Skoči na vsebino

Super Tenere klub


Priporočene objave

Kaj je fantje ste že prišli domov :yea1: ??

Evo par slik z vožnje katera je potekala danes od 11.00 ure , v glavnem po makadamu iz Ljubljane pa do Prestranka od koder smo se začeli vračati domov ob 18.00 uri. Mislim, da bo imel največ za pokazat in napisat Zupi :rolleyes: . Seveda ostali tudi svoje prispevke gor. Jaz sem danes nažalost pozabil fotoaparat pa sem slikal s telefonom to pa ni to to.

post-9108-1220815605_thumb.jpg

post-9108-1220815584.jpg

post-9108-1220815631_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Miting po moje uspel specialno. :) Marsikaj smo doživeli (malo smo se prevračali, malo smo pumpali :) ), pa živi in zdravi smo se vrnili kar je glavno. Ravniju zahvala za dobro turo in prvo pomoč. Zupiju pa za polne želodce :). Steneretu in hopu pa za dobro družbo. Evo še nekaj slik iz moje strani.

post-19616-1220819762_thumb.jpg post-19616-1220819090_thumb.jpgpost-19616-1220819182_thumb.jpgpost-18-1064666653.jpgpost-19616-1220819228_thumb.jpgpost-19616-1220819245_thumb.jpg

post-19616-1220819198_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To bo treba ponovit. Predvsem skoke. :D

Moji superci so skoki očitno koristili, na poti domov sem jo na AC pognal do 180 brez opletanja.

Sem pa danes naročil komplet Heidenau K60. Upam, da bo res taka cena, kot je obljubljena (dobrih 110 eur)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se potem od Celja tudi peljal nekje 160 do 170 sem mislil da me bo dobila kakšna nevihta pa sem še pravi čas prispel domov. Še ena informacija če koga zanima na mojem števcu se je tisti dan obrnilo 480km. Doma sem danes na grobo umil motor namazal ketno dolil 4 deci olja in šel na servis kupit obe zračnici :). V kratkem pa še grem v Louis po Panensprej pa dva pajserja.

Še nekaj. Na servisu me je vprašal samo koliko imajo colov pnevmatike. Sedaj pa piše na škatli od zadnje zračnice da sicer je za 17 colov vendar od širine 110 do 130 moja pnevmatika pa je široka 140. Je to lahko problem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se potem od Celja tudi peljal nekje 160 do 170 sem mislil da me bo dobila kakšna nevihta pa sem še pravi čas prispel domov. Še ena informacija če koga zanima na mojem števcu se je tisti dan obrnilo 480km. Doma sem danes na grobo umil motor namazal ketno dolil 4 deci olja in šel na servis kupit obe zračnici :) . V kratkem pa še grem v Louis po Panensprej pa dva pajserja.

Še nekaj. Na servisu me je vprašal samo koliko imajo colov pnevmatike. Sedaj pa piše na škatli od zadnje zračnice da sicer je za 17 colov vendar od širine 110 do 130 moja pnevmatika pa je široka 140. Je to lahko problem?

Oj mislim da nebi smel bit problem.Če pa jo lahko zamenjaš pa le zamenjaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se potem od Celja tudi peljal nekje 160 do 170 sem mislil da me bo dobila kakšna nevihta pa sem še pravi čas prispel domov. Še ena informacija če koga zanima na mojem števcu se je tisti dan obrnilo 480km. Doma sem danes na grobo umil motor namazal ketno dolil 4 deci olja in šel na servis kupit obe zračnici :). V kratkem pa še grem v Louis po Panensprej pa dva pajserja.

Še nekaj. Na servisu me je vprašal samo koliko imajo colov pnevmatike. Sedaj pa piše na škatli od zadnje zračnice da sicer je za 17 colov vendar od širine 110 do 130 moja pnevmatika pa je široka 140. Je to lahko problem?

Ni problema sej ima zdej Zupi tudi to dimenzijo 130 če se ne motim.

Ja Zupi-ju ni treba več skrbeti za zračnice on ma sedaj novo :D :D :D :D

Aja Zupi dej mi pošlji tisto sliko brez glav, ampak meni seveda brez cenzure :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zupi meni tudi pošlji to sliko necenzurirano seveda.

Za naslednjič sem jaz takoj za! Vikend imam skoro vsak fraj tak da je od vas odvisno. Hop in ravni sta še imela veliko idej za tisti konec.

Zupi ti kar nabavi zračnice mene boste malo več časa čakali če bom letel v Ormož po njih. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zupi jest bi tud tole necenzurirano rad če se da je glih za v garažo na steno, oziroma VIP prostor :worship:

P.S. Pa ne sekiri se zarad gume to gre vse zraven,kaj pa veš mogoče naslednjič še kaj hujšega rata :headbang: :slap: boh ne daj :cry:

Popravljeno . Popravil Hop
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zupi ti kar nabavi zračnice mene boste malo več časa čakali če bom letel v Ormož po njih. :)

Ja potem za nasslednjič bi morali imeti s seboj tudi taborno opremo s sabo, da bi prespali :ninja: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja potem za nasslednjič bi morali imeti s seboj tudi taborno opremo s sabo, da bi prespali :ninja: :naughty:

Ravni ka to kej na mene leti.?

(si dobil brez cenzure)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravni ka to kej na mene leti.?

(si dobil brez cenzure)

NE niti slučajno, sem dobil hvala!!! slika je za v okvir , tista z glavam he,he

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!