Skoči na vsebino

Louis.de + Louis Slo


Priporočene objave

Mato si je sposodil "javni motosvetov" katalog, ki sem ga nameraval nositi vsako sredo v OLP.

Mato, ne pozabi ga naslednjo sredo prinesti s sabo!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

dobil obvestilo.ce koga zanima,najblizja louis trgovina je v grazu.

Große Louis Sommersause am 5.Juli

Morgen, am Samstag, den 5. Juli von 9 - 16 Uhr,

kommen bei der Sommersause in den Louis Filialen in der Triester Str. 258 in Wien und der Triester Str. 391 in Graz sowie allen deutschen Filialen besonders Schnäppchenjäger voll auf ihre Kosten. Party & Fun mit leckerer Verpflegung vom Grill (nur in Graz),spektakulären Motorradumbauten, Motorradausttellung und kräftig reduzierten Markenprodukten ,z.B.:

Shoei Raid Integralhelm statt 309,31 Euro nur 249,00 Euro (über 60,- Euro gespart)

Procycle Kettenspray 750ml statt 8,22 Euro nur 3.95 Euro (über -50%), GP 1 L= 5,27

Probiker Textiljacke statt ab 124,09 Euro für nur 69,95 Euro (bis zu -47%)

Magnettankrucksack statt 30,98 Euro für nur 19,95 Euro (über -35%)

Daytona Road Star GTX statt 245,12 Euro für nur 199,95 Euro (über -18%)

Büse Pro Tect Handschuh statt ab 27,82 Euro für nur 19,95 Euro (bis zu -47%)

Motorradabdeckplane statt ab 30,98 Euro für nur 16,95 Euro (bis zu -52%)

Mehr Infos gibt es unter www.louis.at.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Kako najti Louis v Graz-u ????????

tukaj ,priblizno vsaj.ce se ne motim je 20 m juzno od kroga.

od sentlja po stari cesti v graz,cca. 5 km za krajevno tablo desno na veliko parkirisce.tam tudi druge trgovine locirane.

gewerbepark ali einkaufszentrum puntigam cca. 200 m pred pivovarno in veliki kriziscem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobil obvestilo.ce koga zanima,najblizja louis trgovina je v grazu.

Ce mi je prav razumeti gre za nek dogodek popestren z popusti na opremo :)

Ice bos tam?

Tukajle se nas pa lahko nekaj zbere in se odkotalimo v shopping u Grazu skup :rolleyes: :D B) insko

Popravljeno . Popravil Max
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobil obvestilo.ce koga zanima,najblizja louis trgovina je v grazu.

Ce mi je prav razumeti gre za nek dogodek popestren z popusti na opremo :)

Ice bos tam?

Tukajle se nas pa lahko nekaj zbere in se odkotalimo v shopping u Grazu skup :rolleyes: :D B) insko

Samstag, den 5. Juli von 9 - 16 Uhr

niste malo pozni za to akcijo?! :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samstag, den 5. Juli von 9 - 16 Uhr

niste malo pozni za to akcijo?!  :huh:

He, he... To je za une/nas k ne znamo dobr nemsk useen :D :lol: :D :P

Tko da za ker koli dan gremo lohk mal pogledat ;) cetudi je ze kot pravis mimo <_< :)

Popravljeno . Popravil Max
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah,to soboto sem se doma.kdaj ima louis odprto ne vem na pamet.

ce pridete naj me nekdo poklice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako najti Louis v Graz-u ????????

tukaj ,priblizno vsaj.ce se ne motim je 20 m juzno od kroga.

od sentlja po stari cesti v graz,cca. 5 km za krajevno tablo desno na veliko parkirisce.tam tudi druge trgovine locirane.

gewerbepark ali einkaufszentrum puntigam cca. 200 m pred pivovarno in veliki kriziscem.

Popravek: Od šentilja po stari cesti v Graz, cca 1 km za krajevno tablo desno na veliko parkirišče - ne morš zgrešit tut če si glup!!!!!!

Sem bil tam - lepa štacuna samo imajo bolj malo stvari na zalogi <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Hi to All,

Louis ima tudi katalog v elektronski obliki. Najprej potegnete dol Trade Manager (instalacija v nemščini, Manager pa instalirate poljubno; nemščina, angleščina .... Potem pa še LOUIS.tma. Katalog poženete tako da kliknete na datoteko LOUIS.tma. Luštna stvar.

Pa še nekaj o kupovanju s plastiko preko spleta. Včasih je bila zaščita bedna in kradlo se je, da je bilo joj. Sedaj Malo Mehki spletni brskalnik uporablja 128 bitno enkripcijo kripto sistema javnih ključev. USA Govrnment namreč danes dovoljuje izvoz največ 128 bitnih kripto sistemov, ki jih lahko oni čitajo ON LINE. Klik NLB naprimer uporablja 2048 bitno enkripcijo in z njo bo tudi NSA imela delo še kakih 10 let. Takrat pa itak ne bo več važno koliko in kdo je kaj kupoval. Ko kupujete preko spleta in vam strežnik javi You Are On Secure Server malo premislite o gornjem! Sam že ca 15 let kupujem v tujini, tudi v ZDA, s plastičnim denarjem. Številko kartice pa sem vedno in izključno pošiljal po telefaksu. Spletu lahko prisluškuje in krade podatke vsak mali hacker, modemi za krajo telefaksov pa se cenovno pričnejo pri 25000 EUR. In mislim, da ga ravno vsak ne more kupiti.

