Skoči na vsebino

S katerimi ŠPORTI se ukvarjate


Onim

Priporočene objave

Po novem masiram desne roke z ledom.... :glare: :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...........moj nov šport je plezanje po velikanski ladji po labirintu brez konca in kraja......in iskanje izgubljenih otrok...

Hej torej delaš zdaj v B...r P...u v Mariboru....ti si vsaj plačana jaz za mojo tamalo plezam zastojn :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DRVOWP res je delam v B...r P...u... :grrr

...in vesela, da sem zaposlena,da delam z otroci non stop...u tem velikem cirkusu

...morda kdaj udariva tekmo z gokardi, sam ti že vnaprej povem, da vedno zmagam :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...hahaha samozavest serijsko...ampak pošteno povedano verjetno bi res zmagala ker sem jaz bolj lenoba po horoskopu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preko vikenda je pri nas prevladoval šport:

"Zlaganje drv 3 metre visoko".

Dejstvo je, da me vse boli in to, da se človek redno ukvarja z drugimi športi

pri tem težačenju ne pomaga skoraj nič ..

post-33605-0-89862900-1349676915_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil brojedan
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Golf sem začel špilat ... Fajn je. Včasih sem se norca delal ... Zdaj pa mam.

... a res? No, ta je pa dobra ... jaz sem enkrat poskusil, pa me ni potegnilo. Živ dolgčas .. napor je pa na minimumu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... a res? No, ta je pa dobra ... jaz sem enkrat poskusil, pa me ni potegnilo. Živ dolgčas .. napor je pa na minimumu.

Napor je ko moraš prej delat, da lahko pol ure plačaš, če delaš kje za tekočim trakom, v rudniku, če si zidar . . . :hmm:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napor je ko moraš prej delat, da lahko pol ure plačaš, če delaš kje za tekočim trakom, v rudniku, če si zidar . . . :hmm:

Drži. V športu pa napor omogoča napredek. Brez (miselnega) napora se niti šaha ni mogoče naučiti.

neglejpreozokopress

Kot mlad mož sem delal kot zidar. Ni bilo električnih dvigal in beton sem vlekel z rokami preko škripca v nadstropje. 70 ton ga je bilo. Pa mi ni bilo težko. Bil je MOJ beton in za MOJO 'plato'. Temu nisem rekel "napor". Drugi so se pa kar znojili od napora, ko so me samo gledali.

jebiga - vse je relativno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta sport kjer je glavni pripomocek les

s takim bi jz tut sportal

Popravljeno . Popravil stuhec
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stuhec :lol1: .....tebe bo treba najprej u roke prijet in naučit .....vsaj malo slovnično pravilno skladat stavke.... :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta sport kjer je glavni pripomocek les

s takim bi jz tut sportal

Ni problema. Moj dobavitelj kmečkih pridelkov in produktov gospod Vodičar bo zelo vesel tvoje pomoči.

Če želiš ti dam kontakt. Garantirano ima večinqa orodij pri njemu lesene ročaje.

Delo pa zajema: hosto, goveji hlev, zajčji hlev, travnike, njive ... ravno zadnjič me je vabil, da namesto teka pridem k njemu delat. Obljubil mi je kondicijo v enem samem mesecu kakršne v življenju še nisem dosegel. No tega mu ravno nisem verjel, saj delo na gradbišču tudi ni mačji kašelj.

stuhec :lol1: .....tebe bo treba najprej u roke prijet in naučit .....vsaj malo slovnično pravilno skladat stavke.... :glare:

Ti pa rada poučuješ mladino v raznih spretnostih tega in onega, kajne? Posebej fante .. al se motim?

:whistle:

Popravljeno . Popravil brojedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brojedan od kar vem sem vedno prevzemala rojstnodnevne zabave problematičnih otrok.........torej skupino 15 fantov.... (ker mam čut za moške :xx: )

Skupina fantov je vedno velik izziv, a nenazadnje ko jih spraviš vred je z njimi najbolje igrat fuzbal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brojedan od kar vem sem vedno prevzemala rojstnodnevne zabave problematičnih otrok.........torej skupino 15 fantov.... (ker mam čut za moške :xx: )

Evo, zdjap a vemo, zakaj si prišla na Motosvet :lol:

Popravljeno . Popravil JustinBieber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brojedan od kar vem sem vedno prevzemala rojstnodnevne zabave problematičnih otrok.........torej skupino 15 fantov.... (ker mam čut za moške :xx: )

Skupina fantov je vedno velik izziv, a nenazadnje ko jih spraviš vred je z njimi najbolje igrat fuzbal

:grim drži ... to vem še iz svejega vzgojiteljskega dela ...

Evo, zdjap a vemo, zakaj si prišla na Motosvet :lol:

@Umetnica

Evo - en "problematičen" otrok se ti že javlja ...

;)

@ JB

Kar zagrebi se ... taka dekleta so resnično prava rariteta, dragulj v kupu butalskega kamenja.

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Moj najboj učinkovit "bio šport" v vsem mojem življenju je bilo spravilo sena iz travnikov in podajanje sena v kozolec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to sploh ni šport, ampak vsakdanje domače opravilo, kot bi jest reku da mi je najljubši fitnes kramp pa lopata, al pa da vsak dan po hribu dirkam da za frišn pokosim, v bistvu sploh ne rabm dodatnega športa, ker ga imam že doma dovolj in mi zadostuje za mojo kmečko kitovno :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- vsakodnevno popotovanje od doma do Kopra (adrenalinski šport);

- karate (da se lahko doma obranim pred :bum: );

- bicikl (vedno manj);

- vsakodnevni sprehod z najboljšim in najbolj zvestim prijateljem :D.

 

Vse ostalo so obične razvade :beer2:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm mislila HD da si napisal ŠPRICANJE....hahhahaaaa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!