Skoči na vsebino

Louis.de + Louis Slo


Priporočene objave

To je zmer tko ponavad ... ma sej te popuste majo skoz... kot bob narocnina za telefon... samooo še 2 dni... pol pa traja 5 let oz skoz :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi, ko prejmem paket ga pošljem nazaj in dobim denar nazaj, ter še enkrat naročim isto stvar + dodatke do 8.3 :) ali lahko že zdaj prekličem, čeprav še nisem prejel paket, ravno danes so poslali...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎27‎.‎2‎.‎2017 ob 22:12, rmtl pravi:

Se pravi, ko prejmem paket ga pošljem nazaj in dobim denar nazaj, ter še enkrat naročim isto stvar + dodatke do 8.3 :) ali lahko že zdaj prekličem, čeprav še nisem prejel paket, ravno danes so poslali...

lahko prekličeš kadakoli, do 14 dni od prevzema. Sploh ni treba navajati razloga. Skoda pa, da nisi preklical naročila pred pošiljanjem, saj boš sedaj ti nosil stroške povratne poštnine, potem pa je vprašljivo koliko se ti še splača.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Louis Graz grem vsaj nekajkrat na leto, se pač ustavim ker grem večkrat v tiste konce. Se spomnim enega dvodelnega kompleta iz kataloga za dobro ceno. Na sliki prva liga, lep kot bomba. Ko sem ga pa v roke prijel pa ni bil za pol k.... Pa še tako ozek kroj, da niti roke nisem dobil v rokav. Sicer sem že kupil več stvari v tej trgovini, amapak moto obleke dobim pri nas ceneje. Tudi Astars rokavice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem tudi jaz bil najprej razocaran nad Probiker PRX-4 - kljub najvecji velikosti se nikakor nisem udobno pocutil v njem (pa nisem tak bajs). Zdaj, po kakih 200, 300 km pa ze cutim, kako postaja vedno udobnejsi, in mi ni vec zal, da sem ga vzel. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šenkam:

Bon za 5€ popusta-veljavnost 31.3.2017

Pa pri zadnjem naročilu so dodali še prospekt, kjer lahko uveljavlaš popust pri nakupu trajekt kart in potovalnih aranžmajih. Gre pa predvsem za skandinavske, pribaltske države, ter VB in Škotska. Popust je 10% sam pomoje moraš imet Louis Fun card. Ne zastopim 100% ker ne špreham ravno gut.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Akcija pri nakupu nad 249,00€- popust 50,00€.

 

KODA: 398

Veljavnost do 5.4.2017

 

Še vedno šenkam bon za 5,00€ popusta-veljavnost 31.3.2017 :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 28. 2. 2017 ob 23:04, Frenk 67 pravi:

lahko prekličeš kadakoli, do 14 dni od prevzema. Sploh ni treba navajati razloga. Skoda pa, da nisi preklical naročila pred pošiljanjem, saj boš sedaj ti nosil stroške povratne poštnine, potem pa je vprašljivo koliko se ti še splača.

Paket sem zavrnil, tako kot ste mi tu svetovali in louis.de mi je vrnil celotni znesek, ki sem ga plačal, tudi poštnino. Res da sem moral čakati skoraj 3 tedne, a zaradi poste slovenije. Postar, ki mi je prinesel paket ni sporočil, da ga zavračam in me je čakal paket cca 16dni na pošti, pptem so mi še enkrat poslali obvestilo, da moram prevzeti posiljko... Kar se tiče louis.de pa svaka čast, takoj so nakazali denar nazaj ko so prejeli paket :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

To (13.5.) ali naslednjo soboto (20.5.) grem v Louis-Beljak. Lahko se kdo priključi ali sporoči če kaj rabi. Za 1x planiram z motorjem, ker sam rabim čist eno malenkost, ki je pa vseen ne upam kupit preko interneta, če ima pa kdo posebne želje lahko grem pa tudi z avtom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Pred dobrim mesecem dni sem moji kupil v Louisu komplet moto opremo. Ker prej še nikoli ni imela na glavi čelade, je kljub probavanju vseh vrst in velikosti vzela premajhno, kar se je videlo šele na prvi resni furi. Čeprav sem dvomil, smo čelado danes nesli nazaj. Brez kakršnega koli kompliciranja so jo vzeli nazaj in nam izstavili dobropis. Pa ni bilo ne škatle in ne deklaracije. Tako smo vzeli drugo, ki ji bolj ustreza.

Namen objave je pohvaliti osebje in na splošno trgovino, ker če bi pri nas po dobrem mesecu dni poskušal vrniti čelado, katero se je kljub podkapi uporabljalo na 4 dnevni furi, bi verjetno doživel hladen tuš. Res je bila čelada kot nova, vendar vseeno vemo kako je pri nas s trgovci in njihovo politiko.

 

Skratka same pozitivne izkušnje, nikoli mi ni škoda bencina da se zapeljem do Gradca. 

 

 

Popravljeno . Popravil JamesTheMan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
Ob 19. 6. 2017 ob 10:43, a79 pravi:

Gre kdo ta teden kaj v louisa.. Bi nekaj rabil..

 

Jaz tud rabim eno malenkost. Če gre kdo prosim naj mi javi, dam za pir.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, tomash pravi:

Jaz tud rabim eno malenkost. Če gre kdo prosim naj mi javi, dam za pir.

Zdravo,

kaj bi rabil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, tomash said:

Camping hammer

Weight: 86 g? S tem niti muhe ne počiš zadosti dobro. Vsak kamen je bolši ku 86 g kladivo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, GO_Tomi pravi:

Weight: 86 g? S tem niti muhe ne počiš zadosti dobro. Vsak kamen je bolši ku 86 g kladivo ...

Se da, sam tehnika je važna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Zdravo, ima mogoče kdo kodo za popust v Louisu in je ne rabi? Nekaj bi naročil in če slučajno kdo ne rabi kode se priporočam. :D

 

P.S.: Lahko jo tudi vrnem (ob naročeni robi pošljejo novo kodo za naslednji popust).

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!