Skoči na vsebino

SEX in POP PSIHOLOGIJA


XDR

Priporočene objave

Glede japonske nisem niti presenečen, da se dogajajo takšne zadeve. Kaj pa pri nas v SLOVENIJI? Boljše da ne , bi vse po vrsti zprli.

Me pa zanima naslednej. Predvsem vprašanje za ženske.

Kakšen način povabila - pobuda s strani moškega vam najbolj ustreza, da vas pripravi do tega da sprejmete sex? Je to nežen način pristopa, divji in strasten, kakšen?

Vem da je vse odvisno od razpoloženja, samo kaj pri posameznici izmed vas najbolj pogosto vžge da se zgodi?

Popravljeno . Popravil XDR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšen način povabila - pobuda s strani moškega vam najbolj ustreza, da vas pripravi do tega da sprejmete sex? Je to nežen način pristopa, divji in strasten, kakšen?

Vem da je vse odvisno od razpoloženja, samo kaj pri posameznici izmed vas najbolj pogosto vžge da se zgodi?

Žuta minuta, a? B) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me pa zanima naslednej. Predvsem vprašanje za ženske.

Kakšen način povabila - pobuda s strani moškega vam najbolj ustreza, da vas pripravi do tega da sprejmete sex? Je to nežen način pristopa, divji in strasten, kakšen?

Vem da je vse odvisno od razpoloženja, samo kaj pri posameznici izmed vas najbolj pogosto vžge da se zgodi?

nisem ženska, pa ti lahko odgovorim:

ziher ne pali to, da jih sprašuješ, kaj pri njih vžge :)

se mi zdi ,da se ti Arhar pišeš? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšen način povabila - pobuda s strani moškega vam najbolj ustreza, da vas pripravi do tega da sprejmete sex? Je to nežen način pristopa, divji in strasten, kakšen?

Ti ji samo rec:Ej punca prej daš, prej si frei. Pravijo. da tista, ki hitro da, dvakrat da. :devil:

Tadej

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšen način povabila - pobuda s strani moškega vam najbolj ustreza, da vas pripravi do tega da sprejmete sex? Je to nežen način pristopa, divji in strasten, kakšen?

Prideš z dvema piroma do nje, ji enega ponudiš in ji na uho nežno zašepetaš "doma jih mam še polno".

Če je vsaj približno diht, bo padla 100%. :grim

Ampak pazi, da ne nabašeš na tako, ki ti potem sprazni cel hladilnik. :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap: nisem mislo na tak način pubeci!

Ni žuta minuta,pa tudi Arhar se ne pišem. :grrr

Samo zanima me kaj se mota po teh ženskih možganih, o čem fantazirajo in podobno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšen način povabila - pobuda s strani moškega vam najbolj ustreza, da vas pripravi do tega da sprejmete sex?

pripravi jo, da pobuda pride z njene strani, pa bo....tovrstne pobude so najbolj fletne in dostojne....kje pa piše, da mora moški dat pobudo.... :hmm: časi se spreminjajo in mi z njimi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo zanima me kaj se mota po teh ženskih možganih, o čem fantazirajo in podobno.

v glavnem dnar, fuk, pa familija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glavno je, da imajo na novo streho prekrito doma, ker da stakneš tako, da ji že zamaka, potem je samo cel kup dela in žuljev po rokah, to je pa tudi vse. Streha in podstrešje sta bistvenega pomena.

Kaj jih pa rajca?

Odkrito povedano - se nisem nikoli s tem ukvarjal. Vedno sem samo stopil v prostor.

:devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo zanima me kaj se mota po teh ženskih možganih, o čem fantazirajo in podobno.

o meni, ampak če me ni blizu lahko probaš z vapotekovim nasvetom, mogoče pa ti da od obupanosti in takrat je alko prava rešitev :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšen način povabila - pobuda s strani moškega vam najbolj ustreza, da vas pripravi do tega da sprejmete sex? Je to nežen način pristopa, divji in strasten, kakšen?

Vem da je vse odvisno od razpoloženja, samo kaj pri posameznici izmed vas najbolj pogosto vžge da se zgodi?

Mislim, v današnjih časih fuk na horuk med osebki, ki se prvič vidijo, ni več tolk razširjen kot v hipi časih... Verjetno še najbolj 'vžge', da nekoga poznaš, da maš z njim/njo (slišalo se bo obrabljeno) neko kemijo. Pa dobro je vedet da ne boš fasal kakega 'darilca', da si lahk sproščen, ko pride do seksa. Ene ženske majo rade bolj oguljene in romantične pristope (rožice pa čokoladice pa pesmice :glare: ), ene mamo raje bolj direkten pristop (saj mamo konc koncev vsi iste želje - pir :grrr ). Poskusi s takim pristopom, kot bi pri teb najbolj vžgal - drugače se lahk zgodi, da se boš mogo 'ljubit' in ne 'fukat' :lol: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kej se hudiča sploh matrate s tem "fukom" pa "seksom" :doze: ...to so preživete stvari, tega ne počne skoraj noben več, kaj nimate dovolj se delat klovne samo za tistih nekaj 10 minut potenja... :closedeyes:

ku pravijo eni...če češ, da je delo dobro opravljeno, ga opravi sam :devil:

:grim :grrr

:devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti ji samo rec:Ej punca prej daš, prej si frei. Pravijo. da tista, ki hitro da, dvakrat da. :devil:

Tadej

:grrr

Tista, ki hitro da, rada da.

P.S.

Sheriff:

Bog ne daj, da s tvojim načinom osvajanja (darila) naletiš na kakšno bolj trmasto. Bankrot je neizbežen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sheriff:

Bog ne daj, da s tvojim načinom osvajanja (darila) naletiš na kakšno bolj trmasto. Bankrot je neizbežen.

Jaz ne osvajam. Imam že osvojeno. Pa tudi če bi bil samski, se počutim samozadostnega in ne rabim non-stop se ozirati za partnerko, ker bi mi bilo dolgčas.

P.S. Toliko več ostane za druge... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo držalo.

Sedaj morajo še samo ugotovit kaj (predvsem pa kako) s tem viškom počet. :whistle:

Množiti si, množiti. Da pade cena delovne sile. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Množiti si, množiti. Da pade cena delovne sile. :whistle:

in pol vsi ekonomijo študirat.

ekonomistom je namreč pol vsaj prbližn jasno, zakaj ne dobijo službe :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in pol vsi ekonomijo študirat.

ekonomistom je namreč pol vsaj prbližn jasno, zakaj ne dobijo službe :P

Samozaposlitev je prihodnost. In Ekonomija mi tu pomaga. Cinizem je pa odvečni balast, Symru.

But you know that, don't you?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samozaposlitev je prihodnost. In Ekonomija mi tu pomaga.

But you know that, don't you?!

Mhm, to elo dobro vem :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kaj pa to, ko mi je psihologinja rekla, da sem odvisen od seksa.... Jaz pa sploh ne vem kaj seks je....

:D

Bil sem na testiranju za neko službo.... in sem moral izpolnjevati tudi takšne brezvezne teste (kao psihološke) in je psihologinja (pa še lušna za pogledat) rekla da sem odvisen od seksa. Mi je žal da ji nisem reko, če mi želi pomagati pri zdravljenju moje odvisnosti!

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

XDR, mona, ti je med vrsticami hotela povedat ta psihologinja, da bi te rada nategnila... :devil:

škoda, da si zamudil... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!