Skoči na vsebino

Louis.de + Louis Slo


Priporočene objave

pred eno uro, Texo pravi:

si bil v gracu? gužva? :)

Ne, prek neta sem naročil. Dejstvo je, da me pride poštnina ceneje, kot vožnja do Graza in nazaj, če pa si kupim še jodlarsko vinjeto pa itak. Plus tega pa se da zgodit, da v Grazu nimajo vsega, kar vidiš na netu. Dvomim, da je stvar na netu ažurna, zato se da zgodit, da se pelješ gor brez veze, oziroma zapraviš € za to, kar sploh nisi imel namena.

Se spomnim nekaj let nazaj, da sem gledal na netu, pa sva se zapeljala v Graz in tam tega ni bilo na razpolago v trgovini. Na netu kaže (mislim da), centralno zalogo iz Hamburga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, DL650 said:

Ne, prek neta sem naročil. Dejstvo je, da me pride poštnina ceneje, kot vožnja do Graza in nazaj, če pa si kupim še jodlarsko vinjeto pa itak. Plus tega pa se da zgodit, da v Grazu nimajo vsega, kar vidiš na netu. Dvomim, da je stvar na netu ažurna, zato se da zgodit, da se pelješ gor brez veze, oziroma zapraviš € za to, kar sploh nisi imel namena.

Se spomnim nekaj let nazaj, da sem gledal na netu, pa sva se zapeljala v Graz in tam tega ni bilo na razpolago v trgovini. Na netu kaže (mislim da), centralno zalogo iz Hamburga.

v bistvu izbereš trgovino iz seznama, to naj bi bila zaloga potem v trgovini .. kolko štima, ne vem, do sedaj nisem imel problemov .. je pa res, da če grem po kaj konkretnega, potem preverim če je zaloga in potem to rezerviram po telefonu .. par dni držijo "na strani", zadaj pri servisu na pultu potem to dobiš ..

poštnina do nas je 8€, če se ne motim? je pa res, da je že zato ceneje po pošti, ker pol ne kupim raznih bedarij, katerih nisem imel v mislih kupit, ampak če sem že tam in je že v akciji ..... ;)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz ravnokar izkoristil in nabavil Kellermanovo orodje za kovičenje ketne in set Wera izvijačev. Upoštevajoč, da je oboje tudi sicer že v akciji in na voljo po pametni ceni, se nakup s temle bonom za dodatnih 25 eur off res splača :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Texo pravi:

poštnina do nas je 8€, če se ne motim? je pa res, da je že zato ceneje po pošti, ker pol ne kupim raznih bedarij, katerih nisem imel v mislih kupit, ampak če sem že tam in je že v akciji ..... ;)

Da, poštnina je 8€. Po takšnem sistemu, kot si ga opisal verjamem, da ni težav, če pokličeš in daš na stran. Drugače pa dvomim na ažurnost podatkov. Lahko, da po zaprtju ažurirajo podatke, ampak, če greš popoldan gor je to brez predmetno, ker lahko, da je določen artikel zmanjkal že ob 11.oo uri.

Res je .... saj veš "kakšni smo" . Ko pridemo v takšno trgovino se kaj hitro "strgamo" s ketne. Kot bi otroka spustil med igrače.

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri grem verjetno gor, Celje->Maribor->Graz, imam pa prostor še za enega verjetno če se želi kdo pridružit.

Ima mogoče kdo izkušnje z Givi Tanklocki? Gledam XS307 za športen motor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, Rey said:

Lahko pričakujem še kakšno akcijo do konca leta? V stilu -20%, -25% ?

procente ne .. načeloma pa bi še znalo bit, nad 99€ dobiš 25€ popusta, nad 250€ pa 50€ .. vem, zneski nimajo smisla, ampak tako pač imajo .. :)

lansko leto so do decembra že vsaj 2x imeli tako akcijo, letos je pa sedaj prvič .. lani so tudi za rojstni dan pošiljali, letos nič ..

1 hour ago, Arcanewater said:

Jutri grem verjetno gor, Celje->Maribor->Graz, imam pa prostor še za enega verjetno če se želi kdo pridružit.

Ima mogoče kdo izkušnje z Givi Tanklocki? Gledam XS307 za športen motor?

v "Kovčki in vse kar je povezano" temi je nekaj govora o obeh, XS307 in 308, kolko se spomnim jih kar nekaj uporabnikov tudi ima (dami34?) .. malo poglej tja ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ravnokar sem dobil mail za neko akcijo če kupiš za njmanj 249 EUR je 50 EUR popusta. če kdo rabi mu lahko posredujem kodo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, map pravi:

Ravnokar sem dobil mail za neko akcijo če kupiš za njmanj 249 EUR je 50 EUR popusta. če kdo rabi mu lahko posredujem kodo.

Ce je se aktualno, bi bil zainteresiran. :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koda je ista, ne dobi vsak svoje kode .. jo pa lahko 1x vnovčiš na eno kartico .. ob nakupu preko spleta vpišeš kodo, v trgovini pa jo poveš - enkrat so me prosili, da jo naj pokažem, pa sem rekel, da ne najdem maila in jo je kar sama vpisala, pa je bilo ok .. drugače jo vedno samo povem .. tokrat je koda za popust 329 .. velja do 23.12. za nakupe nad 249€ ..

ne razumem pa teh njihovih akcij .. za nakup nad 99€ dobiš 25€ popusta, torej 25% .. če pa si ful priden, pa zapraviš nad 250€, pa dobiš 50€ popusta, torej celih 20%! ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, maus pravi:

kok :?

 

 

Za vsak slučaj, za vse tiste, ki imate čoroskop :P

 

329.png

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, HD-Dyna said:

Beri dva posta višje : 329 ...

Dva posta višje je dal kodo in zraven tri pikice. Meni se zdi, da to pomeni, da je dal samo prvi del kode. Lahko bi enostavno napisal kodo brez pikic, in bi pomenilo, da je koda 329. Logično?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kok je zdj :?

a je na konc ena pika al tri .. al je brez .. ćist sm zmeden in RRazkaćen :huh: 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, maus pravi:

in kok je zdj :?

a je na konc ena pika al tri .. al je brez .. ćist sm zmeden in RRazkaćen :huh: 

virginia329.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!