Skoči na vsebino

MC klubi - splosna vprasanja...


Priporočene objave

M/C je oznaka,nekako uradna (in ze zato suspekt,ker od AMA,policije in pogovorno) v USA za motorista in/ali motor.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot jaz to vidim, je MC motoklub, kjer se clani kLJUBIJO, torej naredijo vse za brata in bratstvo, MK pa je motodruštvo, kjer se clani le družijo. Zato bi bilo MKje bolje preimenovati v MDje, pa bi bilo manj zmede.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Kot jaz to vidim, je MC motoklub, kjer se clani kLJUBIJO, torej naredijo vse za brata in bratstvo, MK pa je motodruštvo, kjer se clani le družijo. Zato bi bilo MKje bolje preimenovati v MDje, pa bi bilo manj zmede.

Brrrm

yep,zelo zelo blizu,ce ze ne zadetek.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Jebiga, žal mi je samo to, da ste moški vcasih tako v kameni dobi, da tudi ce bi šel lahko napredek naprej v tej smeri, vi nikakor ne boste popustili. Res škoda!!

Carica Pupa

me napredek je dobra stvar ampak nazalost so stvari kjer zenske ne pasejo zraven kar je dokazala praksa. to v MC je posledica tega da smo taki neandertalci, da se v prisotnosti zensk obnasamo zelo posesivno in agresivno ko branimo svoj teritorij in osvajamo novega, jebi ga, to nam v kri!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bog je dal moskemu dve glavi in samo dosti krvi,da misli z eno naenkrat.tough luck.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa saj je logicno: z ice-om ne uporabljama glave ko vozima ali ko sva z zenskami, zato smo neandertalca in clana MC!

konec debate gremo na pivo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmmmmm....a bivsi pravis?.....thja....kako....no..... a ti pa cisto navaden in tko?......aha......a-ja.....m-hmmmm.......kaj mislis pervy?......vesta,glas pa tko......je ze treba paziti,s kom se druzis... ...ni se vsakim za pokazat......kaj bo pa folk govoru.......ce se zdej MC zacnejo druzit z normalci...... hmmmmm .....komplicirano....

(za vse druge,da ne bi narobe razumeli: TO JE SATIRA)

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

To je vse zmešan. Ko sem se pred neki leti hotel vclaniti v en MC se glih zardi takih (zame) glupih pravil nisem hotel in sem šel raje k MK. Takrat sem vedel razliko in tudi klubov je bilo sorazmerno malo. Kaj pa sedaj!? Samo v moto zvezi je registriranih cez 40 klubov in po moje jih je skoraj toliko tudi izven zveze! Samo v Kamniku so 4 klubi. Kam to pelje? Klubi so postali nekakšna moda, ki pa nimajo pravega vzdušja. Upam da bo z leti selekcioniralo. V našem klubu je nekaj žensk, ki so povnopravne in nimamo nobenih težav z njimi. Pa se fletne so...

psiho

osebno sem za cim vec klubov.naravna selekcija bo pa naredila svoje in kvaliteta ostane.so pa se res razpasli in "prisli v modo".me samo zanima kako bo ces 5-10 let....

@ psiho: 1.napaka, se ne "vclanis" ampak si sprejet v klub.preberi diskusijo zgoraj bolj podrobno.glede zensk v klubu: tvoj komentar "pa se fletne so" pove vse.v tvojo izjavo,da si vedel,ali ves,za kaj se gre,pa mocno dvomim po tvojih besedah.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popravek: imel sem pripravniško malo manj kot eno leto - tako da sem bil sprejet. Fletne je bil le dodatek, nimam pa nic proti polnopravnemu clanstvu žensk. No, nekaj vem, kaj vec pa še bom.

Napake: šiht me jebe!

psiho

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

nimam pa nic proti polnopravnemu clanstvu žensk.

psiho

jaz osebno tudi ne,samo ne v MC.zenske lahko naredijo svoj MC,ampak v istem kot sem jaz,jih pa po najvecji verjetnosti ne bo.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ko smo glih pri klubih. Zanimil znak X na hrbtu. Na F je klub. Mi lahko kdo kej vec pove o njem?

psiho

einherjer? kje si? tebe zahtevajo.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne tja ne hodim, ampak na zborih pa ob sredah na plocniku pa dosti vaših vidim.

Pejt pod member pogledat, ce me poznaš, ker imam sliko tam.

Pa na vašem zborul lani sem bila tudi, celo naslednji dan sem prisla malo pogledati (v nedeljo).

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal znan obraz si mi! Se bomo srecal, pa kako pivo...Zbor lani je dober uspel. Letos nas je pa en lastnik prostora ki smo ga hoteli najeti zadnji trenutek za**kal.In tako smo ostali brez.

psiho

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridi na forumsko srecanje, v petek, pa se bomo spoznali. Sicer pa v Lendavi, al pa kako sredo na tromostovju. Pa kar pridi do mene, pa vprasaj, ce sem Pupa.

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!