Skoči na vsebino

Teleskopska palica za samoobrambo...


Hrenowsky

Priporočene objave

saj lahko, da se motim, ampak se mi zdi, da vseeno je razlika. ker za veliko začetnico res vsak ve, za nebo in ne bo pa veliko ljudi očitno ne. pa ne mislim 50cent-a,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da, vsak dan se naučimo kaj novega :OK:

čeprav meni osebno je bolj všeč vezaj, sploh pri psevdonimih na internetu, ki so velikokrat v tujem jeziku in včasih ne veš točno kaj pomenijo, npr. moj je lahko tudi kratica in za sklanjanje bi ,,moral" uporabiti vezaj...

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj lahko, da se motim, ampak se mi zdi, da vseeno je razlika. ker za veliko začetnico res vsak ve, za nebo in ne bo pa veliko ljudi očitno ne. pa ne mislim 50cent-a, ampak na splošno po forumih je tega ogromno in medtem ko je očitno, da se ljudem ne da dveh tipk pritiskat oz. shifta iskat za veliko začetnico, se mi zdi da space ne bi smel predstavljat kakšnega dodatnega napora, drugače bi lahko tudi ostale besede pisali skupaj?

Dvomim, da vsak ve kje in kdaj se uporablja velika začetnica. Ti je ne uporabljaš (niti na začetku povedi). Sam skušam napisati kak stavek ali dva v razumljivem in slovnično pravilnem jeziku (iz spoštovanja do samega sebe in do moje prof. slovenščine). :topic: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap:

odprite novo temo za to, prosim....

Pa hec je mora bit, če pa zunaj dežuje.....Je pa zanimivo, kam vse lahko zapluje barka........ :kva2: :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da, vsak dan se naučimo kaj novega :OK:

čeprav meni osebno je bolj všeč vezaj, sploh pri psevdonimih na internetu, ki so velikokrat v tujem jeziku in včasih ne veš točno kaj pomenijo, npr. moj je lahko tudi kratica in za sklanjanje bi ,,moral" uporabiti vezaj...

;)

Stvar funkcionalne pismenosti pač, da ločimo kratice od 'imen' oz. nadimkov.

:slap:

odprite novo temo za to, prosim....

Razdeli topic v dva ločena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stvar funkcionalne pismenosti pač, da ločimo kratice od 'imen' oz. nadimkov.

...ter razumevanje tujih jezikov.

čeprav ne moreš vedno ločiti kratice od ,,imena", ker kratica lahko je ime/psevdonim/nadimek...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ter razumevanje tujih jezikov.

čeprav ne moreš vedno ločiti kratice od ,,imena", ker kratica lahko je ime/psevdonim/nadimek...

običajno zapisana z veliki črkami itd? če se pa transformira v majhne, se pa sklanja brez vezaja :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima ali se je kateri od teh herojev v tej temi že kdaj v življenju zares stepel in prestal policijsko zaslišanje in potem sodišče? Po moje ne. Ker drugače ne bi trdili, da lahko v človeku, ki te je napadel ubiješ boga in jo odneseš brez kazni.

Tu za tipkovnico je vse simpl kot pasulj. Na sodišču pa je druga pesem.

Veš kdaj sploh pride celotna zadeva pred sodišče? Če tistega, ki si je zaslužil, recimo temu intervencijo, premalo nalomiš in mu gredo potem še take stvari po glavi, da bi te prijavil ali kaj takega. Ali pa, če policija pride nepovabljena na kraj dogodka...kar pa moraš seveda pazit.

Kogarkoli pa boš dodobra poučil o tem kaj mu gre in kaj ne, tisti te pa ne bo šel prijavit. Lahko verjameš. Še posebej če ve, da si je vse to zaslužil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal pa je danes vse več takih, ki ne vedo kdo pije in kdo plača in potem se nardi račun brez krčmarja! :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

običajno zapisana z veliki črkami itd? če se pa transformira v majhne, se pa sklanja brez vezaja :grim

zakaj pa bi spreminjal ime?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Jst sm si jo omislil takrat, ko so enega fanta z našega konca pretepli v LJ (z boksarjem 3x v glavo), k sreči mi je še ni bilo treba uporabit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teleskopske palice prodajajo v Hervisu in Intersportu. :eek: Cene različne - ampak tam okoli 6000 SIT!

Videl sem, da vse več ljudi uporablja teleskopske palice! :eek:

No pa sej je prav tako! :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm si jo omislil takrat, ko so enega fanta z našega konca pretepli v LJ (z boksarjem 3x v glavo), k sreči mi je še ni bilo treba uporabit

zakaj bi se zadovoljil z vmesnim korakom (navadnim hladnim orožjem) - raje nabavi kar strelno, boš vsaj dost temeljito uredil zadeve ... (cinizem, priznam)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A poznaš koga k prodaja na črno? Bi zamenu Yamaho za enga kalašnika :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Stuttgartu jih imajo od 40€ naprej.......

A jo komu prinesem?? :) :)

Pa solzivec in poper-spray imajo tudi....

Popravljeno . Popravil poln presenečenj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

zakaj bi se zadovoljil z vmesnim korakom (navadnim hladnim orožjem) - raje nabavi kar strelno, boš vsaj dost temeljito uredil zadeve ... (cinizem, priznam)

Jaz pa si navesim po sebi dinamit, ko grem na veselico, pol pa naj mlatijo, če upajo. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!