Skoči na vsebino

Glasbena oprema oz. ferštekeraj


Špilferderber

Priporočene objave

Mene pa zanima, če ma kdo postavljene zvočnike tako, da se sliši , kaj je hotel producent povedati????

Drgač pa dobr butajo teli vaši sistemi, ob steno.

Jest pa prisegam na Sansui iz 80tih ojačevačem in KEF zvočniki, samostoječimi. Barva kostanja mi pa glih k omaram paše

Popravljeno . Popravil pirurirko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K videm da se nekateri tle mal bl spoznate (kot jst :D), bi vas vprašu za mnenje. Prodajam tole zadevo, a je to vredno tolk al mogoče hočem malo preveč. Preden sem sestavil ceno sem malo pogledov po bolhi, pa se za tak keš prodajajo mal bolši stolpi, na tak način je bla formirana cena :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po mojem mnenju je vredno toliko vendar tolko dnarja za to "zastarelo" zadevo sigurno neboš dobil. nevem, mogoče se pa motim.

pusti oglas na bolhi pa če nebo šlo tak daleč znižaj dokler se nebo kdo najdo : ))

pa veliko sreče (rabil jo boš!)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za spodbudne besede :D

Drugače zadeva dober šopa, bi jo obdržu, sam k ta jajc od motorja tolk stane :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja če v tej smeri razmišljaš...

jaz tega naprimer nebi prodajal.

šparal bi dokler se nebi od žene ločil in bi ji to zapustil, da nebi mogla rečt da je ostala "brez vsega".

jvc so kvalitetni sistemi, samo kvalitetno gor al dol če za 100€ že dobiš z mp3jem pa usb prklučkom pa nevem kaj še vse.

probaj po delih prodat, tak lahko še koga nategneš samo bo trajalo en cajt da to prodaš.

no pa naj še drugi kaj povejo, je čist možno da se motim ker nisem na tekočem pri teh stvareh.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Zanima me ali ima kakšen forumaš kakšen star MARANTZov ojačevalec, letnik cca. 76 -79?

Popravljeno . Popravil PURPLE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me ali ima kakšen forumaš kakšen star MARANTZov ojačevalec, letnik cca. 76 -79?

Jaz imam Marantz PM750DC - menda je letnik 1981...

post-2208-12533432676_thumb.jpg

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam Marantz PM750DC - menda je letnik 1981...

D.

Danči in kako si zadovoljen z njim, dela vredu? Ga pogosto - dnevno/tedensko uporabljaš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danči in kako si zadovoljen z njim, dela vredu? Ga pogosto - dnevno/tedensko uporabljaš?

Razen iztrošenih potenciometrov (predvsem glasnost in 'balance') in stikal (npr. tisto za izbiro vira), ki občasno izgubijo stik, dela izvrstno.

Uporabljam ga pa pravzaprav vsak dan - je namreč edini ojačevalec, ki ga imam. Ga pa ne uporabljam 'avdiofilsko', glasbo pač imam kot neko 'ozadje', da ni preveč mirno in tiho... :)

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Za moje glasbene užitke uporabljam klaviaturi Yamaha S90 ES, Yamaha S80, zunanjo zvočno kartico M-audio FireWire Audiophile, dvokanalni mixer ter studijska monitorja Behringer Truth B2031A. Vse pa gre preko I-Maca in Logic-a Pro9.

3002-1.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Še slika

post-11617-125856869997_thumb.jpg

Najbližje kar sem našel trenutno je tole. Pred davnimi leti (`78) sem imel G701 :worship: čista eksotika! Za njega preko (konsignacije) starejši se bodo spomnili dal celo premoženje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Za moje glasbene užitke uporabljam klaviaturi Yamaha S90 ES, Yamaha S80, zunanjo zvočno kartico M-audio FireWire Audiophile, dvokanalni mixer ter studijska monitorja Behringer Truth B2031A. Vse pa gre preko I-Maca in Logic-a Pro9.

lepo, tudi jaz sem lastnik dveh yamah S90 ES ter SY-35 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tak zgleda pri meni doma,tuner yamaha rx 497, kasetar sony,zvočniki dali ,spredaj samostoječi vzadaj mali na steni.špila zadovoljivo, basa ne rabim, bi pa blo fajn menjat ojačevalec za močnejšega (al pa tud ne, sem mel na probi denona iz big banga pa me je razočaral)

post-9572-127358644783_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

a bi se kdo tle gor najdu ki se spozna na saksofone? doma imam abrahama in za darilo kupujem sax za cca 500E.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

a bi se kdo tle gor najdu ki se spozna na saksofone? doma imam abrahama in za darilo kupujem sax za cca 500E.

bo najbolje, da se mal zavrtiš okrog kakšnih članov "plehband". Kolk vem, mislim da je saksov več vrst oz. vsaj dve vrsti.

Kupovanje inštrumenta je prav tako kot kupovanje motorja. Lohka je vse OK lohka te pa :l_01:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bi se kdo tle gor najdu ki se spozna na saksofone? doma imam abrahama in za darilo kupujem sax za cca 500E.

Kakšen mesec nazaj sem v Hoferju videl da prodajajo saksofone (sem skoraj "dol padel" od smeha, kdo pa je že videl, da v "špeceriji" prodajajo kaj takega). Očitno je bil ostanek neke stare akcije: http://www.hofer.si/si/html/offers/58_13766.htm

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Že nekaj časa razmišljamo kaj bi kupil prijatelju za 40 let, ker je velik ljubitelj gramofonskih plošč (ima kar obsežno zbirko), gramofon pa je pred kratkim šel rakom žvižgat, zato razmišljamo o nakupu le tega. Me pa zanima če kdo ve, kje se da to še dobit, ker sem že spraševal po trgovinah,pa ni nikjer nič "pametnega".

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že nekaj časa razmišljamo kaj bi kupil prijatelju za 40 let, ker je velik ljubitelj gramofonskih plošč (ima kar obsežno zbirko), gramofon pa je pred kratkim šel rakom žvižgat, zato razmišljamo o nakupu le tega. Me pa zanima če kdo ve, kje se da to še dobit, ker sem že spraševal po trgovinah,pa ni nikjer nič "pametnega".

Hvala

Razen novejših usb gramofonov je trg res bolj slab,jaz bi na bolhi pogledal za kakšnim dobro ohranjenim tehnicsom 1210..

Kuzma je pa najbrž predrag...je pa tolev big bangu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 let pozneje...

Zima je mimo in nimate časa doma poslušati glasbe, zato :

 

- ali ima kdo naprodaj KLASIČEN stereo receiver, delujoč brez škripanja in hreščanja do ene 80 EUR ?

  Starejši Japonci imajo prednost.

 

- če ga ni, bi me zanimal tudi integriran ojačevalec po zgornjih kriterijih.

 

Zanima me, če se vem kaj valja doma, oglase imam pod kontrolo (sami neki multi pa AV...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!