Skoči na vsebino

Teleskopska palica za samoobrambo...


Hrenowsky

Priporočene objave

Če se ne motim, si ti organ, torej: zakaj pol skačeš okoli s pištolo in palco? :hmm: :P

Ker mora, drugač pa itaq ponavadi kar gole pesti uporabijo, kot je napisal :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti preveč filme gledaš.... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te palice so bedne! Raje si kupi (lahko komot tudi pri nas v trgovini) elektrošoker. Kakih 500.000 voltov bo dovolj. Ko ga s tem rukneš bo itak padel na tla, potem pa lahko storiš kot je rekel vapotek in mu skačeš še po glavi,... Le tvoja domišljija postane meja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da mi je pred dobrim letom en bedak s palico povzročil odprt zlom roke ( 9 vijakov in ploščica), je precej nevarno, če tako stvar uporabljaš.

Če udarca ne bi blokiral, si lahko zamisliš, kaj bi bilo, če bi palica pristala tam, kamor je bila namenjena, torej na glavi.....

Po moje take stvari (pa tudi elektrošokerje, solzivec, itd) uporabljajo samo pizduni, ki neprestano iščejo prepir, pretepati pa se ne znajo.

pa LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Če udarca ne bi blokiral, si lahko zamisliš, kaj bi bilo, če bi palica pristala tam, kamor je bila namenjena, torej na glavi.....

Lahko si zamislim kako bi zgledal frajer, če te ne bi trofil in bi ti prišel v roke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da mi je pred dobrim letom en bedak s palico povzročil odprt zlom roke ( 9 vijakov in ploščica), je precej nevarno, če tako stvar uporabljaš.

Če udarca ne bi blokiral, si lahko zamisliš, kaj bi bilo, če bi palica pristala tam, kamor je bila namenjena, torej na glavi.....

Po moje take stvari (pa tudi elektrošokerje, solzivec, itd) uporabljajo samo pizduni, ki neprestano iščejo prepir, pretepati pa se ne znajo.

pa LP

u fak

zaradi tega mi gre na kurac, k ose lahko kar 15-letna mularija že na forumih, kot je ta (poglej, kdo je začel to temo recimo) kar tko mal pogovarja o tem in kje se dobi itd ... od 100 komadov, ki to nabavijo, je verjetno statistično nek delež tudi dovolj napsihiranih, da bodo to brezvestno uporabili ...

a onega so potem kaj sankcionirali?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bah še ena bedarija. Samo nasvet, ki sem ga dobil enkrat od kolega, ki je bil malce bolj situiran v pizdarijah raznoraznih pizdarijah.

Ne nosi zadeve s sabo če nisi 110% prepričan da jo boš uporabil. Vedno ampak vedno se bo nekje našel norc ki bo kakšno stvar pripravljen uporabiti bolj od tebe. Če so to samo pesti je velika verjetnost da boš preživel relativno cel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gole pesti so tiste, katere vas naredijo moškega in ne palice, noži.....mater, kaj nihče več neve kaj je to fer play :?

Dajte malo pomislit v kaj se spuščate :BUA:

ja seveda, fer plej :lol1:

ko me bo nekdo napadel brez razloga bom zagotovo razmišljal o tem, kako se bom obnašal in kaj bom uporabil za samoobrambo, da ne bom slučajno imel kakšne premoči in prednosti pred njim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Ne nosi zadeve s sabo če nisi 110% prepričan da jo boš uporabil. Vedno ampak vedno se bo nekje našel norc ki bo kakšno stvar pripravljen uporabiti bolj od tebe. Če so to samo pesti je velika verjetnost da boš preživel relativno cel.

Če nisi siguren, da boš branil samega sebe, je bolje, da ostaneš doma ali pa se hodiš na mesta kjer 100% veš, da ne bo pizdarij (kar je še najpametneje).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa ko bi se vsi mirno razšli in ne bi padale pesti,palice itd. drug po drugem?!?

Konec koncev...ti ga boš prebutu,on pa te bo tožu za mastn dnar.ali obratno.

v vsakem primeru oba nastradata.

bodte pridni pa ne se tepst.

ps:včasih so se zbutal pa so pol še vseen pil naprej...dons to ni več mogoče! :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če nisi siguren, da boš branil samega sebe, je bolje, da ostaneš doma ali pa se hodiš na mesta kjer 100% veš, da ne bo pizdarij (kar je še najpametneje).

