Skoči na vsebino

Teleskopska palica za samoobrambo...


Hrenowsky

Priporočene objave

od vseh teh igračkah mi je najbol pri srcu butterfly .) :OK: zložen paše v vsak žep pa še odlična igračka je :yea1: .) rezilo daljše od dlani zato je kvalificiran kot hladno orožje <_<

od palic ga pa ni čez good old bejzbol kija :D .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Deringer. Ljubek, paše v vsak žep. Žal pa ni teleskopski.

Za posebno svečane priložnosti pa Gatling, 30 mm. Tudi ljubek. Žal ti hudo razvleče žepe

Aja :slap: : tudi Gatling ni teleskopski.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej postavte se nazaj na realna tla!! :BUA:

in to je torej tisto dejstvo, da vsak piščanc rabi svojo teleskopko?

ja pa ja de ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:

Kok se eni počutjo ogrožene :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:

Morda pa jih sam kronično JEBE samozavest :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.savate-zveza.si/orodja.htm

tale mala jeba je iz dur aluminija....in zdrzi cist use, njena uporabna moc pa je v skritosti, sluzi obenem kot palica, kot noz in kot boksar.

Uporablja jo varovalni team Bundes Banke - lih enga modela od tam poznam k koordinira to skupino. Sicer pa ce te kopjeji zaustavjo lahko reces da mas vibrator za darilo al pa kej podobnega, ce mas pa gun ....bos pa tezko prsu skoz opravicila. Zmeri je treba gledat na namen. Zdej smo vsi heroji. V realnosti je pa mal drugac

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.savate-zveza.si/orodja.htm

tale mala jeba je iz dur aluminija....in zdrzi cist use, njena uporabna moc pa je v skritosti, sluzi obenem kot palica, kot noz in kot boksar.

Uporablja jo varovalni team Bundes Banke - lih enga modela od tam poznam k koordinira to skupino. Sicer pa ce te kopjeji zaustavjo lahko reces da mas vibrator za darilo al pa kej podobnega, ce mas pa gun ....bos pa tezko prsu skoz opravicila. Zmeri je treba gledat na namen. Zdej smo vsi heroji. V realnosti je pa mal drugac

Ja zakaj pa bi takšno raznorazno kložno šlepal za sabo? Razumem, da imaš to doma za popestritev treninga, ampak da bi to vlači lza sabo, ko grem v trgovino po kruh ali v službo ali k Maratonu ali k ML ali k ženski, pa mi na kraj pameti ne pride.

Jaz, valjda.

Glede na poste nekaterih sem se tudi sam začel počutit ogroženega.

Ma eno je debatirat o raznoraznem eksotičnem orožju, drugo pa to vlačit za sabo kot kakšen Mad Max.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma eno je debatirat o raznoraznem eksotičnem orožju, drugo pa to vlačit za sabo kot kakšen Mad Max.

Jap. Jaz sem ravno zadnjič šurikene pobral iz ruzaka - so mi pokrampali notebook :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap. Jaz sem ravno zadnjič šurikene pobral iz ruzaka - so mi pokrampali notebook :-)

:BUA: :BUA: :BUA:

Slabo nabrušeni. Če bi bili ostri, bi ti ga naluknjali.

Bi ga lahko uporabljal za peko kostanjev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

a prodaja kdo teleskopsko palico oz. ali kdo ve kje se jo da dobit?

LP

Moj frend je reku, da jo lahko dobi za 5k. Če rabš, ga loh prašam, če lahko še zrihta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čudno,

da se še nihče od vas ni spomnil na atomsko bomo .. tako za v žep - jasno.

:blink:

bushman-self-defence-press

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Broj Jedan, za atomsko so se že spomnili, ampak se bojijo, ker baje v roki malo zapeče, ko jo aktiviraš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gole pesti so tiste, katere vas naredijo moškega in ne palice, noži.....mater, kaj nihče več neve kaj je to fer play :?

Dajte malo pomislit v kaj se spuščate :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gole pesti so tiste, katere vas naredijo moškega in ne palice, noži.....mater, kaj nihče več neve kaj je to fer play :?

Dajte malo pomislit v kaj se spuščate :BUA:

Ja saj, najprej ga zmlatiš z golimi pestmi, ko pa že leži ga pa "dokrajčiš" s palico ali čem podobnim. Če pa nimaš nič uporabnega pri roki, mu pač parkrat skočiš na glavo.

Tako reda radi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gole pesti so tiste, katere vas naredijo moškega in ne palice, noži.....mater, kaj nihče več neve kaj je to fer play :?

Dajte malo pomislit v kaj se spuščate :BUA:

Beseda :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gole pesti so tiste, katere vas naredijo moškega in ne palice, noži.....mater, kaj nihče več neve kaj je to fer play :?

Dajte malo pomislit v kaj se spuščate :BUA:

Če se ne motim, si ti organ, torej: zakaj pol skačeš okoli s pištolo in palco? :hmm: :P

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ker jih je strah :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ne motim, si ti organ, torej: zakaj pol skačeš okoli s pištolo in palco? :hmm: :P

Ker sem....."organ" :hmm: .....in je z zakonom tako določeno :hmm: ...al ni :?

...ker jih je strah :krneki:

Koga... :? ....tebe :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!