Skoči na vsebino

Super Tenere klub


Priporočene objave

Ma sej veš da nisem hotel s tem K pa O začet.Je bilo že preveč tega.  (Its not funny any more)

:notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla Zupi, ma je una slika gor super samo ena Honda kvari poprečje oz. idilo he,he :beer2:

 

 

Kljub temu, da je tole Super Tenere klub tema pa mislim, da Africa Twin in Super Tenere še kako in zelo lepo pašeta skupaj... :OK:

Če bi imel prostor v garaži (in manj pajčevin v denarnici), sta ta motorja med prvimi, ki bi jih imel v zbirki!   :wub:

Popravljeno . Popravil Joker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kljub temu, da je tole Super Tenere klub tema pa mislim, da Africa Twin in Super Tenere še kako in zelo lepo pašeta skupaj... :OK:

Če bi imel prostor v garaži (in manj pajčevin v denarnici), sta ta motorja med prvimi, ki bi jih imel v zbirki!   :wub:

Ja seveda, sej to je samo bil hec  .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoče kdo ve kje bi lahko nabavil notranji zadnji blatnik za xtz 1200?

Andrej

Yamaha KMC predvidevam (če si iz LJ). :huh:

Popravljeno . Popravil ravni
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem še na sončni zaposlen sam vreme bo!!

Zupi, kdaj se gremo učit po ta zadnjem pelat, da nas tvoj brat mal inštruira?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zupi, kdaj se gremo učit po ta zadnjem pelat, da nas tvoj brat mal inštruira?

Ni problema ti sam povej kdaj maš čas,lahk gremo pa tud po dveh kolesih kam na kako kavo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sem bil malo nerden :headbang:  sem v garaži prevrnil motor in se je zlomila roča od prve bremze (samo ročka je šla napol).

Ali jo morda kdo ima?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla aluminij se da tudi lepo zavarit.L.p zupi

Ker sem bil malo nerden :headbang:  sem v garaži prevrnil motor in se je zlomila roča od prve bremze (samo ročka je šla napol).

Ali jo morda kdo ima?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem da se da, vendar je bla ročka že od prej kar orng zmatrana 

Tucko v Luisa se zapel.15 € kom.Če bom pa jaz kaj gor letel ti jo pa jaz prinesem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Tucko v Luisa se zapel.15 € kom.Če bom pa jaz kaj gor letel ti jo pa jaz prinesem.

 

Ja če mi bo čas dopuščal bom res skoču do Lojza, drgač bom pa prek neta naročil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Evo jaz danes dal v mojo ST-ejko prvič sintetiko MOTUL 5W30 :glare:  Jutri se grem mal kopat na morje pa da vidmo kaj se bo zgodilo. No zgoditi se po moje ne more nič drugega kot da ga bo žrla. Bom poročal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo jaz danes dal v mojo ST-ejko prvič sintetiko MOTUL 5W30 :glare:  Jutri se grem mal kopat na morje pa da vidmo kaj se bo zgodilo. No zgoditi se po moje ne more nič drugega kot da ga bo žrla. Bom poročal.

Evo cca 500 km niti kapljice ni požrl olja tako da...... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Evo jaz danes dal v mojo ST-ejko prvič sintetiko MOTUL 5W30 :glare:  Jutri se grem mal kopat na morje pa da vidmo kaj se bo zgodilo. No zgoditi se po moje ne more nič drugega kot da ga bo žrla. Bom poročal.

Evo jaz danes dal v mojo ST-ejko prvič sintetiko MOTUL 5W30 :glare:  Jutri se grem mal kopat na morje pa da vidmo kaj se bo zgodilo. No zgoditi se po moje ne more nič drugega kot da ga bo žrla. Bom poročal.

Evo cca 500 km niti kapljice ni požrl olja tako da...... :OK:

Evo jaz danes dal v mojo ST-ejko prvič sintetiko MOTUL 5W30 :glare:  Jutri se grem mal kopat na morje pa da vidmo kaj se bo zgodilo. No zgoditi se po moje ne more nič drugega kot da ga bo žrla. Bom poročal.

Se opravičujem sem dal notri MOTUL 10W30:OK: in NE 5W30:trance_26_nono:.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
Ob 30. 12. 2015 at 20:00, zupi pravi:

Srečno v novem letu 2016... Pa da bi se v 2016 (vsajdvakratdobil a ne Ravni Hop itd..)

Ja hvala enako, Ja kot bi rekli iz tvojih ust v .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
  • 4 mesecev pozneje...

pozdravljeni!lastnik tenerce od maja letos.sem zelo zadovoljen razen cene nogice za menjalnik(170e)kedo.de.a ve kdo kje sa da dobit kje kako novo za kaj manj denarja.moja je letnik 92.hvala in lp

Popravljeno . Popravil kolomba
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Ob 6. 9. 2016 at 15:35, kolomba pravi:

pozdravljeni!lastnik tenerce od maja letos.sem zelo zadovoljen razen cene nogice za menjalnik(170e)kedo.de.a ve kdo kje sa da dobit kje kako novo za kaj manj denarja.moja je letnik 92.hvala in lp

kolomba https://www.motorcyclespareparts.eu/ poglej tukaj.

Ob 23. 9. 2015 at 11:11, ravni pravi:

Se opravičujem sem dal notri MOTUL 10W30:OK: in NE 5W30:nono:.  

 

Ja moram rečt:sleep2:, da grem dvakrat na morje pa gamoram dolivat tako, da se vračam na staro olje:angryrant1:. 10W30 je že preredko zame. Če bi bla mašinca nova, bi verjetno blo OK ga ne bi nič žrlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

pozdravljeni!zanima me če ima kdo iskušnje z zamenjavo agregata?in sicer od tdm 900 na xtz 750 :) po internetu sem videl več motorjev takih pa me zanima vaše mnenje.drugače pa sem v nedeljo prvič padel z mojo yamaho :( (gramos na ovinku) motorju razen ogledala in nogice od menjalnika ni bilo skoraj nič je pa trpelo in se vedno trpi moja rama.lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!