Ma ne govorim o tem ampak, če maš pizdarijo se boš seveda branil ampak če boš med sranjem potegnil ven npr. pištolo samo za zastraševanje se lahko zgodi da jo bo kdo potegnil za streljanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kalašnikov je še zmeri najbujš alternativa... itak nč od naštetih zadev do zdej ne smeš "legalno" imet v posesti, če pa bi že mel, bi mel vsak konkretno :ninja: :devil:

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja seveda, fer plej :lol1:

ko me bo nekdo napadel brez razloga bom zagotovo razmišljal o tem, kako se bom obnašal in kaj bom uporabil za samoobrambo, da ne bom slučajno imel kakšne premoči in prednosti pred njim...

Ja seveda, uporabil boš nož ali pa stol al pa "svinjsko taco" pa človeka trajno poškodoval. Še preden se boš umiril od adrenalina, pa boš videl, da si si zajebal celo življenje z eno nepremišljeno potezo, ker si pač za vsako ceno hotel biti zmagovalec <_<

Dajte se spomnit lanskega Rožnika :BUA: ..........toliko o nerazmišljanju kaj uporabiti za samoobrambo.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je to 'svinjska taca' ?

Dvigalka avtomobila :) .....najrajši so se tiste velike uporabljale, ki so jih imeli Yugeci in 101ke.......ja, z tisto si pa res lahko "vsekal" enega po gobcu <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja seveda, uporabil boš nož ali pa stol al pa "svinjsko taco" pa človeka trajno poškodoval. Še preden se boš umiril od adrenalina, pa boš videl, da si si zajebal celo življenje z eno nepremišljeno potezo, ker si pač za vsako ceno hotel biti zmagovalec <_<

Dajte se spomnit lanskega Rožnika :BUA: ..........toliko o nerazmišljanju kaj uporabiti za samoobrambo.

Lp

za tebe ne vem, jaz pa bi uporabil karkoli bi mi bilo na razpolago, da ne bi bil poškodovan. in s tem si ne bi zajebal celega življenja. smešno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko si zamislim kako bi zgledal frajer, če te ne bi trofil in bi ti prišel v roke.

Najbolj tragično pri vsej zadevi je to, da sta dva moja prijatelja hotela obračunati z njim. In potem, ko sem ju nagnal nazaj v gostilno in sva s stričekom pri njegovem avtu pokadila en čik, se je spomnil in me napadel.

Najprej sem se parim udarcem izmaknil, ko pa mi je doku.čilo, sem ga vrgel na tla (še danes mi je žal, da ga nisem počil na gobec, ker bi potem verjetno dal mir), pa je ata stopil v avto po palico.

Rezultat je znan.

ja seveda, fer plej :lol1:

ko me bo nekdo napadel brez razloga bom zagotovo razmišljal o tem, kako se bom obnašal in kaj bom uporabil za samoobrambo, da ne bom slučajno imel kakšne premoči in prednosti pred njim...

Iz mojih izkušenj ti moram povedati, da se pretepu da vedno izogniti.

Tudi če ti nekdo "zateži" z namenom, da bi te pretepel, ker npr. izledaš tako, da te bo z lahkoto nabincal.

Vedno obstaja izhod brez nasilja.

Tudi v mojem primeru, ki sem ga opisal zgoraj. Če se ne bi vmešal, ali pa če bi z mojima prijateljema šel v gostilno in stričeka pustil zunaj, ali pa če bi, ko me je ata hotel nabutati, enostavno pobegnil......

Kar pa se tiče orožja, moram povedati še to, da odlično obvladam nunčake, pa mi še nikoli ni prišlo na misel, da bi jih kamorkoli vzel s sabo, čeprav sem v mojih mladih letih bil kar nekajkrat vpleten v spopade take ali drugačne vrste.

Mogoče jih nisem vzel zaradi tega, ker sem se zavedal, da lahko človeka z enim samim naciljanim udarcem kratkomalo ubijem.

Ta trditev pa velja seveda tudi za dobro izveden in naciljan karate udarec.........

Seveda pa je razlika tudi pri kazenskih postopkih. Če si nekoga poškodoval z orožjem, gre za kaznivo dejanje, če si ga s pestmi, pa je prekršek. Uporaba posebnih veščin (borilnih športov) se prav tako računa kot uporaba orožja......

Razna podjetja za odškodnine pa samo čakajo, kako bodo čimveč zaslužila.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda pa je razlika tudi pri kazenskih postopkih. Če si nekoga poškodoval z orožjem, gre za kaznivo dejanje, če si ga s pestmi, pa je prekršek. Uporaba posebnih veščin (borilnih športov) se prav tako računa kot uporaba orožja......

:nono: tudi s pestmi lahko nekoga tako poškoduješ, da zadobi lahko/hudo/posebno hudo telesno poškodbo in vse omenjene zadeve spadajo med kazniva dejanja .)

Popravljeno . Popravil jose
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po zakonu lahko nekoga nabunkaš toliko, da ga odvrneš od namere, ne smeš se pa izživljat ali pa ga preveč nabunkat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!