Skoči na vsebino

Super Tenere klub


Priporočene objave

No v sredo pa jaz ne morem, sem zutraj zvedel.

Kaj pa torek? 7dnevna napoved je tudi bolj obetavna za torek kot sredo.

Zupi, midva se lahk nekje dobiva, da greva skupaj.

Meni je načeloma vseeno, vsaj zaenkrat. Lahko tudi torek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

tudi meni je vseen... no pa paviljon mi narište... najbolj da kar semle... :OK: - da bom vedu kam priti

Popravljeno . Popravil Ozzie
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi meni je vseen... no pa paviljon mi narište... najbolj da kar semle... :OK: - da bom vedu kam priti

Evo:

[attachmentid=97086]

post-29-1178866856_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je zaenkrat še vseen,bom vidu kaj bo u pondelk v službi.Stenere kar se mene tiče lahk gremo tudi juter ali v nedelo na kafe.

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je zaenkrat še vseen,bom vidu kaj bo u pondelk v službi.Stenere kar se mene tiče lahk gremo tudi juter ali v nedelo na kafe.

:yea1:

potem v torek če o vreme??? :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreme jutri bom samo nevem če za motor :(

Se beremo dopoldan, ko bomo videli kakšno bo ratalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla. Men juter žal ne bo ratal(SLUŽBA) :headbang: pa drugič!!!!!L.P.zupi(če bo kaka sprememba pa naj kdo pokliče na MBT) :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

v dež me ne spraviš ven... za noben denar... :D

v petek se lahko zmenmo popoldne, pa se dobimo nekje "vmes". Racmo: Žalec - Kranj- Lj ... center je nekje na Trojanah al pa v Motniku. Jaz bi pribrzel kar v Motnik.

Kolkor se jaz spomnim majo tam eno oštarijo sred vasi... A ma kdo kakšen drug predlog.???

U glavnem povejte, pa nardemo nekaj. Petek vreme kaže ok.

:OK:

Al pa zarad mene tud kje u Vranskem - al pa tista oštarija pred Vranskim - pri Ločici - za cesto???

Popravljeno . Popravil Ozzie
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja za jutri dobro kaže... Upam, da bom naredil vse že danes in bom jutri res frej (je 90%). Tako, da se bom jaz popoldne mal zapeljal. :OK: Računam, da bi bil v Motniku (če se zmenimo) okoli 1630-17h.... Pa povejte še vi... če ste za cajt in za kraj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz jutri končam s službo že ob enih, tako da se ostali zmente, kdaj in kje.

Meni tudi Climberjeva lokacija ustreza, vse je odvisno od tega, kam se mislimo it peljat.

Zupi, če boš imel čas it zraven, me pokliči (gsm je v profilu) in se nekje v Žalcu dobiva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, če se bomo danes do 12h zmenil pridem, dugače :? ... mi je pa načeloma čist vseen a se dobimo v lj a kje drugje... stenere, climber... povejta... Tudi za uro mi je načeloma vseen... Skoraj boljš je res, da se dobimo "čimprej"...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma se menimo, ko bi šli na Nordkapp.

Torej ob treh popoldne pri Paviljonu v Brezovici ? Climber, Ozzie, ok?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Ma se menimo, ko bi šli na Nordkapp.

Torej ob treh popoldne pri Paviljonu v Brezovici ? Climber, Ozzie, ok?

Po mojem bi se res prej zmenil za nordkap... :)

No evo... jaz sem za - pridem ob 1530. na brezovico.Pa če bom sam bom pa sam.

Popravljeno . Popravil Ozzie
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma spet štala s časom. Če mi rata mi rata, čene vas mogoče lovim, če ne :angry: :headbang: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa je ponedeljek.... Moj vikend je bil za en ***. :( Prehlajen. In potem veste, kako je: lep sončen vikend, ki kliče ven,... jaz pa notri oz. sem se grel na soncu... :headbang:

Še v petek dopoldne sem bil ok, potem pa iz ure v uro.... No v glavnem, a ste naredil kakšno furico.

Jaz niti enega km. Motorja sploh pogledal nisem... Še zdaj ne morem verjet... :(

Upam, da ste mel ostali dober vikend.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem svojo ST v nedeljo zjutraj ko so mi jo dostavili lepo parkiral v garažo in do prvega prostega časa in seveda moje dobre volje bo čakala tam. :? :cry: :BUA: Vzrok? V soboto sem moral službeno na obalo, grem v Žusterni na pijačko in ko sem hotel preparkirat se mi je vklopil štarter in dokler po nekaj minutah boja (bil sem brez orodja :slap: ) ko sem z navadnim ključem za vrata se dokopal do akumulatorja in ga odklopil, ni hotel nehati vrteti. Vzrok, verjetno kaka kontaktor, morda celo kontakti na štarterju. Ko bo čas pred vsem pa volja bom pogledal :cry:

Tolik o lepem vikendu :headbang:

Ne me vprašat kdaj se dobimo :?

No, pa je ponedeljek.... Moj vikend je bil za en ***. :( Prehlajen. In potem veste, kako je: lep sončen vikend, ki kliče ven,... jaz pa notri oz. sem se grel na soncu... :headbang:

Še v petek dopoldne sem bil ok, potem pa iz ure v uro.... No v glavnem, a ste naredil kakšno furico.

Jaz niti enega km. Motorja sploh pogledal nisem... Še zdaj ne morem verjet... :(

Upam, da ste mel ostali dober vikend.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo še en ST-jaš se javlja na "raport". Kaj je res treba res dati za en pir, da se zadeva zorganizira? :OK:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pride kdo od S.Tašev v CELJE na zbor? V soboto če bo vreme (dam za pir) kak se pa skup spravlamo mi pa itak ne bo treba dat. :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kr hecaj se, se me ne boš po parih pirih rešil, ker se me ne primejo. Sej na uniju piše pivo? :whistle:

Ja načeloma pridem, bolj proti večeru, lahk narediva kako krajšo furo, preden bo tema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!