Skoči na vsebino

SEX in POP PSIHOLOGIJA


XDR

Priporočene objave

Meni se pa zdi, da tukaj modrujejo več ali manj tisti, ki ........ :ninja:

Rajš ne povem :devil: :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se pa zdi, da tukaj modrujejo več ali manj tisti, ki ........  :ninja:

Rajš ne povem  :devil:  :xx:

brez komentarja :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je pa tako, imaš pa probleme z zdravjem, alkoholom, impotenco, ženskam in z ostalimi stvarmi..........

the choice is yours  :004  .)

Vseeno raje izberem življenje, pa naj bo še takšen shit.

Meni se pa zdi, da tukaj modrujejo več ali manj tisti, ki ........  :ninja:

Rajš ne povem  :devil:  :xx:

Slabo se ti zdi :whistle: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni se pač malo še pohecamo zraven, pa upam, da nas zaradi tega ne smatrate za pametnjakoviče... eni pa samo pametujejo, kako drugi pametujejo.....

i wonder... :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:

:whistle: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni se pač malo še pohecamo zraven, pa upam, da nas zaradi tega ne smatrate za pametnjakoviče... eni pa samo pametujejo, kako drugi pametujejo.....

i wonder... :hmm:  :hmm:  :hmm:  :hmm:

:whistle:  .)

Ma pusti. Verjetno je tudi njim lepo na svetu. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni se pač malo še pohecamo zraven, pa upam, da nas zaradi tega ne smatrate za pametnjakoviče... eni pa samo pametujejo, kako drugi pametujejo.....

i wonder... :hmm:  :hmm:  :hmm:  :hmm:

:whistle:  .)

Motobaby tega ne razume. Za njo so itaq vsi pametnjakovici.

Zacel sem pa jst, k sem se na eno slovnicno vrgu-bilo pa je misljeno kot hec in ne kot pikolovskost.

Sorry motobaby, ne bit sitna, sej bom vse zrihtu .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motobaby tega ne razume. Za njo so itaq vsi pametnjakovici.

Zacel sem pa jst, k sem se na eno slovnicno vrgu-bilo pa je misljeno kot hec in ne kot pikolovskost.

Sorry motobaby, ne bit sitna, sej bom vse zrihtu .)

Ej, mali :fight2:

Kaj neki klamfaš tuki; malo se umiri. :devil:

Pa sploh nism sitna :grim

P.s.: :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse to mi že malo na filozofijo liči in ne na psihologijo. Malo smo skrenli s poti.

Da vas prašam. Kako pa na vas vpliva okolje. Glede na to kje se nahajate. Na vaše spolne potrebe. Kdaj ste najbolj potrebni enega ornk seksa.

To seveda precej intimno a je dobra tema za nakladanje in razkladanje. Ja pa govorimo tukaj o psihosocialnem okolju. Tak da zaj še lahko kako rečemo o psihosocialnem okolju.

:yea2:

Cenzurirano

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da vas prašam. Kako pa na vas vpliva okolje. Glede na to kje se nahajate. Na vaše spolne potrebe. Kdaj ste najbolj potrebni enega ornk seksa.

Najbolj se mi zahoče, ko v mesnici meso kupujem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa britof?

Britof ti je ta boljši.

Ko smo ga srali pred leti po Varaždinu, je bilo na britofu najbolj ziher. Bog isus te ni prišel motit. Samo babe so rable nekaj cajta, da so se navadle.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Britof ti je ta boljši.

Ko smo ga srali pred leti po Varaždinu, je bilo na britofu najbolj ziher. Bog isus te ni prišel motit. Samo babe so rable nekaj cajta, da so se navadle.

Isto rečem za britof v Jurovskem dolu, pa tistega v Gornji radgoni in za okolico cerve pri Sv. Trojici zraven Lenarta ... ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Isto rečem za britof v Jurovskem dolu, pa tistega v Gornji radgoni in za okolico cerve pri Sv. Trojici zraven Lenarta ... ;-)

Zdaj pa si zamisli no verno bakico, ki gre mimo, ko ravno najhuje nažigaš. Kaj si le misli od kod tile čudni zvoki in zdihljaji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HEHE!

