Skoči na vsebino

MC klubi - splosna vprasanja...


Priporočene objave

Hvala Bogu in vsa čast tipu! ...pa ne zato, ker je namontiral radio, ampk zato ker je na hrvaški plaži navijal Golico! ...Takih bi (nas) moralo biti več! ...na slovenskem se nam sploh ne zdi čudno ko nekdo navija "vino na usnama":blush:, al pa ko po Kardeljevi, Fužinah in Jesenicah odmeva Kitić i trubači...:sleep2: Pa nimam nič proti tej muziki, hvala bogu, da se je kot narod zavedajo, samo mi se naše žal malo premal... al pa nam je ob "takih izpadih" kot si ga opisal cel nerodno pred sonarodnjakom...:whistle:

Kaj pa je Ferek namontiral na motor? ...počakaj, da vidiš kaj "nastaja" to zimo... XJRGOLDWING! ...mater bom spet "spluvan":yea1:BTW... a ma kdo kako idejo kam namontirat dodaten alterntor?:kva2:

ferek, kako nizko lahko padeš? Kmetavzarsto, za vse kmetavze vela enako al navijajo ceco al slavkota, še nikoli ni nardilo nič koristnega. pač kozlanje na tak in drugačen način.

Čist za hec, povej mi kaj je blo dobrega na tem da je kmetavzar plažo onesnaževal z jodlarsko godbo? Kaj točno je dokazal, in kaj dobrega se lahko iz tega izcimi?

Care, de se mi na zasluženem dopustu v kaki simpatični uvali "zgodi" tak kmetavz bom pač tvegal vse posledice življenja v kvazi pravni državi. . . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam nič proti hrvaški, srbski ali naši harmonika glazbi. Samo posiljevanja z glazbo pa nimam rad nikjer. Kot v tem primeru na obali, ali pa bimboti v avtih, ko navijajo na polno, medtem ko stojijo na kakem parkingu. To je navadno preseravanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist za hec, povej mi kaj je blo dobrega na tem da je kmetavzar plažo onesnaževal z jodlarsko godbo? Kaj točno je dokazal, in kaj dobrega se lahko iz tega izcimi?

Dobrega gotovo nič! Tip je očitno v tem užival! Jaz tudi včasih - pa sploh nisem nek pretiran ljubitelj narodno zabavnih viž!

Hotel sem povedat nekaj drugega: ...da se je to početje zdelo "nekomu" v iber čudno in smešno in lepo si napisal "onesnaževal je"...zakaj? Ker je pač šlo za "govejo, jodlarsko muziko":slap:... A absolutno pa ni nič narobe, ko redno po slovenskih in hrvaških plažah (pa grških, egipčanskih, italijanskih tudi...) redno odmeva TUMBANJE popa, housa, dalmatinskih viž, hrvaško-srbskega turbofolka.... in to naglas! A s tem Cartman kdo kaj dokazuje? Ampak to ni pa nič čudno a ne? Samo, da ni "goveja" - to je pa kmetavzersko in sramotno!:blink: To se pa ne da trpeti! :SSUtišajte ga!:D

Mislim a sta res muzika in MC MK scena tako povezani? Je prav interesantno a ne? Packensteinom vsako leto na žegnu igra en pravi rock Bend (lani UTRIP). Vmes pa dodamo kratek hrmonikarski vožek - predlani 3 osnovnošolski otroci, lani harmonikarski orkester (20 minut)... in zdaj berem tu, da je pri "Packensteinih" pač jodlanje v navadi (20 minutni vložek)!... v Mirni Peči žgejo Slaki, pa jih hvalmo redno in na tisoče nas vedno rine dol (od MCjov do MKjov in freeridersov)...O:-)

Evo in zdaj začenjamo Packesteini s skupnim SILVESTROVANJEM... PA PLESAL SE BO NA VSE... od "jodlanja", popa, housa, slo in hrv scene, še "plava ciganko" i "samo sam muškarac", pa stari rock, pa novi rock... jap... ZA VSAKEGA BO NEKAJ! ...brez Golice pa gotovo ne bo šlo!

SREČNO IN ZDRAVO 2011! iskreno VSEM MCjem in MKjem in Freeridersom!:beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi od mene Srečno Novo Leto 2011, pa naj bo ob narodnozabavni, zabavni, rocku... ali pa jazzu.

Ferek, če imaš res v plani Yamaho še nadgraditi.. ti le daj. Ravno to mi je všeč, da je drugačna. In kar je najbolj važno, tebi funkcionalna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj v tem je tudi poanta, da ljudje ustanavljajo klube, pa nič ne vejo. Če hočeš ustanoviti NK - nogometni klub, ne moreš takoj v prvo ligo ampak imaš pravila, ki jih določa nogometna zveza. Tako je tudi z moto sceno.