Malo sem zglajzal pa vseeno,

CYA ICY :yea1:

P.S. ICE če boš prišlepal dol še kakšen katalog za leto 2004 sem kandidat za enega

P.S.S. V formatu A4 bi prosil, Moje oke so stare, stare, stare, rokce pa kratke, krajše ... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

ker se odpravljam po manjsih nakupih v tujino me zanima kam jo je bolje mahniti. v graz ali v munchen. zanima me glede zalozenosti trgovine. startam iz lj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@softi: Če se ne motim, lahko online preveriš, če je zadeva, ki jo pri louisu iščeš, na zalogi. V Grazu imaš tudi Gericke, porem je tu še Auner pa Pihlerca, pa še kdo bi se našel. Do Muenchna je kar daleč, če pa že moraš na vso silo tja, pa počakaj vsaj do februarja, ko se bo šlo (organizirano?) na IMOT.

LP

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za gericke vem, da je gor. za tisto drugo nisem nikoli slisal.

munchen je dalec ali pa ni..sam z lahkoto pometem z isoc in vec km v enem dnevu. je pa vprasanje a se splaca, ce obstaja blizja, stroskovno cenejsa varianta.

ne vem ce bodo stvari, ki jih kupujem na sejmu kaj cenejse.

gldeal sem namrec stranske kovcke(kappa, givi in motodetail(najugodnesji, ce je kavliteta ok vzameme)), interkom, predvsem pa komplet did, olje in filtri.

kovcki kappa in givi so glede na internet pri nas cenejsi a me mika moto detail, ki je se cenejsi. lock in kljucavnice so priblizno iste v tem casu popustov.se se nisem odlocil katere model. je pa gor dosti ceneje nabavljat rezervne dele. za to je pa se cas do pomladi. ce bo ugodno se skornji.

torej bi sel predvsem na izlet s katerega pa bi se vrnil z rezervnimi deli in mogoce kovcki.

hvala za info. bom preveril na strani

kaj bo pa s cenami po novem letu.imate kaksne izkusnje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam kupujem praktično iste stvari... Kovčke in škornje sem si pri nas že nagledal, februarja grem malo na IMOT pogledat, da vidim, kako in kaj, verjetno pa si bom oboje kupil kar doma.

Kar se tiče Muenchna, računaj bencina za 1000+ km, plus avstrijska vinjeta, plus nekaj za pojest, pa težko boš vse opravil v enem dnevu (odhod zgodaj zjutraj, prihod domov pozno zvečer). Pa še to: v avstriji je višja stopnja davka na dodano vrednost (20%), kot v nemčiji (16%), tako da dobiš tudi nekaj več povrnjenega.

Samo tako, v razmislek...

LP

Windsurf

Popravljeno . Popravil Windsurf
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:xx: angrrrphmf.... PUCHER windsurf, ne pihler... :grrr ne dobis nic vec nazaj, ker tudi v startu vec placas (cene so v AUT za tiste 4% visje kot v D). za vsakdanje zadeve so trgovine zalozene kar ok, za dolocene rezervne dele je bolje prej malo vprasati, ce imajo na zalogi (da ne hodis dva- ali veckrat).

louis, gericke, auner imajo svoje spletne strani, pucher ne. pucher ima samo dodatno opremo (obleko vse, nekaj kovckov/torb in podobno), tehnicne robe (a la rezervne dele) ne drzi. za skonto se da vedno zmenit in predvsem zenske vedo o cem govorijo, saj so vse tudi aktivne motoristke - voznice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaksna pa je kaj kvaliteta moto detail kovckov.se splaca dat se enkrat vec za givi ali ne. gre se za stranske, ki niso non stop v uporabi in ne izkljucuje se moznost unicenja(sem zacetnik).

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

:? :? :? :? :?

VPRAŠANJE: A bo kdo kaj v kratkem hodil do Graza in zavil v trgovino Louis? Če je temu tako in se bo vračal skozi MAribor, naj me prosim kontaktira preko PM!

Hvala lepa!

S.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Prosim če mi lahko kdo pomaga. :cry:

Najprej mam eno vprašanje kako je glede naročevnja iz louisovega kataloga odkar smo v EU.

Pa še nekaj me zanima. Kupil sm podrsano hondo cbr 600 f l. 2004 pa me zanima kje bi najceneje dobil kake rabljene dele ali ponaredke npr. za ogledala, smerokaze ker mi ni da bi dal za originalne dele za vsako malenkost min 15k sit.

Zaenkrat se mi zdi varianta naročevanja prek louisa najboljša rešitev.

A mogoče kdo ve če skočim do Graza, če bi slučajno imeli smerokaze in ogledala na zalogi.

Za odgovore se že v naprej lepo zahvaljujem. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nebi vedel kako je z naročevanjem, sigurno pa jih lahko v graz ali beljak (kar ti je bliže) kontaktiraš preko e-maila in točno poveš kaj iz kataloga želiš, oni pa ti bodo povedali ali to imajo na zalogi v njihovi trgovini (tako sem naredil jaz, sicer v hein gericke ampak po moje mora lavfat tut v louisu)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naročanje preko spleta je enostavno poštnina je priblj. 1000 sit (glede na težo)

seveda je pa potrebno prej vprašat, če imajo na zalogi dele

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naročanje preko spleta je enostavno poštnina je priblj. 1000 sit (glede na težo)

seveda je pa potrebno prej vprašat, če imajo na zalogi dele

pride pa direktno na tvoj domači naslov, brez vmesnega postanka na kakšni carinski pošti ipd ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!