:OK:

Mislim, da bi takoj prišli kakšni eksorcisti in začeli hudiča izganjat.

No malo bolj resno. Po študijah, ki jih ni opravil dr. Rugelj, se da prebrat, da je izbira kraja kjer se spolni odnos odvija zelo pomemben za nadaljno spolno življenje. Gre nekako takole. Če par prepogosto izbira nenavadne kraje za spolni odnos, se lahko zgodi in kar se po navadi tudi zgodi, da se par kasneje v postelji naveliča izvajati takšne in drugačne elemente. Se prične dolgočasit in to pripelje do negativnega psihosocialnega okolja.

Hm. Kaj pa vem. Pa vi? kaj mislite?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali je res tako narobe, če nekdo pač ne mara sekati v postelji? Se mi zdi, da je čisto vseeno kje zadovoljuješ svoje take in drugačne potrebe, važno je, da se najdeta dva, ki uživata v zadovoljevanju istih potreb na isti način. Postelja sicer meni ne pomeni prostor, kjer ne bi hotela nikoli seksati, ravno obratno, ne vidim razloga zakaj bi se moja spolna praksa kazala za manj kakršnokolipač samo zato, ker pa to vsi v postelji počnejo in je zato brez veze.

Še vedno mislim, da je najbolj pomembno v prvi vrsti s kom to počneš in v da počneš to tako, da obema paše. Pa če je to v postelji, na tleh, v kleti, zunaj, na drevesu, v avtu...... ali nikjer........... Torej tudi prostor ne pogojuje samega spolnega razpoloženja oz. naveličanosti, ampak osebek s katerim to počneš...... Lahko v isti postelji seksaš z osebo, katero si se naveličal že 15. let nazaj in ti je čisto mimo s to osebo seksati, ali pa se drugi dan dobiš z osebo, ki ti požene kri po žilah in ti taista postelja predstavlja meko seksualnosti....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NA! Pa imamo enkrat tapravi odgovor! Do zdaj sem bolj spraševal in upal da se bo kdo našel, ki bo na vprašanje tako odgovoril kot sem si predstavljal! To bo to.

PUPA :worship: :worship: :worship:

Vsaka ti čast!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se s pupo strinjam.

samo odgovor nalepke nekako cudno deluje. oz. je celotna tema nekako cudno napeljana; same neke napol napletene nemigancije nalepkine. in potem ocenjevanje kdo kje poda kaksen odgovor.

but mebbe it´s just me.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In če še malo dopolnim Pupo.

Poleg tega, da ni toliko važen kraj kot, da ti je všeč partner, je še ena caka. In to koliko si potreben sexa. Pri hudi sili si tudi malo manj izbirčen pri partnerju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In če še malo dopolnim Pupo.

Poleg tega, da ni toliko važen kraj kot, da ti je všeč partner, je še ena caka. In to koliko si potreben sexa. Pri hudi sili si tudi malo manj izbirčen pri partnerju.

Če pa je sila res huda sploh ne rabiš partnerja :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No malo bolj resno. Po študijah, ki jih ni opravil dr. Rugelj, se da prebrat, da je izbira kraja kjer se spolni odnos odvija zelo pomemben za nadaljno spolno življenje. Gre nekako takole. Če par prepogosto izbira nenavadne kraje za spolni odnos, se lahko zgodi in kar se po navadi tudi zgodi, da se par kasneje v postelji naveliča izvajati takšne in drugačne elemente. Se prične dolgočasit in to pripelje do negativnega psihosocialnega okolja.

Hm. Kaj pa vem. Pa vi? kaj mislite?

Mislim, da je odvisno od vsakega posameznika in para ... posploševat tu ne gre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!