Skoči na vsebino

S katerimi ŠPORTI se ukvarjate


Onim

Priporočene objave

Mare,ki se pa ti potikaš,ne duha ne sluha o tebi?A samo po jamah hodiš al tudi suzo kaj jahaš,japonsko da ne bo pomote.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, he, Fifty, lepo, lepo! Samo ti moram povedat, da moje znanje in prakticiranje tudi slučajno nista tvojemu še blizu ne. Jaz to bolj tako kot stari atek. Živalce so mi všeč, potlej se pa pogovarjam z njimi, jih razvajam, nakar mrcina misli, da lahko z menoj dela kar hoče, pa gre po svoje. :lol: :lol: Sem se že z nogami za vrat držal, pa po luft direkt na hrbet pristal (reberca 2 meseca bolela), pa s hladnokrvno kobilo in vozom pravi kot odpeljal po dveh kolesih. Islandka se mi je pa nad prepadom na meterski stezi okoli obračala, jaz valjda v sedlu. Dobro, da sem imel hlačnice v škornje zatlačene, če ne bi kaj ven priletelo. :wink: :lol: :lol:

Pri vsem tem, pa sploh še ne znam jahat. Ma se kar gor usedem pa rečem hija, pa gremo čez drn in strn. No ja letos sploh še ne! :cry: :cry: Ni blo prilike in časa. Madonca arabca bi se pa verjetno bal. Za angleža pa sloh lojtre rabiš, da gor prideš. Pol pa še iz take višine dol čofneš! :shock: Ma, vse je treba probat. Dolge gate obleč, pa spod zavezat, pa gremo!! :wink: :lol: :lol: :lol:

Dobr jahaj še naprej!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz kar naberam zenkrat še večinoma svoje kilometre na biciklu.Več ali manj skozi vse leto, tudi takrat pozimi se je prijetno spuščat po kakih belih strminah :P .Drgače pa se bavim z nekaj hribolazenja,včasih je bil na sporedu tudi tek.Pozimi seveda zraven spada smučanje in pa če je le opcija kakega zamrznjenega jezera tudi hokej.

Vidim,da vas je kar nekaj kolesarjev. Lahko bi se enkrat za spremebo namest motorjev odpelali z pecikli.Je kdo zato:?:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moji sporti:

fitnes, tek(zakon), bordanje. No to je to. Sam nimam jes te sporte tko obcasno kot nekateri, jes grem recimo tect tud pozim ko je blo -4 stopine pa ful je snezil tko da sm po snegu teku. To ful pase. Sej veste ne morte se sam na motorju vozt, morte tut neki zase nardit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz se pa ukvarjam z gimnastiko! Sam zdaj sem na bolniški!

Upam, da bom kmalu lahko rekla telovadnica vabi!!!!

Drugač pa kakšen fitnes, odbojka.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz se pa ukvarjam z gimnastiko! Sam zdaj sem na bolniški!

Upam, da bom kmalu lahko rekla telovadnica vabi!!!!

Drugač pa kakšen fitnes, odbojka.......

no lepo to da se ksn mal zase nardi. Kokr sem js na zacetku te poste bral ste si mi vse neki leni zdel :? :)

Ce boste sam na motorju sedel pa pil, bo posledica ta da ne boste vec dolg na motorju sedel :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz se pa ukvarjam z gimnastiko! Sam zdaj sem na bolniški!

Upam, da bom kmalu lahko rekla telovadnica vabi!!!!

Drugač pa kakšen fitnes, odbojka.......

no lepo to da se ksn mal zase nardi. Kokr sem js na zacetku te poste bral ste si mi vse neki leni zdel :? :)

Ce boste sam na motorju sedel pa pil, bo posledica ta da ne boste vec dolg na motorju sedel :twisted:

Hahahaha!

Mal je pa res treba delat za mišice!! ane ane!!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...
Nogometom.

:fight2: :fight2: :fight2: :fight2: :fight2:

Se reče fuzbal!!! :fight2: :fight2:

:beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alkoholizem - ni za vsakega, ampak ima največ pristašev v Sloveniji, baje v vsaki familiji vsaj enega :OK:

ima še baby varianto - reče se fuzbal :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smucanje, kajak, vodnik raftinga po soči, canyoning, trenutno se profesionalno ukvarjam s hojo na berglah...ta imeniten sport pa bom gulil se nekje pol leta, nato se presedlam na nov, malo manj znan sport...ucimo se hoditi :angry2:

Usrana za kako leto, drugo leto pa spet ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O šport!!! Seveda skoki z jadralnim padalom, tek, rolanje, pa vožnja z motorjem od gostilne do gostilne!!! :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!