:yea1: let it rock and roll, f-ck rednecks :yea1:

Formalne zveze ni, je pa nekaj neformalnih omrežij, ki imajo svoje centre moči. MC-ji so ti "centri moči".

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

:surrender: en pravi tako ...drugi drugače ... pa lepo sem vprašal ....:stupid: when i'm alone....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zeeeeh.....nič novega....noben ni nobenga slekel-skratka ena sama teorija.....lahko noč filozofi.....aja,pa obilo zdravega fajta v prihajajočem 2011...pobijte se s stilom....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zeeeeh.....nič novega....noben ni nobenga slekel-skratka ena sama teorija.....lahko noč filozofi.....aja,pa obilo zdravega fajta v prihajajočem 2011...pobijte se s stilom....

lep in zdrav samomor iz zasede tudi tebi !!! v letu 2011 !!! čimvečkrat !! :lol: :alko:

drugače pa radi se mejmo pa ne sovražmo drugih ... pa veliko zdravja !!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobrega gotovo nič! Tip je očitno v tem užival! Jaz tudi včasih - pa sploh nisem nek pretiran ljubitelj narodno zabavnih viž!

Hotel sem povedat nekaj drugega: ...da se je to početje zdelo "nekomu" v iber čudno in smešno in lepo si napisal "onesnaževal je"...zakaj? Ker je pač šlo za "govejo, jodlarsko muziko":slap:... A absolutno pa ni nič narobe, ko redno po slovenskih in hrvaških plažah (pa grških, egipčanskih, italijanskih tudi...) redno odmeva TUMBANJE popa, housa, dalmatinskih viž, hrvaško-srbskega turbofolka.... in to naglas! A s tem Cartman kdo kaj dokazuje? Ampak to ni pa nič čudno a ne? Samo, da ni "goveja" - to je pa kmetavzersko in sramotno!:blink: To se pa ne da trpeti! :SSUtišajte ga!:D

SREČNO IN ZDRAVO 2011! iskreno VSEM MCjem in MKjem in Freeridersom!:beer1:

:surrender:

eno je da po plažah bobnijo soundsystemi letnih barčkov, al pa je to destinacija tipa zrče, in se temu reče turistična ponudba. stvari so jasne in če ti te sorte plaža ne diši, tja pač ne greš. drugo pa je degen k vrti narodnjake bilo katere sorte, kjer se mu pač zdi da bo požel največ "občudujočih pogledov". da je narodno zabavna muzika vseh vrst glasba najnižjega cenovnega razreda je pač dejstvo, in se o tem ne da debatirat. in ja, nažiganje narodnjakov je kmetavzarsko. razlike med ceco in heleno ni. Kar se tega tiče, MCjem popolnoma zaupam in vem, da na je na njihovih zborih edina govedina v golažu ali juhi. ne hodim preveč po zborih, morda trije štirje na leto, ampak lanski zbor mc indiansov v taru, zravn poreča, je mel dva tri tako odlične bende, da sm se počutil kot na koncertu, ne na žuru z živo godbo. to je velika razlika.

srečno in dost kilometrov!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:surrender:

lanski zbor mc indiansov v taru, zravn poreča, je mel dva tri tako odlične bende, da sm se počutil kot na koncertu, ne na žuru z živo godbo. to je velika razlika.

srečno in dost kilometrov!!

čista resnica, malo je takih zborov ! srečno !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejstvo je da, je pri nas čisto preveč klubov in vsi hočejo bit glavni... imena so kar nekaj... pol pa prec mislijo da boga za jajca držijo (kruto ampak resnično!). pa glede zborov je isto... ne se kosat z enim "uglednim" klubom, ker želenih rezultatov NE BO! sam stroški... (ampak tega se zaveda bore malo klubov)

ostale regije bi se mogle zgledovat po gorenski... če se reče ne, je ne! pol pa grožnje pa fajt pa ne vem kaj še vse... to se tko ne dela... če si dedc, bod dedc!

soncy, mislim da za naju ni bojazni... jih bova že obvladale in obdelale :devil:

si me pa nasmejala, tako butaste izjave pa še nisem slišal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nina, je 30. January 2010 - 09:03, rekel:

dejstvo je da, je pri nas čisto preveč klubov in vsi hočejo bit glavni... imena so kar nekaj... pol pa prec mislijo da boga za jajca držijo (kruto ampak resnično!). pa glede zborov je isto... ne se kosat z enim "uglednim" klubom, ker želenih rezultatov NE BO! sam stroški... (ampak tega se zaveda bore malo klubov)

ostale regije bi se mogle zgledovat po gorenski... če se reče ne, je ne! pol pa grožnje pa fajt pa ne vem kaj še vse... to se tko ne dela... če si dedc, bod dedc!

