Skoči na vsebino

SEX in POP PSIHOLOGIJA


XDR

Priporočene objave

lahko pa je seks tisti, ki povzroča probleme in psihofizične negativne reakcije pri posamezniku ali več njimi....

Napr.

Če nateguješ sosedo in oba vesta, da te doma čaka žena. To zagotovo povzroča probleme in p.n. reakcije pri posamezniku in ....

ravnokar mi je Janez Rugljev zaupal njegovo modrost:

Seksualno prebujena ženska je tista, ki zna uporabiti svoje mednožje za začaranje norih dedcev......Da lahko reče: se bom razgalila, ti jo bom nastavila. Jo boš imel, lahko jo gledaš, lahko masturbiraš, lahko pa me tudi pokavsaš. To mora znati. Če tega ne zna, je infantilna, neuporabna, je kod klada.

:slap:

Ali mislite, da je dr. Rugelj dober ljubimec ?

Meni se to vprašanje že dlje časa zastavlja. Nekako pri njem še nisem zasledil, da bi kdaj oddajal kakšno pozitivno energijo, toplino, raje nasprotno. Dvomim, da je lahko kot noč in dan različen v privatnem življenju. Katera nesrečnica lahko dlje časa uživa ob njem? K sreči ga spolnost že precej časa več ne zanima, ker bi znalo biti, da ima njegova partnerka zaradi tako morečega karakterja ornk suho pizdo. Torej dr. svoj posteljni manjko nadomešča s soljenjem pameti drugim.

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odlično vprašanje  :)

Pravzaprav niti ne. Ker se kaj lahko zgodi, da bo o tem razpravljal cel regiment motomarsowcev, ki so si sliko ustvarili zgolj na podlagi tega, kar so (napol) prebrali v raznih tiskovinah tipa Lady in tega, kar so jim povedali strici.

Meni (kolikor sem jo pač videval) gospa Rugelj nikoli ni dajala vtisa zagrenjene, zatežene, nevrotične, zasušene, tercialske "nesrečnice" (© Levči). Prej nasprotno. Ergo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...... Prej nasprotno. Ergo...

......je moznosti pravilnih odgovorov vec; nekako multiple choice, takozvani. :devil:

sa postovanjem, dragi profesor. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......je moznosti pravilnih odgovorov vec; nekako multiple choice, takozvani. :devil:

The Choice is only One - Multiple Orgasm ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravzaprav niti ne. Ker se kaj lahko zgodi, da bo o tem razpravljal cel regiment motomarsowcev, ki so si sliko ustvarili zgolj na podlagi tega, kar so (napol) prebrali v raznih tiskovinah tipa Lady in tega, kar so jim povedali strici.

Meni (kolikor sem jo pač videval) gospa Rugelj nikoli ni dajala vtisa zagrenjene, zatežene, nevrotične, zasušene, tercialske "nesrečnice" (© Levči). Prej nasprotno. Ergo...

u maš res...na to pa sploh nisem pomislna... :o

popravljam..

kako brezvezno vprašanje :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimaš.

Oz. imaš v tem smislu, kot če bi rekel - če imaš probleme z gležnjem, jih ne boš rešil, če boš šel na masažo komolca.

mislim, da nisi dobro razumel kaj sem htel povedat...

Povedat sem hotel:" S SEKSOM NE rešujemo težav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim, da nisi dobro razumel kaj sem htel povedat...

Povedat sem hotel:" S SEKSOM NE rešujemo težav.

točno to ti je povedal :)

če imaš probleme z gležnjem, jih ne boš rešil, če boš šel na masažo komolca.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim, da nisi dobro razumel kaj sem htel povedat...

Povedat sem hotel:" S SEKSOM NE rešujemo težav.

Ti nisi mene razumel ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rugelj je po mojem impotenten... In zato se tako napihuje, ker je določene stvari lažje nekomu vbijat v glavo, kot pa jih dejansko narest... :lol1:

Mogoče je pa samo malo zmešan... :hmm:

Popravljeno . Popravil chris
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj bi jih imelo, ja. Ampak ni vse tak. Rugel je tudi po mojem impotenten, pa še malo je :slap: .

