Skoči na vsebino

Triumph 955 sprint


matej

Priporočene objave

A čisto novga ???

Po testih v nemškem MOTORRADU in ostalih revijah sodeč so Triumphi odlični motorji (le TT600 nekoliko zaostaja, ker si je izbral preostro konkurenco) in so v vsak v svoji kategoriji pri vrhu.

Baje so tudi zanesljivi, vzdržljivi, varčni, lahko prenašajo moč na cesto, veliko navora, ...

Pri nas je le problem s servisi in deli.

... matr sem pameten ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

A čisto novga ???

Po testih v nemškem MOTORRADU in ostalih revijah sodeč so Triumphi odlični motorji (le TT600 nekoliko zaostaja, ker si je izbral preostro konkurenco) in so v vsak v svoji kategoriji pri vrhu.

Baje so tudi zanesljivi, vzdržljivi, varčni, lahko prenašajo moč na cesto, veliko navora, ...

Pri nas je le problem s servisi in deli.

... matr sem pameten ...

A si mislil TT600 yamaho, ker tale yamaha je le hard enduro?

Malo sem si privoscil pa sem kupil novega.

Popravil/a - matej dne 16/04/2002 ob 13:50:34

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

A si mislil TT600 yamaho, ker tale yamaha je le hard enduro?

Ne, zagotovo je mislil Triumph TT 600.

Kar se pa tice 995 sprint: a imas RS ali ST? Pobrskaj po www.motorradonline.de in bos nasel cel kup primerjalnih testov.

LP suzuki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matej, kaj reči drugega kot srečno in varno vožnjo. Sem ti malo kar fauš

Po tvojem pisanju sodeč, se niti ne zavedaš kako dober motor imaš.

Pa še naj kdo reče, da gre študentariji slabo

Zakaj nisem poslušal ata in mame, ko sta dejala; Študent naj bo!

Še enkrat vse lepo z dobro igračo. Upam samo, da ni tiste nagraužne zelene farbe.

Lep pozdrav izpod vinogradov! Rocky

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je pisan zeleno in še neko barvo zraven-ker sem enega takega gledal pri carinjenju šel je pa za ljubljano

lp marijan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... joj... jaz mam mojga bandita zelo rad, če pa bi mel dost denarja, bi zagotovo kupil triumpha. (speed treeeeeeeeeeeeeple). Čez 955 motorje ni pripomb, dober navor, moč, predvsem pa štima (mešanca štirivalnika in dvovalnika)..........Noro....

Srečno!

Lp, Onim

GSF {Genuine Suzuki Fun}

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je svetlo modre barve in res vsak pravi, ki se kolker toliko spozna da cez njega ni kaj povedati. Prej sem vozil er5 kawasaki in res ni primerjave.Prava moc, vodljivost,..............................

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem še pred cca 1 mescem kolebal,a ga nabavim ali ostanem na svojem.

Odločitev je bila težka.....samo je Trophy zmagal.Sem pač bolj ležern voznik.

Želim ti veliko km......pa čim prej se pokaži....tako da bomo vsaj trije!!

AVE TRIUMPHATOR

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V prvi letosnji stevilki Motorrada je bil primerjalni test: Honda VFR, Triumph Sprint ST, BMW R1150 RS, Aprilia RST 1000 Futura. Zmagala je Honda pred Triumphom, zadnja Aprilia.

Kaj so povedali (na koncu, zgoscena ocena):

Okay, die Titelverteidigerin hat ihre Chance gehabt. Trat frisch onduliert mit dem kräftigsten Triebwerk an und zog eine Motorshow der Extraklasse ab. Wie spontan der Dreizylinder anreißt, durchzieht und in den Begrenzer dreht, das ist Atemraub. Adrenalin direkt. Passend zum digitalen Handling der Sprint. Was den ultimativen Spaß vermasselt, ist die zu weiche Gabel. Windschutz, Soziuskomfort, Ausstattung und Licht sind streng touristisch gesehen ebenfalls zu schwach.