soncy, mislim da za naju ni bojazni... jih bova že obvladale in obdelale :devil:

No ja vsak ima pravico organizirat svojo prireditev, narod bo pa itak sam izbral kam bo šel rajši in predvsem koga imajo raje,...to se je pa tud že pokazalo ob določenih terminih, ko sta se dva zbora pokrivala :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

zadnje čase je veliko govora o MC klubih oziroma njihovih članih, kako se obnašajo do drugih klubov(MK), posameznikov, si ustvarjajo neka svoja pravila, grozijo z družinami itd. ali so oni kaj več zato ker so MC. ko sem šel prejšnji teden na winter party sem skoraj cel večer poslušal o grožnjah, pravilih ter da ne smeš to in ono. to vse skupaj nima več smisla, ker se mi zdi, da motorizem nima več pravega pomena( druženje, zabave, vožnje...). ZMKS pa ne naredi nič!!! mislim, da bi morali MK-ji stopiti skupaj in sem jim upreti če bo treba. kaj mislite o tej zadevi?

lp. motorist:unsure::hmm:

Kaj je MC in kdo je pravi MC. Kdo je 1%. Kateri mc grozi družinam, ta nima pojma kaj je mc in ni vreden da obstaja.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je MC in kdo je pravi MC. Kdo je 1%. Kateri mc grozi družinam, ta nima pojma kaj je mc in ni vreden da obstaja.

Kaj je MC? Kdo je pravi MC? Kdo je 1%? Kateri mc grozi družinam? Mislim, da nisem edini, ki čaka na odgovor. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Kaj je MC? Kdo je pravi MC? Kdo je 1%? Kateri mc grozi družinam? Mislim, da nisem edini, ki čaka na odgovor. :whistle:

1. Motorcycle Club

2. kahem.... odvisno od zornega kota. naj bi bili tisti, ki pretezno uporabljajo in zivijo motorje (?!) .....

3. vsi, ki se ne strinjajo oz. ne vozijo po pravilih AMA (".... there were about 1% of those, who...." vec: na spletni strani boozefighters mc ali wikipedia - mogoce)

(AMA: american motorcyclist association)

4. vsi tisti, kateri se imajo za MC, a so prej fransiza kaksnega "svetovnega" koncerna a la HAMC, bandidos etc. pp (zelo podobno mc donalds)

z drugimi besedami, kjer se gre za gnar in ne za motorje. in tisti, ki so gledali prevec filmov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Ja Ice, predvsem pa to, tisti, ki so gledali preveč filmov. In želijo biti podobni tem junakom , tudi na ogled, (na ogled, ne, nisem se zatipkal), se delajo pametne, kot češ da si mu J. njegovo videnje smisla živjenja, ter ostalo nakladanje.

V moto klubu kjer sem, smo prijatelji med seboj, naše druženje ne temelji na preganjavici, kdo je višje v združbi, ali kar koli se bodo spomnili podrepniki prenesenih zablodelih pravil gringosov.

Raje narežite pršut in popjite kozarec dobrega vina, pa vam bo pomirilo dušo.

Eh ja, pa lep pozdrav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

?? ne razumem kaj bi rad povedal. kritiziras mene, klube, zivljenje, motorje, filme ali kaj petnajstega?

 

predvsem pa: uzivaj. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Lep dan Ice.

Nikakor te ne sodim, saj se osebno ne poznava. Ko pa bo prva priložnost v prvi osebi dvojine, vrževa dve-tri na jezik.

Preprosto ne razumem pomanjkanja vedenja, kaj dejansko je motociklizem. Na splošno in med nekaterimi ljudmi, katerim je to hobi. Nekateri se s tem preživljajo, nekateri pa preko motociklizma sproščajo svoja najrazličnejša hotenja.

Sem iz Nove Gorice in dobro vem, da Primorci povsem drugače razumemo ostrino ali pa milino povedanega. V DNK spirali imamo mejo postavljeno nekoliko višje od ostalih prebivalcev, rezidentov po novem, Slovenije.

Ko boš z mehanizacijo naokrog vandral, imej odprtih vseh 1000 oči, naj bo varno.

Z lepimi pozdravi in dobronamerno zapisano, Robert.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem iz Nove Gorice in dobro vem, da Primorci povsem drugače razumemo ostrino ali pa milino povedanega. V DNK spirali imamo mejo postavljeno nekoliko višje od ostalih prebivalcev, rezidentov po novem, Slovenije.

 

Potem je pa zadnji čas, da se še jaz  preselim na primorsko, mogoče pa še obstaja upanje tudi za mene.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem je pa zadnji čas, da se še jaz  preselim na primorsko, mogoče pa še obstaja upanje tudi za mene.

Dobrodošel.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!