popravljeno . Popravil scht@bec
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj najljubši šport je pa tud jezik obračat in govorit brez dlake na jezik tud več kot uro.... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj najljubši šport je pa tud jezik obračat in govorit brez dlake na jezik tud več kot uro.... :lol:

Upam da nimate odprte kuhinje

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da nimate odprte kuhinje

Poleg odprte kuhinje imamo še ta prav zidan štedilnik na drva... Ups,sj res... Moj najljubši šport je tud žaganje drv.... in v gmajni nakladanje metrskih drv na prikolico od traktorja... Sam takrat mi srce bije sto na uro,pa še lička so čist rudeča..... :blush: :lol:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

fuzbal... že 2 meseca in en petek, edino kar me zajebava je to da imam serijsko dve levi nogi :):whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fuzbal... že 2 meseca in en petek, edino kar me zajebava je to da imam serijsko dve levi nogi :):whistle:

Sej se bos navado, sam trening... cim vec :) js igram z desno in levo nogo enako :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Sej se bos navado, sam trening... cim vec smile.gif js igram z desno in levo nogo enako smile.gif

Uf.......car....sn lahko tvoj prijatelj??? :kva2:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

GangY: a Zumba je tut šport al kuga? Se mi zdi da je že vsaka druga inštruktor :grim Ping pong pa očitno nben ne špila...niti ne vem kaj ta tema pomeni...ukvarjanje s športi...če en beži pred polcajem se s tekom ukvarja? Novodobne miselne tehnike dopuščajo vsakmu k ma 5 minut cajta da je sportaš. Včasih in še vedno deloma aktivno pingpong, kasneje še košarka..bicikel non stop kadar mi ga ne ukradejo, pa v skladu z letnim časom; tek s transponderjem je tut zanimiv.. ne bi raje vprašal kdo sovraži šport? Saj pa so sami sportaši tle gor baje :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Basket! Razmislam pa, da bi se nazaj mal vrgu v gorsko kolesarjenje....ker po klancu dol cez gozd je zakon! V hrib gont me sicer cist nc ne mika....za kondicijo pa ze. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Trenutni moj šport je službeno iskanje otrok po labirintu in spuščanje po trampolinu...

Bitje srca se poveča za 200 krat. Priporočam :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Basket! Razmislam pa, da bi se nazaj mal vrgu v gorsko kolesarjenje....ker po klancu dol cez gozd je zakon! V hrib gont me sicer cist nc ne mika....za kondicijo pa ze. :grim

raj si drug moped nabav. :grim

Moj najljubši šport....Schlafen :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preden je kolenom potekla garancija ,mešane borilne veščine,zatem in še zmerom fitnes,občasno badmington....zdaj pa ko semmzačasno prikljenjen na posteljo.............skok v širino :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pohodništvo, tek, kolesarstvo, plavanje, ma najraje se pa na motor vsedem in brrrrrrrrrrrrrrrrrr................. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GangY: a Zumba je tut šport al kuga? Se mi zdi da je že vsaka druga inštruktor :grim Ping pong pa očitno nben ne špila...niti ne vem kaj ta tema pomeni...ukvarjanje s športi...če en beži pred polcajem se s tekom ukvarja? Novodobne miselne tehnike dopuščajo vsakmu k ma 5 minut cajta da je sportaš. Včasih in še vedno deloma aktivno pingpong, kasneje še košarka..bicikel non stop kadar mi ga ne ukradejo, pa v skladu z letnim časom; tek s transponderjem je tut zanimiv.. ne bi raje vprašal kdo sovraži šport? Saj pa so sami sportaši tle gor baje :OK:

ja lej js na use pr cemu se ornk presvicam gleam k na sport =)

uuu pinkponk je tut suuupercaaa :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!