Kaj pa na intenzivnost in hitrost orgazma, se vam zdi, da vpliva psihološko stanje človeka? V kakšni strokovni knjigi piše, da ljudje s kompleksi o svoji telesni postavi, težje doživijo orgazem ali pa ga doživijo prehitro.

Tem problemom pa naj bi bili bolj izpostavljeni moški kot ženske. Le zakaj?

:zzz:

Popravljeno . Popravil Nalepka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj bi jih imelo, ja. Ampak ni vse tak. Rugel je  tudi po mojem impotenten, pa še malo je  :slap: .

Kaj pa na intenzivnost in hitrost orgazma, se vam zdi, da vpliva psihološko stanje človeka? V kakšni strokovni knjigi piše, da ljudje s kompleksi o svoji telesni postavi, težje doživijo orgazem ali pa ga doživijo prehitro.

Tem problemom pa naj bi bili bolj izpostavljeni moški kot ženske. Le zakaj?

Če je Rugelj impotenten - se ti zdi, da bi do tega lahko prišel zato, ker je preveč gruntal o teh stvareh, tko kot ti? ;)

Mogoče pa vidva obadva z blebetanjem o psihi in seksu skušata rešit težave z impotenco?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HEHE!!!

Jaz nimam problemov z impotenco! Samo zanimalo me je kaj ostali forumovci mislijo o vsem skupaj.  :rolleyes:

Ruglja je tudi zanimalo ... pa se je pač pogovarjal s folkom... verjetno malo več, kot kdorkoli od nas ... In zdaj ga imate vsi za impotentneg,a pa dvomim, da se je kdo od tukaj z njim dol dal... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ruglja je tudi zanimalo ... pa se je pač pogovarjal s folkom... verjetno malo več, kot kdorkoli od nas ... In zdaj ga imate vsi za impotentneg,a pa dvomim, da se je kdo od tukaj z njim dol dal... :lol:

poleg tega je vecina negativne rugljeve fame posledica clankov v babjih revijah kot sta jana in lady ter podobna navlaka....

ob branju njegovih knjig, kjer te svoje tako strašno šokantne stvake, ki so bili izrečeni med intervjujih tudi razlaga, človek nekako dobi vtis da stric ze ve kaj govori.....

:)

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HEHE!!!

Jaz nimam problemov z impotenco! Samo zanimalo me je kaj ostali forumovci mislijo o vsem skupaj.  :rolleyes:

Ce bi rekel da nimas tezav s potenco, bi sklepal da imas trdega. Ker pa si rekel da nimas tezav z IMPOTENCO, sklepam da si impotenten in imas mlahavega. :D

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poleg tega je vecina negativne rugljeve fame posledica clankov v babjih revijah kot sta jana in lady ter podobna navlaka....

ob branju njegovih knjig, kjer te svoje tako strašno šokantne stvake, ki so bili izrečeni med intervjujih tudi razlaga, človek nekako dobi vtis da stric ze ve kaj govori.....

:)

S tem se strinjam, je pa tudi res, da je še najbolj učinkovit in najbolj "logično" piše kar se alkoholizma tiče. Sem pa tudi veliko njegovih člankov in idej porebrala kar se tiče seksualnosti, se mi pa zdi, da se je na to pot spravil samo zato, ker ima ime in ker je rad šokanten in ker ima določen vpliv, je pa veliko manj snovi, s katero bi se strinjala in stala za njo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce bi rekel da nimas tezav s potenco, bi sklepal da imas trdega. Ker pa si rekel da nimas tezav z IMPOTENCO, sklepam da si impotenten in imas mlahavega. :D

:grrr ...no ja :hmm: , glede na to, da bojda moške v življenju vodita samo dva nagona, seks in lakota (+ žeja :blush: ) :grim , je treba vsakemu, ki ma mehkega dat sendvič :lol1:

Toliko o psihologiji :whistle:

Popravljeno . Popravil Sam dePihlja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!