Skoči na vsebino

Super Tenere klub


Priporočene objave

Ni zime za eskime. Jaz se tak celo leto vozim. Edino malo se mi smili motor ko ga vozim po soli. Baje se dobi silikonski sprej da nasprejaš kritična mesta da ti jih sol in rja ne razžreta. No diskov ne smeš drugo pa vse lahko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni zime za eskime. Jaz se tak celo leto vozim. Edino malo se mi smili motor ko ga vozim po soli. Baje se dobi silikonski sprej da nasprejaš kritična mesta da ti jih sol in rja ne razžreta. No diskov ne smeš drugo pa vse lahko.

Dober si mene je strah da bi se zvrnu :headbang: pol bi pa bil hudič

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo fantje to bo to:

Kovčka sta dva naročena 36 litrov.

Rokrs8 pazi da nimaš previsoko postavljene kovčke, da ti sopotnik ne bo napol sedel na kovčkih? :)

Popravljeno . Popravil ravni
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne boš menda še zdaj menjeval tega počakaj na sneg.

Ni veliko dela mogoče v soboto ko bo dež bom videl. Drugače pa orodje imam ves tudi urice za štelanje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravni midva bi se skoraj pod nujno morala prej dobiti da bi si jaz to pri tebi malo pogledal kako in kaj.

Ni problema ti kar pridi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni veliko dela mogoče v soboto ko bo dež bom videl. Drugače pa orodje imam ves tudi urice za štelanje

Hop dej ko boš o delal dej posliki pa dej gor da si bomo lahko predstavljali kako to zgleda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim ste se včeraj kar menil, Hop a to so XXXXXX za frgazer? :huh:

Ja XXXXXXX za frgazarje prov maš :worship: "Schweizer Abstimmung" NI PRIPOROČEN ZA K&N FILTRE!!!!!!

Samo original!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hop zakej to menjavaš? Kolikor vem ti motor dobro gre in malo pije.

Da bo še manj pil pa da bom imel mir za naslednjih 70 do 80Tkm.Sedaj jih ima 84Tkm pan nič olja ne pije.Sem bral na tujih forumih da se da brez problema tud 300Tkm naredit če paziš na mašino.Ko zamenjam bo poraba od 4,5 pa do 6 max če je polno naložena in iz sopotnico/kom.Sedaj imam igle že čisto spuščene pa pije 6,5 do 6,8/100km ni noben nič menjal teh 84Tkm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja XXXXXXX za frgazarje prov maš :worship: "Schweizer Abstimmung" NI PRIPOROČEN ZA K&N FILTRE!!!!!!

Samo original!

Ej si sploh ne predstavljam kam to pride, še nisem imel razstavljenih frgazerjev tako da SLIKA tisočerim odgovori :rolleyes: keri so to K&N FILTRI :unsure:

Popravljeno . Popravil ravni
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej si sploh ne predstavljam kam to pride, še nisem imel razstavljenih frgazerjev tako da SLIKA tisočerim odgovori :rolleyes: keri so to K&N FILTRI :unsure:

Športni filtri ma bolj globok zvok pa pravjo da bolj leti,sam jaz nisem interesent za to da leti mam rad off road :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni problema fantje bomo"Šraufal" jaz sem se poglobu do konca v ta motor tako da ni problema če bo kdo imel probleme me sam pokličte pa bomo vse zrihtal :worship:

Popravljeno . Popravil Hop
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da bo še manj pil pa da bom imel mir za naslednjih 70 do 80Tkm.Sedaj jih ima 84Tkm pan nič olja ne pije.Sem bral na tujih forumih da se da brez problema tud 300Tkm naredit če paziš na mašino.Ko zamenjam bo poraba od 4,5 pa do 6 max če je polno naložena in iz sopotnico/kom.Sedaj imam igle že čisto spuščene pa pije 6,5 do 6,8/100km ni noben nič menjal teh 84Tkm

verigo odmične gredi moraš še zamenjat. mojo se je že slišalo, v elisi so pa rekli, da je pri 60kkm treba že razmišljat o menjavi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verigo odmične gredi moraš še zamenjat. mojo se je že slišalo, v elisi so pa rekli, da je pri 60kkm treba že razmišljat o menjavi.

Že zamenjana :worship: pa ventili naštelani :worship: pa membrane tud zamenjane.Sam še tele igle pa puše pa je mir :whistle: Upam :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa nekaj še bo treba ugotoviti kako narediti da se bo prestavljanje brzin bolj mehko ker se mi motor kar smili ko tako prašči na čase ko prestavljam. Baje je do zaradi preveč olja med lamelami in se sprimejo sem nekje videl da se da nekaj urediti v tem smislu vendar ne verjamem preveč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa baje veriga sploh ni draga. Kaj pa narediti da manj olja troši?

Vprašanje kaj je lahko so tefloni šli.Pol je pa treba glavo dol vzet ventile ven pa nove teflone not,če pa še to ne pomaga pol pa obročke menjat.V najhujšem primeru "generalka :headbang: " Bog ne daj to je pol jama brez dna ogromno €

P.S. Veriga je okrog 65€

Popravljeno . Popravil Hop
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa nekaj še bo treba ugotoviti kako narediti da se bo prestavljanje brzin bolj mehko ker se mi motor kar smili ko tako prašči na čase ko prestavljam. Baje je do zaradi preveč olja med lamelami in se sprimejo sem nekje videl da se da nekaj urediti v tem smislu vendar ne verjamem preveč.

Ali pa o lamele krive, dej jih dol pa poglej če so krive.

Športni filtri ma bolj globok zvok pa pravjo da bolj leti,sam jaz nisem interesent za to da leti mam rad off road :worship:

Če se bolj sliši potem tudi slabše čisti tako da odpade

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!