Jump to content
  • Sign Up
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Nja
      Možno je testirat. Ima pa n100-5 več oblazinjenja podbradni del  je bolje oblazinjen in vratni, zatezni, ki ga poleti tudi lahko odstraniš, tega n90-2 recimo nima). Nudi več protivetrne zaščite, sončna zaslonka je pri  100-5 več stopenjska, za 90-2 nisem sigurna pri starejši rezličici ni bila). Niti ni toliko dražja, zato sem segla pa n100-5 in mi ni žal. Sprobala sem brez čepkov v ušesih ni bav, bav. Je pa vseeno bolj prijetno s čepki. Še posebej pri višjih hitrostih in kadar že tako in tako piha veter.
    • VS800
      Lej tko pač je pol po 65 letu........      
    • VS800
      COntrol f, pauš vidla kolk bo tvoja bedast izpadLA
    • Alla
      E Spet si vse zajebal s tole bedasto končniCO
    • Nja
      banda, dejmo nazaj k zdravju. Moje levo koleno se vztrajno krega z mano, no s pozicijo na motorju. In potem kadar se da bingljam z nogami dol. Moj bi me pa rad na Stelvio peljal, meni je pa že 200 km na dan vrh glave oz. za koleno, potem se že prednja stegenska mišica oz bolj stranska notranja vez MCL in pravtako zunanja  (lcl) ravno tako skrega z mano.  Kaj storiti? Delam most na ramenih, počepi (90 stopinj, ker 45 je preveč avč) , izpadni korak (par ponovitev, ker potem je spet preveč avč). S čim še okrepit mišice zadnjih in prednjih stegenskih mišic, da bo manj bolelo? Na kolo ne morem, ker mam z zapestjem tudi težave (neko dolgotrajno vnetje, za tisto vsaj mam seznam raznih  vaj in program za sledit). p.s. ne, dohtarju ne grem več, fizioterapevtu tudi ne več.  
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!