Skoči na vsebino

Louis.de + Louis Slo


Priporočene objave

:BUA: ....TKOLE.. KONC VESELICE Z NAROČANJEM LOUISOVIH IZDELKOV PREKO FIRME TRG.D.O.O. IZ  LJUBLJANE...

 

..govoril danes z šefom, ki je bil zadolžen za naročila ....pravi da jim ne prinaša nič dnarja-zguba ..sam delo.... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem...pa saj angleško pa tako vse znajo, če že mi ne znamo nemško...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo ena info. ce bo komu kdaj koristilo.

Ce narocis izdelek preko poste, dobis v prilozenih papirjih napisano, da v nemciji in avstriji lahko vrnes izdelek brezplacno, drugje pa ne.

Meni so na njihovi asistenci za kupce zagotovili, da lahko z obrazcem tudi iz Slo. vrnem izdelek brezplacno.

Sicer sem ze prej odposlal kot pismo+prednostno, postnina v Hamburg 1,7€

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, priloznost za podjetne: zastopnik za Lojza.

pa ne v slovenclstanu :nono: če si pr nas podjetnik morš čez noč obogatet, drgač je qrac od posla ... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ne v slovenclstanu :nono: če si pr nas podjetnik morš čez noč obogatet, drgač je qrac od posla ...

kot dopolnilna dejavnost k sicer ze utecenemu poslu

Vsi so rekli, da se ne da, dokler se ni najdel en, ki ni imel te besede v slovarju, in uspel..

ne vem, zakaj sploh se zivimo tu, ce se tko zlo nic ne da v Slo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem, zakaj sploh se zivimo tu, ce se tko zlo nic ne da v Slo

zakaj? genetika pač. ovce in čredni nagon, ne nujno v tem vrstnem redu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da je bilo bolj sarkastično mišljeno :D je pa res,ja....sam sem podjetnik tretje leto....sicer gre, samo vem pa, da če bi mi danes nekdo ponudil 900€+stroške, grem takoj redno delat....za ostale zadeve pa ostane popoldanski sp. Pej si rihtat delo, cene so itak podkolpski slovenci zbili na nulo, malice ti nihče ne plača, bolniške in dopusta tudi ne, ponavadi ene 3 mesece niti računa...pol se pa znajdi. Če ne plačaš prispevkov, ti dacarji v trenutku zablokirajo račun. Tako,da....kot pravim, če mi en ponudi 900€+stroške, se v trenutku redno zaposlim :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da je bilo bolj sarkastično mišljeno :D je pa res,ja....sam sem podjetnik tretje leto....sicer gre, samo vem pa, da če bi mi danes nekdo ponudil 900€+stroške, grem takoj redno delat....za ostale zadeve pa ostane popoldanski sp. Pej si rihtat delo, cene so itak podkolpski slovenci zbili na nulo, malice ti nihče ne plača, bolniške in dopusta tudi ne, ponavadi ene 3 mesece niti računa...pol se pa znajdi. Če ne plačaš prispevkov, ti dacarji v trenutku zablokirajo račun. Tako,da....kot pravim, če mi en ponudi 900€+stroške, se v trenutku redno zaposlim :D

Pametno, bolje slaba služba, kot malo podjetje. Jaz sem podjetnik 21 let in resnično v Sloveniji ni več konkurence, ostal je samo dumping.  Vsak Kekec, ki ima pet minut, se loti posla in bistvo je, samo kdo da ceneje. Ko narediš nekaj dobička (če ga), ti pa država pobere 50%.

Nazaj k Louisu. Ker poznam Nemce, ti ne dajo več kot 10% rabata,  pa tudi če bi dali 20%, ne moreš preživeti. Če se greš spletno prodajo, vsi prićakujejo brezplačno dostavo in plačilo po povzetju, nato se 5% naročnikov premisli in paketa ne prevzame. Jasno imaš še stroške s skladiščem, zaposlenimi, računovodstvom in še bi lahko našteval. Na debelo ocenjeno bi pri nas delal 10.000€ prometa mesečno, od tega bi bil zaslužek 2.000, plačaš stroške, in nimaš niti za svojo plačo. Louis in podobni lahko preživijo na velikih trgih, kot je Nemčija in poudarek imajo na svojih blagovnih znamkah, kjer imajo višjo maržo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Delaš v javni upravi, da govoriš take?

ja; in dokler mi ne uspe tak posel da obogatim čez noč, se ničesar ne lotim :P

Popravljeno . Popravil hajoktejn
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ne v slovenclstanu :nono: če si pr nas podjetnik morš čez noč obogatet, drgač je qrac od posla ... 

Ja sm govoru z njimi, so rekli, da se jim ne splača, da toliko zaslužijo z hidravliko ki jo prodajajo v parih dneh

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

...BAJE TRG SPET PRODAJA LOUIS PROGRAM..!!??? :?


 

 

Dobavljamo motoristični program blagovne znamke LOUIS. Celoten katalog boste našli tu www.louis.de

Za naročila nam pošljite šifre artiklov oz. linke na info@podjetje-trg.si ali pa nas obiščite v eni naših poslovalnic, več na www.podjetje-trg.si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drži. Sem prejšnji teden naročil preko njih. Cena nekoliko višja, kot na spletni pri louis.de .. ampak še vedno nižja kot poštnina. Pokličeš, poveš šifro izdelka in po dobrem tednu dni je bila roba v mb ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!