Priblizen prevod:

Lanskoletni zmagovalec Triumph kljub novemu videzu in motorju vrhunskega razreda (tudi najmocnejsi na testu) ni uspelo ohraniti naslova. Motor se tako rad vrti vse do omejevalca da to jemlje sapo. Ful adrenalinsko, pa se zelo lahek za vozit je. Ultimativno veselje pa kvarijo premehke prednje vilice. Tudi zascita pred vetrom, udobje sovoznika, oprema in luci so (s turisticnega vidika) presvoh.

Celoten primerjalni test je seveda v Arhivu.

Poglej se kaksen drug test za "second opinion".

LP suzuki

Popravil/a - suzuki dne 17/04/2002 ob 11:38:29

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

V prvi letosnji stevilki Motorrada je bil primerjalni test: Honda VFR, Triumph Sprint ST, BMW R1150 RS, Aprilia RST 1000 Futura. Zmagala je Honda pred Triumphom, zadnja Aprilia.

Itaq da Honda rula.

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

V prvi letosnji stevilki Motorrada je bil primerjalni test: Honda VFR, Triumph Sprint ST, BMW R1150 RS, Aprilia RST 1000 Futura. Zmagala je Honda pred Triumphom, zadnja Aprilia.

Kaj so povedali (na koncu, zgoscena ocena):

Okay, die Titelverteidigerin hat ihre Chance gehabt. Trat frisch onduliert mit dem kräftigsten Triebwerk an und zog eine Motorshow der Extraklasse ab. Wie spontan der Dreizylinder anreißt, durchzieht und in den Begrenzer dreht, das ist Atemraub. Adrenalin direkt. Passend zum digitalen Handling der Sprint. Was den ultimativen Spaß vermasselt, ist die zu weiche Gabel. Windschutz, Soziuskomfort, Ausstattung und Licht sind streng touristisch gesehen ebenfalls zu schwach.

Priblizen prevod:

Lanskoletni zmagovalec Triumph kljub novemu videzu in motorju vrhunskega razreda (tudi najmocnejsi na testu) ni uspelo ohraniti naslova. Motor se tako rad vrti vse do omejevalca da to jemlje sapo. Ful adrenalinsko, pa se zelo lahek za vozit je. Ultimativno veselje pa kvarijo premehke prednje vilice. Tudi zascita pred vetrom, udobje sovoznika, oprema in luci so (s turisticnega vidika) presvoh.

Celoten primerjalni test je seveda v Arhivu.

Poglej se kaksen drug test za "second opinion".

LP suzuki

Popravil/a - suzuki dne 17/04/2002 ob 11:38:29

Sigurno so za vsak motor neke dobre in slabe lastnosti, mislim pa da je tale triumph vrhunski motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuuu matej a ti slučajn kej veš (k si glih nabavu motor),zejle sem jest gledu pa so se triumphi podražil za 200-300k, a je to zaradi neke obletnce, pa so vse nardil v omejeni seriji (barva,dalš ime...),al je to navadna podražitev

by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

uuuu matej a ti slučajn kej veš (k si glih nabavu motor),zejle sem jest gledu pa so se triumphi podražil za 200-300k, a je to zaradi neke obletnce, pa so vse nardil v omejeni seriji (barva,dalš ime...),al je to navadna podražitev

by gebre

...al pa zato ker je fabrika jim pogorela..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prihajajo pa baje še TT 600 R ( za tiste, ki ne vedo je to ziher Triumph tipa Honda CBR 600, le da bo verzija R verjetno boljša), 2200 cc cruiser in superšportna Daytona 1300 ... in to kljub temu, da jim je pogorel del tovarne.

Ma ko že tuk vem mi lahko enega po polovični ceni zrihtajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Na osnovi TT 600 so naredili tudi Speed Four - naked verzija, podoben Speed Triplu.

LP suzuki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote: superšportna Daytona 1300 ...

zanimivo!

quote:Na osnovi TT 600 so naredili tudi Speed Four - naked verzija, podoben Speed Triplu.

še bolj zanimivo, keep it going

by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!